Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

suczka zakochana w Panu

Polecane posty

Gość gość

przez jakiś czas interesowałam się bdsm, zarejestrowałam się na portalu dla takich osób i poznałam tam Pana, starszego o 11 lat (ja mam 26) On żonaty, bezdzietny, ja w związku. Spotykamy się na ostry seks połączony z związaniem mnie, klapsami, policzkowaniem. To mój najlepszy kochanek w życiu i coraz bardziej się w nim zadurzam i nie wiem co robić. Mój partner wypada przy nim blado, mój Pan to prawdziwy master, wysoki, bardzo pewny siebie i dominujący z natury. Cały dzień o nim myślę a widzimy się raz w tygodniu, bo dużo pracuje. Nie wiem co robić, i tak nie będziemy razem, tu miał być typowy układ a ja jestem coraz bardziej w nim zakochana. Co byście zrobili w takiej sytuacji? Zerwali ten układ czy trwali nadal wiedząc że nic poza ostrym seksem i rozmową nie będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie jest byc suczka? ja tylko czasem ogladam takie filmy :P no i z chlopakiem czasem sie zabawimy, ale to jednak nie do konca to o czym mysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerwalabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super jest, cholera nie wiem co robić, mój Pan jest cudowny, mam najlepszy seks w życiu a z drugiej strony nie chciałam się zadurzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciągle o nim myślę, non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P*****lnac se czerepem w sciane. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wchodzenie w relacje z innymi facetami kiedy ma sie partnera hmm co najmniej (przemilcze) czego oczekiwałaś? Pan bdsm jest lepszy do partnera? co stoi na przeszkodzie zebys była z tym cudownym Masterem? potrzebujesz tylko ostrego seksu i rozmowy? Wiesz gdzie takie pracuja ? eeech idiotki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na przeszkodzi stoi to że ma żonę i to miał być typowy układ na takie spotkania - sesje bdsm chyba zerwę tą znajomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam pociągnij to jeszcze iz znajdź innego Pana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój pan. ...he he lubi bicie a potem gada że ją biją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobną sytuację :( Tyle, że ja widuję się z Panem bardzo rzadko. Proszę opowiedz, jak potoczyły się Twoje losy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam innego pana - rozwodnika, wolnego i obecnie tworzymy związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź. Mój Pan ze mną zerwał na ostatnim spotkaniu, uznał, że za bardzo się zaangażowaliśmy (oboje zajęci) i na pewno kogoś skrzywdzimy. Jak poznałaś nowego Pana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zainteresowany nawiązaniem nowej relacji. Siedzę w tym temacie od dawna. Proszę pisać na email w podpisie, nie będę omawiał szczegółów na publicznym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×