Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Studia a pozniej praca na etacie

Polecane posty

Gość gość

Odnosnie tematu, pytam was czemu akurat taka droge wybraliscie ? najpierw szkoła jedna, druga a pozniej cale zycie etat i glodowa emerytura ? ja sie pytam DLACZEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście !!!, powinni wybrać MLM :D I skamlać tak jak ty :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nikt tu nie pisze o MLM idioto. Naucz sie czytac ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, dobra :D. Was można wyczuć wszędzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupi jestes. Nikt nie pisze o MLM a ty juz wyjezdzasz zalosna kreaturo. Pytanie do ciebie pacanie. Czemu cale zycie bedziesz****** na etacie ? tylko na tyle cie stac ofermo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy wyprany emelem łeb tak właśnie myśli jak ty. Dlatego tak łatwo jesteście rozpoznawalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale i tak spedzisz zycie na etacie co ? no bo co innego bedziesz robil jak sie nie nadajesz. I tu juz nawet nie chodzi o MLM ale o to ze jestes oferma jak miliony tobie podobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skończyłam studia a na etacie nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co robisz ? wlasna firma ? Ile zarabiasz i ile godzin dziennie poswiecasz na prace ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eech, żałosny emelemek. Cały świat podzielili mu na emelem i całą złą resztą świata, czyli ETAT :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Folomeyev, oszuście ?, jak tam pomysły na biznes po złotówce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty opowiadasz glupku. jest mnostwo sposobow na zarabianie dobrych pieniedzy. Dla takich idiotow przeznaczony jest etat bo na nic wiecej cie nie stac. Pogodz sie z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki etat? Takiego debila nawet na etat nie wezmą! Jedynie może liczyć na miejsce w domu pomocy społecznej!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem folomeyv, że jest to twoje główne źródło dochodów. Tak zresztą jak 99% wyznawców emelema :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy emelemek rżnie "byznesmena" a na zupkę chadza do Brata Alberta i do MOPS po pieniążki na buciki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten temat to kolejna prowokacja nawiedzonego mlm-owca. Biedaczek nie dostał się do wymarzonej pracy, więc opluwa ludzi, którzy pracują na podobnych stanowiskach, bo myśli, że przez to poczuje się lepiej ;) I mała informacja dla ciebie szczurku - emerytura jest obliczana na podstawie zarobków. Jeśli ktoś dobrze zarabiał, to nie będzie głodowej emerytury. Ale masz prawo tego nie wiedzieć. Na pewno nie uczyli was o tym podczas szkolenia w pizzerii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość: @@@Ale nikt tu nie pisze o MLM idioto. Naucz sie czytac ze zrozumieniem.@@@ I co się tak pienisz durny mlm-owcu? Właśnie, że chodzi o MLM. Dziwnym trafem, zawsze gdy na forum pojawiają się jakieś dziwne wątki negujące uczciwą pracę i krytykujące studiowanie, to zawsze wy za tym stoicie ;) Niby w tekście słowo "MLM" nie pojawia się ani razu, a jednak wiadomo o co chodzi ;) . . @@@Glupi jestes. Nikt nie pisze o MLM a ty juz wyjezdzasz zalosna kreaturo. Pytanie do ciebie pacanie. Czemu cale zycie bedziesz****** na etacie ? tylko na tyle cie stac ofermo ?