Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olulka

kubek termiczny

Polecane posty

Gość Olulka

Poradźcie mi jaki kubek termiczny kupić? Che żeby kawusia była maksymalnie długo ciepła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup w porządnym sklepie, a nie jakieś g***o z empiku. I niestety będziesz musiała wydać troche więcej pieniędzy, bo te tańsze słabo trzymają ciepło i często przecieka zakrętka. Poszukaj w sklepach z artykułami dla podróżników, biwakowiczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girona
Za bardzo dobry kubek termiczny powinnaś zapłacić ok 80zł. Najlepiej właśnie w sklepach dla podróżników, outdoorowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostałam od przyjaciółki kubek termiczny z empiku w kształcie obiektywu i jest bardzo fajny :) trzyma ciepło tak długo jak mój stary kubek ze sklepu turystycznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy można myć w zmywarce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tartkomo
mysle ze to zalezy od przeznaczenia, czy ma stac na polce, czy bedziesz go mobilnie uzywac, na wucieczce, czy w aucie, warto rozejrzec sie za takim z powierzchnia antyposlizgowa, i blokada ustnika, cos jak mini termoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam kubek termiczny kupiony w sklepie sportowym - www.dbsport.pl/pl/termite-energy-kubek-termiczny.html i jest mega praktyczny, poprzedni był do wymiany, bo przeciekał a ten nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×