Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przenoszona

11 miesiąc ciąży

Polecane posty

Gość przenoszona

Jestem już w ciąży pełne 10 miesięcy, jutro lub po jutrze zaczynam 11 miesiąc, czy to normalne, czy powinnam się udać na cesarkę bo żadne bóle nie przychodzą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy płód się rusza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mówi Twój lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba jakieś jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam to dopiero 40 pelnych tygodni. Mozna przenosic o 2 wiec mozesz sobie ppczekac. Oby wody nie byly zielone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przenoszona
Tak lekko kopie i często ma czkawkę, na pewno dziecko żyje. Pomyłki w obliczeniach też nie było bo odbyliśmy tylko jedno złączenie i wiem kiedy to było. W ostatni weekend kwietnia zostałam zapłodniona. Jestem zabrzuszona pełne 10 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przenoszona
Nie byłam u lekarza od 7 miesiąca, wtedy było USG i wiem nawet, że to jest dziewczynka. Lekarz kazał się zgłosić na porodówkę gdy zaczną się bóle lub będą pierwsze wody odchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemożliwe.. gdybys była w ciąży to byś wiedziała ze nie liczy sie od dnia zapłodnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego niby nie od dnia zaplodnienia? Jezeli miala monitoring robiony i wie kiedy bla owulacja, to niby dlaczego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to dziwne
Na pewno urodzisz słonia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze miesiac i dorównasz słonicy :X 2014-02-27 12:40:28 gość Matematyka się przydaje.. Rok ma 52tyg.. 4tyg i 3dni ma średnio m-c.. 4,3 razy 11 m-c , to jakies 47tyg i 3 dni tyg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To masz autorko p*****lniętego lekarza :/ ja bym radziła wybrać się do jakiegoś innego specjalisty..bo pod koniec ciąży wizyty powinny być co tydzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przenoszona
Odbyłam stosunek w nocy z soboty 27 IV 2013 na niedzielę 28 IV 2013 i już w poniedziałek mój partner pojechał za pracą do Londynu i od tamtej pory nie kopulowałam bo niby z kim. Mam problem bo mój chłopak przyjechał miesiąc temu do kraju aby być przy porodzie rodzinnym, czeka już miesiąc a tu nic i powinien już wracać do pracy bo jeszcze straci robotę w Anglii a wtedy na wesele nie zarobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do zapłodnienia mogło dojść w twoim łonie nawet 4 dni później bo tyle czasu żyją plenniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super gościówa
eh nie liczy się od dnia zapłodnienia bo 90% dziewczyn nie wie kiedy to było więc się przyjęło że liczy się od dnia ostatniej miesiączki... współczuje tępoty. Po 2 nie jest możliwe abyś miała taką przerwę w wizytach, chyba że nie mieszkasz w pl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do zapłodnienie dochodzi nie w łonie tylko w macicy lub w jajowodzie - gratuluję wam wszystkim wiedzy po...ni eksperci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przenoszona
jak przez weekend nic się nie stanie to w poniedziałek zabieram reklamówkę z rzeczami i jadę do miasta zgłosić się do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje..czekaj jeszcze kolejny miesiąc..niach dziecko zgnije w wodach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super gościówa
kiedy miałaś ostatnią miesiączkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert w tej dziedzinie
Ja znam odpowiedź co jest przyczyną, przyznaj się przenoszona, że jak twój partner wyjechał na wyspy to w tym czasie może nawet miesiąc lub dwa po jego wyjeździe, popuściłaś szparę innemu, który cię zapylił a teraz tamtego wrabiasz w dziecioróbstwo bo ma kasę i chce się z tobą żenić. Proponuję po urodzeniu dziecka od razu zbadać DNA i to wyjaśnić. Jestem lekarzem i kiedy badamy ojcostwo do pobrania przeszczepów to okazuje się, że co 10 ojciec nie jest ojcem biologicznym. Taki jest nasz katolikancki kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden miesiac ksiezycowy to 4 tyg,czyli 28 dni. 4 tyg to 10 miesiecy pelnych. Zaczynajac 41 tydzien wchodzi w 11 miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przenoszona
Zamykam temat, siedzimy razem z ojcem mojego dziecka przed monitorem i tak się zdenerwował, że wyszedł na pole zakurzyć a już od kilku miesięcy nie dymił. Jeszcze gotów w to uwierzyć. Dziękuję za takie porady. Żadnego dna nie będziemy badać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 Tygodni to 10 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super gościówa
przenoszona, zdenerwował się bo sam tak myślał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzewam że to prowo jeżeli nie to jedz do szpitala na KTG na pewno zrobia ci cc. Nie ryzykuj życia dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszczam sie :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przenoszone dziecko oddaje smólke w łonie to tak zwany zespól aspiracji smółki- pamiętam to z zajęc z anatomii które miałam na studiach. Autorko nie masz na co czekac bo może być to groźne dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta sprawa śmierdzi kłamstwem i oszustwem, dziewczynę zasiał ktoś inny jak tamten był za granicą. Ona albo kłamie i udaje głupią albo ją wzięto po pijaku lub po tabletce g****u i sama nie wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy się prawdy nie dowiemy, mogło nawet dojść do kazirodztwa w rodzinie bo to chyba gdzieś na wsi wśród katolików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś inny zak***sił ją po wyjeździe partnera i możliwe, że jest teraz dopiero w dziewiątym miesiącu ciąży i pod tym względem jest wszystko git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×