@@@ . :D I nasz żałosny mlm-owski ciołek pokazał całe swoje buractwo. Akwizycyjny czubek wkurzył się, bo ktoś niepochlebnie wyraził się o jego pseudo biznesiku. Ja się wcale nie dziwię, dlaczego ludzie nie chcą się zapisywać do tych gownianych mlm-ów. Jak tam są same takie prostaki i chamy, to chyba nawet lepiej. Przynajmniej ja nie chciałbym robić interesów z takim rynsztokiem "D . . @@@Ale i tak spedzisz zycie na etacie co ? no bo co innego bedziesz robil jak sie nie nadajesz@@@ . A kto powiedział, że na tym trzeba spędzić "całe życie"? Życie to nie tylko praca. Dla normalnego człowieka praca to 6-8-10 godzin dziennie, a później jest też czas dla rodziny. Są różne rozrywki, zajęcia. Durni mlm-owcy tego nie rozumieją, bo dla nich całe życie to MLM-y i chwalenie się mercedesami, które zdobędą za polecanie znajomych. A jak nie zdobędą, to pójdą do innego mlm-u i dalej będą wierzyć w cuda na kiju. Oni są stworzeni do bycia naiwnymi frajerami :D Jak to on nie nadaje się do niczego? Przecież każdy głupi nadaje się do sprzedawania badziewnych kosmetyków i wciągania znajomych w ten pseudo biznes. Ale trzeba mieć nieźle narąbane we łbie, żeby robić takie g***o i jeszcze nazywać się wielkim biznesmenem :D To się nadaje do kabaretu. . . @@@I tu juz nawet nie chodzi o MLM ale o to ze jestes oferma jak miliony tobie podobnych.@@@ . To na czym polega bycie "ofermą"? A ty kim jesteś? Dorosły facet zachowujący się jak nastolatek. Kto to widział, żeby gość, który powinien już dawno być ustabilizowany finansowo biegał z kosmetykami i zapraszał znajomych do "cudownego biznesu", żeby wyrobić sobie prowizje. To już nawet największe gimbusy nie wierzą, że dostaną mercedesa za kilka poleceń :) . . @@@to co robisz ? wlasna firma ? Ile zarabiasz i ile godzin dziennie poswiecasz na prace ?@@@ . Typowa wymijająca odpowiedź mlm-owca. Zawsze zaczyna się takie bajdurzenie o nielimitowanym czasie pracy. Napisz mu jeszcze, że w MLM można pracować ile się chce i zarabiać ile się chce. Dodaj do tego, że jak się trochę postara to dostanie mercedesa. Wtedy to na pewno uwierzy. Normalnie cała Kafeteria ustawi się w kolejce, żeby zapisać się do twojej grupy :D . . . @In West or: A ciebie ruski młocie gdzie wzięli? Pewnie nigdzie nie mogłeś znaleźć pracy, więc swoje oszczędności utopiłeś w Intway czy innym szambie i teraz desperacko próbujesz je odrobić. Żałosne ;) A z tą pomocą społeczną to pewnie wiesz z własnego doświadczenia. Pewnie sam korzystasz. Wszyscy mlm-owcy to takie wielkie "biznesmeny" a są zarejestrowani w UP i pobierają zasiłki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
El puto camillo i co sie tak pienisz. Znowu bredzisz jak zawsze zreszta. Nawet odpowiadal nie bede bo szkoda mojego czasu. Wole sie piwa napic. Zal mi takich ludzi jak ty. frajerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ty się pienisz marketingowcu pedałowcu, i to jeszcze pod różnymi nickami, jak schizofrenik paranoik :) Piwo pewnie też z MLM, bo punkty muszą być. Zamów całą skrzynkę, to może dostaniesz mercedesa. Zostawiam cie z twoimi marzeniami naiwny głupku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daruj sobie te wyzwyska. Jak ci juz pisalem nie raz, prezentujesz najnizszy z mozliwych poziomow czyli dno. twoje glupie argumenty przeciw MLM mnie smiesza i sa nieprawdziwe. jestes totalnie oderwany od rzeczywistosci. Tak wiec bywaj leszczu i powodzenia w swoim zalosnym zyciu. x A do twojej chorej glowy, tutaj na forum uzywam tylko jednego nicka, a jesli myslisz inaczej to sprobuj to udowodnic. powodzenia. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i zapomnialem. Pochwal sie za X lat jakie wspaniale zycie prowadzisz i jakim jestes milionerem hahah. Zycie ci udowodni jaką jestes oferma i zadne pisanie na forum ci nie pomoze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@Daruj sobie te wyzwyska. Jak ci juz pisalem nie raz, prezentujesz najnizszy z mozliwych poziomow czyli dno. twoje glupie argumenty przeciw MLM mnie smiesza i sa nieprawdziwe. jestes totalnie oderwany od rzeczywistosci. Tak wiec bywaj leszczu i powodzenia w swoim zalosnym zyciu.