Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ZastanawiającaSię

wypowiedzenie dziwne namawianie

Polecane posty

Gość ZastanawiającaSię

Hej:) Mam mały problem. Z jednej strony nie mam wpływy, co bedzie to bedzie ale jednak chodzi to za mną i nie daje spokoju. Mój zleceniodawca napomknął mi, że jeśli będę dalej na zwolnieniu chorobowym to nie wie co ze mną począć i najprawdopodobniej chce wręcz mi wypowiedzenie... Sęk w tym, że to on chce zerwać umowę jednak sugeruje mi podpisanie zerwania umowy za porozumieniem stron... Oczywiście nie chcę się na godzić bo to jego inicjatywa i ja na zerwaniu umowy parę rzeczy tracę (na szczęście ZUS na czas zwolnienia lekarskiego mnie może przygarnąć z racji opłacanych składek w tym dobrowolnej składki chorobowej). Nie chcę mi się z nimi kłócić ale też uważam, że skoro to ich inicjatywa to niech dają wypowiedzenie, a nie oczekują zerwania za zgodą obu stron.... Drugie zwolnienie już wysłane, a oni obecnie cisza.... Wiem, że to może jest nienormalne bo to oni mają problem skoro chcą dać wypowiedzenie ale oficjalnie na papierze nie chcą aby była to ich inicjatywa jednak mimo wszystko się troszkę stresuję, że będą mnie nagabywać do zerwania za porozumieniem(to jeszcze nic) plus to, że mogą robić pod górkę odnośnie wysłania dokumentów do ZUSu aby mnie przejął jeśli "grzecznie" nie będę chciała zakończyć współpracy jak oni chcą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×