Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eljola

Suwałki dobry adwokat od spraw rodzinnych

Polecane posty

Witam. Szukam dobrego adwokata od spraw rodzinnych. Słyszał ktoś o mecenas K. Ząbkiewicz, albo A. Trofimiuk? A może polecicie kogoś innego, sumiennego i za rozsądną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz udać się do jakiegoś dobrego adwokata od prawa rodzinnego, ja w Warszawie u siebie korzystam z pomocy adwokata Bedełek http://bedelek.pl bardzo dobry adwokat, wygrał już wiele spraw i ma wyrobioną dobrą opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie i w Płocku działa też pan Kamili Flatow ( www.plock-adwokat.pl ). Prowadził moją sprawę rozwodową i udało mi się wywalczyć takie alimenty, na jakie liczyłam plus zakaz zbliżania się męża do mnie i dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Suwałkach to nie wiem, ale w Gdyni od prawa rodzinnego jest bardzo dobry adwokat Rutkowski ( www.adwokat-rutkowski.com.pl ). Może zadzwoń do niego i niech ci kogoś poleci z Suwałek o ile akurat zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co komu adwokat? Natworzyli prawa ,którego sami nie znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
Niestety nie słyszałem o podanych przez Ciebie adwokatach, ponieważ nie mieszkam w Suwałkach. Podejrzewam, że tam właśnie mają swoje kancelarie ;) Jeśli szukasz opinii to jest mnóstwo stron w internecie, gdzie każdy może wyrazić swoje zdanie na temat danego prawnika. Jestem pewny, że i o podanych przez Ciebie również coś się znajdzie. Co do mojego zdania - mogę polecić Ci Przemysława Sokołowskiego, ale jest z Warszawy. Jeśli nie jest to dla Ciebie problemem i chciałbyś wiedzieć więcej - pisz. Razem z żoną musieliśmy skorzystać z usług tego Pana. Chcieli nam odebrać dzieci, na szczęście dzieci zostały z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w Suwałkach to tylko Aldona Olszewska. Mąż przewodniczący wydziału i wice prezes Sądu Okręgowego w Suwałkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w Suwałkach to tylko Aldona Olszewska. Mąż przewodniczący wydziału i wice prezes Sądu Okręgowego w Suwałkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkamy niedaleko Augustowa. Mój były mąż molestował naszą córkę. Podałam sprawę do sądu. Sprawa jednak się przeciągała i nie było rozstrzygnięcia. Wynajęłam adwokata z www.adwokat-augustow.pl, który w krótkim czasie doprowadził sprawę do końca. Tak pokierował rozprawami, że córka nie musiała ponownie przeżywać traumy. Winowajca został ukarany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×