Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JoannaJao

system wieżowy

Polecane posty

Gość JoannaJao

Czytałam, że w garnkach philipiak można gotować w systemie wieżowym. System wieżowy czyli jaki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Witam, System wieżowy to świetny sposób na smaczne, zdrowe, pełnowartościowe i szybkie dania dla całej rodziny. Polega na tworzeniu piramidy stawiając garnki jeden na drugim (co umożliwia specjalna konstrukcja garnków) tak, aby wszystkie gotowały się na jednym palniku. Jeśli ma Pani jeszcze jakieś wątpliwości, chętnie je rozwieję. Pozdrawiam,Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowna Pani Marto, ile garnków Marki Philipiak można ustawić w takim systemie wieżowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Witam, jeśli chodzi o system wieżowy, to budując tzw. dużą wieżę można ustawić aż cztery garnki. Jeżeli mają Panie jeszcze jakieś pytania - zapraszam. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fajna sprawa, zaoszczędzenie czasu i energii ciekawa jestem jak to wygląda w praktyce?? Czy garnki philipiaka nadają się na płytę indukcyjną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Tak, garnki marki Philipiak dzięki temu, iż posiadają aluminiowe dno termodyfuzyjne w technologii TEKNOTHERM, które umożliwia równomierne i szybkie grzanie na każdym rodzaju źródła energii - mogą być stosowane zarówno na płycie indukcyjnej, jak i na piecu kaflowym. Jeśli mają Panie jakieś pytania bądź wątpliwości, chętnie odpowiem. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kryptoreklama. Masakra. Dużo lepsze są garnki Berghoffa. I tez można stawiać jeden na drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A daj spokój z tym dziadostwem, przypala i śmierdzi to już chyba wolę ikea niz tego berghofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozefina02
Berghofa nie znam, więc nie mogę nic na ich temat powiedzieć, natomiast garnki philipiaka znam bardzo dobrze bo juz jakiś czas ich używamy. Dostaliśmy z od kolegów męża z pracy jako prezent ślubny. Póki co mam je dopiero 3 lata, ale jestem zadowolona, nie mam żadnych kłopotów z przypalaniem jak niektórzy się wypowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danella
A gdzie można obejrzeć takie garnki Philipiaka? Mają jakieś sklepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Danello, Naczynia Philipiak obejrzeć można w sklepie online, naszych salonach stacjonarnych, jak również przy okazji uczestnictwa w jednej z organizowanych przez nas bezpłatne prezentacji. Z pełną listą sklepów może się Pani zapoznać na naszej stronie internetowej. Jeżeli są jeszcze jakieś pytania - jestem do dyspozycji. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubek z herbatą
Gdzieś na forum się spotkałam, że babeczka twierdziła, że na płytę indukcyjną zwykłe garnki dobre itp. a krytykowała garnki philipiaka bo drogie. Byłam ostatnio na pokazie działania płyty indukcyjnej i dopiero wtedy zrozumiałam jak ważne są garnki z dobrego materiału. Na garnek musi działać pole magnetyczne płyty indukcyjnej, jeśli dno jest za cienkie albo podrobione, że tak powiem i tylko cieniutka warstwa będzie reagowała z płytą to możemy obiadu nie ugotować, albo gotować miesiąc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja posiadam kuchnkę indukcyjną i długo się wahałam, jaki sprzęt kupić ażeby był odpowiedni. Koleżanka z pracy poleciła mi iść na pokaz philipiak, bo właśnie te produkty są idealne do tego typu kuchenki. Faktcznie na pokazie udzielono mi takiej informacji, więc powoli przymierzam się do zakupu produktów philipiak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka Narzeczona
A jak taki pokaz wygląda? Ile kosztuje bilet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larisia
Pokaz naczyń philipiaka to swojego rodzaju prezentacja zalet i funkcji tego zestawu. A biletów żadnych nie potrzebujesz, wystarczy umówić się na taki pokaz na infolinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baakkaa
