Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile mogę liczyć na alimenty

Polecane posty

Gość gość

mam 3 dzieci maz zarabia 3 tys na reke do tego nagrody od czasu do czasu po 1 tys plus trzynastka. Dorabia też na umowy o dzieło 200 zł miesięcznie. Daje mi na dzieci 1300 zł czy moge liczyć od sądu na wyższe alimenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sąd nie daje na cudze dzieci bo ma swoje do wykarmienia. A ile ty dajesz mu na dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze możesz spróbować spróbować i wystąpić o podwyższenie alimentów. A swoja drogą gdyby to facet napisał, że został sam i wychowuje trójkę dzieci to by się tu łzy kretynek nad nim lały, użalały by się nad biedulkiem i pomstowały nad wyrodna matką. Niestety jesteś kobietą więc będą cię głównie opluwać mimo iż zostałaś sama z trójką dzieci i ogromna odpowiedzialnością za ich wychowanie i utrzymanie. A one by się najchętniej rzuciły na tego twojego wolnego ex z jego 3 tysiącami miesięcznie i robiły wszystko aby miał jak najmniejszy udział w wychowaniu i utrzymaniu swoich własnych dzieci; Poczytaj podobne tematy a zrozumiesz ten mechanizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie ona napisała że została sama? Przecież ma męża - tylko nie może się dobrać do jego kasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pracy nierobie!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość Do pracy nierobie!!!!!!!!!!!!!!!!" Chyba nie sądzisz, durny szmaciarzu, ze ona nie pracuje i z tych śmiesznych pieniędzy utrzymują się 4 osoby. Ciagle przypominaja mi się słowa Lema, który stwierdził, ze póki nie było internetu, nie wiedział ilu jest głupców na świecie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz mnie nazwiesz szmaciarzem a Ci ryja obiję. A to ile osób ma na utrzymaniu to Mnie nie obchodzi.Haaaaaaaaaa zapewne Lema to ty czytałeś/aś w snach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1300+1300 TY - 2600 zł na trójkę dzieci, powinnaś opływać w luksusie jak na polskie warunki ! Widać perfidną chciwość, sad powinien Ci zasądzić max 1000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
"""""" gość 1300+1300 TY - 2600 zł na trójkę dzieci, powinnaś opływać w luksusie jak na polskie warunki ! Widać perfidną chciwość, sad powinien Ci zasądzić max 1000 zł """""" Sąd nie powinien zasądzić nic. Ale prawo zmusza sąd do zasądzenia. Instytucję alimentów należy zlikwidować. Jest nie moralna i nie wychowawcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
zru​chałem już 16 lasek, mam 23 dzieciaki i co mam płacić? takiego wała niech moje bęk​arty same się utrzymują - to niemoralne, że one same mi du​py nadstawiały :D Zlikwidować instytucję alimentów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×