Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do której godziny mieć otwarty punkt usług krawieckich. POMOCY

Polecane posty

Gość gość

Witam was serdecznie. Chciałabym usłyszeć wasze opinie. Niedługo otwieram pogotowie krawieckie cały czas się waham nad godzinami otwarcia takiej pracowni. Nie wiem czy mieć otwarte tak jak większość tego typu placówek 0d 9-17 czy może zaczynać pracę od 11-19. Wiem, że mając dłużej otwarte przyszli by klienci, którzy pracują załóżmy do 18, no ale sama miałabym cały dzień do d...py. Z drugiej strony inne zakłady maja czynne do 17 i jakoś klienci do nich trafiają. Proszę was wypowiedzcie się czy jak wy uważacie, które godziny wy byście wybrały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę tylko do tych, co są usytuowane w centrach handlowych, a więc pracują do 21... Zawsze wieczorami robię zakupy spożywcze i tylko wtedy mam czas na zostawienie spodni do skrócenia (skracam praktycznie wszystkie, bo jestem niska :P). W Twoim przypadku myślę, że 18 to opcjonalna godzina. Zauważ, że teraz gro osób pracuję do 17, więc najczęsciej korzystają z takich punktów, które są otwarte dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedz sobie najpierw na pytanie : kto korzysta z takich usług. Moja mama nie miała saloniku usług krawieckich, ale przychodziły do niej różne kobiety które słyszały o niej, i za opłatą szyła lub przerabiała im ubrania. One zjawiały się zawsze po południu/wieczorem, w godzinach 17-20. Ja bym na twoim miejscu pracowała w godzinach 11-18/19 ale to akurat moje zdanie. Możesz też spróbować umawiać się z klientkami na telefon, w niestandardowych godzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10-18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na osiedlu takie punkty są czynne do 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to chyba mi przyjdzie siedzieć dłużej. Dobrze, że jeszcze dziecka nie mam i mogę sobie na coś takiego pozwolić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×