larisia a Ty byłaś na takim pokazie? Warto się umówić i wziąć udział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radolka
Udział warto wziąć, bo możesz na żywo zapoznać się z funkcjami tych garnków. Pokaz jest darmowy, więc nic nie tracisz wybierając się na niego. A jeżeli coś Ci się spodoba to zawsze możesz kupić do swojej kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Witam, Pozwolę sobie te informacje potwierdzić. Prezentacja garnków pozostaje niczym innym, jak doskonałą okazją do zapoznania z ich przeznaczenie i możliwościami. Słodka Narzeczona, udział w pokazie jest całkowicie bezpłatny i do niczego nie zobowiązuje. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiana85
gość nie wiem skąd tak sądzisz, że garnki philipiaka się przypalają. Widać źle ich używałaś. Zajrzyj na stronę philipiakexpert.pl tam dowiesz się jak prawidłowo ich używać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jasne sama nie wiem jak można coś w nich przypalić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzyto
Witam. Na każdym forum o wieżowym gotowaniu mowa jest tylko i wyłącznie o garnkach Philipiak, a przecież i inne firmy produkują naczynia do takiego sposobu gotowania. Na pokazie Philipiaka prezenter nagrzewał przez 6 minut patelnię na kuchence indukcyjnej, a następnie ją wyłączył, a na patelni ułożył dwa filety z kurczaka. Po kilku minutach filety odwrócił i patelnię przykrył pokrywką. Nie wstawiał jej na kuchenkę. Po kilkunastu minutach filety były gotowe do jedzenia. Nazajutrz zrobiłem to samo w domu, z użyciem wysłużonej, bo mającej ponad 20 lat, patelni marki GMC (dawno temu kupiłem ją za równowartość dzisiejszych 200 zł - chyba wtedy były stare złotówki). Wszystko wyszło identycznie - filety były usmażone, nie przywarły do grillowego spodu patelni. Niedawno na Allegro kupiłem okazyjnie zestaw 16-elementowy garnków Giuliani Romano (te garnki też są sprzedawane na pokazach). Razem z kuchenką indukcyjną kupiłem je za 400 zł. Są w drodze do mnie. Spróbuję na nich gotowania wieżowego i jeśli chcecie, to wnioski tu przedstawię. Pozdrawiam Krzysztof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćedyta
Krzysztofie bardzo jestem ciekawa Twojej oceny naczyń giuliano romano pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena29
Przy okazji podziel się też z nami okresem długości ich gwarancji. Tak na marginesie przypomnę że philipiak daję ją na 25 lat. Myślę że i po tym upływie czasu nie będzie okazji ich naprawy bo są świetnej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plinka2 25-letnią gwarancją firmy Philipiak objęte są naczynia, termostaty na pokrywach oraz uchwyty i lakier. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taroo
Garnki philipiaka sa wysokiej jakości i wyprodukowane z specjalnych stopów , które nie wchodzą w reakcję z żywnością . Właśnie to spowodowało że kupiłam te garnki , mam uczulenie niemal na wszystko , dlatego miałam do wyboru szklane albo odpowiedni stop metalu. Uznałam że philipiak jest trwalszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samuelson3
Pani Marto, interesuje mnie zakup waszego szybkowaru. On także ma 25-letnią gwarancję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samuelson3 w przypadku szybkowaru jest inaczej. Urządzenie to zalicza się do elektrycznych i podlega innej gwarancji. Dlatego posiada on 2-letnią gwarancję (wg prawa o ochronie praw konsumentów). Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabarbar11
Dnia 14.09.2016 o 16:49, Gość taroo napisał:

Garnki philipiaka sa wysokiej jakości i wyprodukowane z specjalnych stopów , które nie wchodzą w reakcję z żywnością . Właśnie to spowodowało że kupiłam te garnki , mam uczulenie niemal na wszystko , dlatego miałam do wyboru szklane albo odpowiedni stop metalu. Uznałam że philipiak jest trwalszy.

Bzdury wypisujesz, jeżeli jesteś uczulona prawie na wszystko to na pewno też na crom lub nikiel? A przypominam że garnki zrobione są z metali 18/10.Typowa reklama. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×