@@@ . Ty ciągle powielasz te same brednie. To twoje życie musi być żałosne, bo gdyby takie nie było, to nie musiałbyś siedzieć tu i żebrać na forum, o nowych frajerów do swojego mlm-ku ;) Ciebie śmieszą, bo jesteś pajacem z wypranym mózgiem. Normalny człowiek zastanowi się nad tym i stwierdzi coś jest nie tak. A ty durniu dalej opowiadaj bajki o swoim cudownym obwoźnym handelku ;) . . @@@A do twojej chorej glowy, tutaj na forum uzywam tylko jednego nicka, a jesli myslisz inaczej to sprobuj to udowodnic.@@@ . A jak mam ci to udowodnić? Przecież wiadomo, że troll się nie przyzna, że jest trollem. Nieświadomie już się przyznałeś ale jaki argument bym nie przedstawił to i tak będziesz się wypierać. Wszyscy wiemy, że pisałeś pod innymi nickami i robiłeś z siebie debila w innych nickach :) . . @@@I pamietaj, kazdy twoj pseudo argument przeciw mlm potrafie obalic.@@@ . Niczego nie obalisz, co najwyżej powtórzysz te same brednie które natłukli ci do twojej pustej główki podczas szkolenia ;) . . @@@Pochwal sie za X lat jakie wspaniale zycie prowadzisz i jakim jestes milionerem hahah.@@@ . A kto powiedział, że będę milionerem. Ja nie wierzę w MLM-owskie bajeczki, gdzie po 3 miesiącach możesz mieć mercedesa w garażu a za 3 lata willę z basenem :D No z pewnością nie będę miał nic innego do roboty, niż wchodzenie na Kafeterię i wykłócanie się z durnymi trollami. Pisz sobie co chcesz nieudaczniku życiowy, będziesz dymać po znajomych z kosmetykami bo inaczej głodowanie na zasiłku :D . . @@@Zycie ci udowodni jaką jestes oferma i zadne pisanie na forum ci nie pomoze@@@ . Jeśli ja jestem ofermą, to kim ty jesteś, durny akwizytorku? Mega frajerem :D Jesteś dymany w kakao przez własną firmę i jeszcze się z tego cieszysz :) . . @@@A i zapomnialem@@@ . Jesteś tak zamotany tym mlm-em, że już się gubisz w tym swoim spamie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak jak myslalem. Znowu powielasz wlasne brednie. I tak w kolko w kazdym temacie o MLM. Nic juz wiecej nie napisze bo szkoda mojego czasu na takiego cymbała jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie durny akwizytorku, skończyły się twoje pseudo argumenty. Zobaczyłeś, że nie udało ci się tu nikogo wciągnąć do interesu, to zaczynasz obrażać. Typowy mlm-owski burak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj sobie juz spokoj glupku. Nudzisz mnie juz. Odkad tu wlazles ciagle piszesz jedno i to samo w kolko. Takie bzudry to ja czytalem tylko na wykopie gdzie jest kilka tematow o MLM i FM a takze na FB gdzie sa pozakladane tematy wysmiewajace FM. x Mam pytanie camillo. Czy praca na etacie to szczyt twoich marzen i ambicji ? bo chyba do nieczego innego sie nie nadajesz co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@Daj sobie juz spokoj glupku. Nudzisz mnie juz. Odkad tu wlazles ciagle piszesz jedno i to samo w kolko.@@@ . To ty pajacu jesteś nudny z tą swoją chorą gloryfikacją tego MLM. Dziadowski sposób zarobkowania a ty sławisz to pod niebiosa i nie dopuszczasz do siebie myśli, że komuś może to nie odpowiadać. . . @@@Takie bzudry to ja czytalem tylko na wykopie gdzie jest kilka tematow o MLM i FM a takze na FB gdzie sa pozakladane tematy wysmiewajace FM.@@@ . To nie są bzdury, tylko obiektywne spojrzenie na sprawę. Bądź też opinie ludzi, którym w MLM nie wyszło. Ale to dobrze, że zaglądasz na jakieś inne strony, a nie wyłącznie propagandę ze swojego profilka. To dobrze rokuje ;) . . @@@Mam pytanie camillo. Czy praca na etacie to szczyt twoich marzen i ambicji ? bo chyba do nieczego innego sie nie nadajesz co ? @@@ . Co ty możesz wiedzieć pajacu do czego ja się nadaję? Ty nadajesz się jedynie do sprzedaży kosmetyków i mamienia ludzi bajkami o mercedesach. Jeśli to jest dla ciebie szczytem marzeń, to znaczy że najwyższa pora rozpocząć leczenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beka z el camillo najwiekszego pajaca na forume

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kolejna beka z elcamillo. ciagle beka z forumowego nieudacznika hahahahhahahahh beka z elcamillo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×