Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
migotka81

Jaka jest dobra przychodnia prywatna w Warszawie

Polecane posty

Gość gość
A co chcesz zrobic badania czy szukasz lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę wykupić pakiet, teraz mamy w Falcku, nie dość że jest nędza, to jeszcze tylko jedna placówka w Warszawie i mi tam nie po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrz na opinie w necie w Twojej dzielnicy ,napewno cos znajdziesz .Ja sobie chwalę przychodnie vita - med ale ona jest na Nfz , czasami płace za wizytę jak chce dostac sie szybko do lekarza , gdyz chwale sobie tam 2- óch lekarzy sa naprawdę dobrzy w tym co robia i znają sie na rzeczy jest to internista i kardiolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikamonikamonikamonikamonika
wiesz moze sporbuj pakiet w mbanku Medica polska? to jest 119 zl na miesiac i masz praktycznie wsyztsko, mozesz korzystac z wielu placowek np prima, rentgenolodzy, cmp, centrum medyczne damiana do niedawna multimed moze keidys wroci. Ale tak naprawde nigdzie nie jest tak ze w danej placowce sa sami dobrzy lekarze, zazwyczaj 2-3. Wejdz na strone mbanku i dokladnie poczytaj co jest w pakiecie. Wkurzajace jest tylko to ze nie dowiadujesz sie od razu o wizycie tylko dostajesz sms z informacja. fajnie ze przez strone mozna zmaowic wizyte badanie i wtedy jest nawet szybsza realizacja. Krotko sie tez czeka na wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, właśnie wiem że jest mało lekarzy dobrych w takich przychodniach...głównie chodzi mi o w miarę sprawną diagsnostykę laboratoryjną i w miarę dobrą lokalizację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikamonikamonikamonikamonika
a lekarzow o jakich specjalnosciach szukasz? bo przez ostatni rok bylam u wielu roznych zeby dowiedzizec sie co mi jest, jest kilku dobrych moge Ci polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim, to pediatrę...no ale przydał by się dobry dermatolog, ortopeda...tak się też zastanawiam czy w ogóle z tym pakietem jest sens, bo do tej pory najbardziej sprawdzają się albo wizyty w prywatnych gabinetach, albo w bardzo specjalistycznych np. w gastrycznej, gdzie ostatnio byłam z dzieckiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikamonikamonikamonikamonika
moja kolezanka chodzi do dermatolog dr iwony czarneckiej tj centrum medyczne pulawska na ursynowie. oni wspolpracuja wlasnie z medica polska. ja sie tez do niej wybieram, podobno super kobieta, sympatyczna dokladna wsyztsko wyslucha. ortopedy nie polece bo bylam u 3 w roznych placowkach w ramach tego ubezpieczenie i mega spychologia, niestety. kiedys bylam tylko w centrum rehabilitacyjnym dr niesłuchowskiego, i bardzo polecam, ale to bylo 10lat temu, wiec on juz jest w bardzo sedziwym wieku i nie wiem czy jest tak dobry jak kiedys, ale centrum na poziomie. ale nie wspolpracuja z tym ubezpieczycielem. a co do dzieci do specjalistow dzieciecych to nie mam pojecia... zastanow sie w takim razie, dodam jeszcze ze medica polska zwraca pieniadze jezeli okazesz fakture ze wizyta odbyla sie w innym niewspolpracujacym centrum medycznym, ale nie wiem czy we wsyztskich okolicznosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabellla
ja korzystam z Centrum Vita Medica na ul Kłopotowskiego, lekarz rodzinny przyjmuje w ramach nfz, zaś reszta specjalistów przyjmuje prywatnie, wystarczy umówić się telefonicnzie i nie trzeba czekać w długich kolejkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z ortopedów i dermatologa w omedzie na Wąwozowej 21 - kabaty polecam bo to bardzo dobrzy specjaliści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akademickie Centrum Medyczne na Bobrowieckiej 9 w Warszawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barrtoszz54
Dobrą przychodnią jest ta, która znajduje się w http://szpitalse.pl czyli w Mokotowskim Centrum Medycznym. Szpital na Mokotowie został odremontowany i teraz oferuje jeszcze lepszy standard. W przychodni przyjmuj***ardzo wielu specjalistów, więc warto się wybrać w większości przypadków zmagania się z dolegliwościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vin_
My ostatnio całą rodziną chodzimy do Corpomedu ( www.corpomed.pl ) w Starej Miłosnej, a właściwie to dojeżdżamy. Tu jest bardzo miła atmosfera, lekarze są bardziej – dla pacjenta, niż w innych miejscach. Można normalnie z lekarzem porozmawiać, wywiad jest zbierany o wiele rzetelniej niż w innych placówkach – to zauważyłem od razu. Mają ortopedów, ale nie tylko. Ja chodzę do pani dermatolog, nazywa się Mordarska i jest dla mnie prawdziwym geniuszem dermatologii. W końcu ktoś mi pomógł, a bujałem się z wiecznie podrażnioną skórą od liceum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YuYka
polecam Goldenmed na Białołęce -> http://goldenmed.pl/o-nas,t9,st10 My chodzimy oboje z moim facetem, różne przygody już tam mieliśmy do rozwiązania i nigdy się nie nacięliśmy na jakieś niefajne historie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażka nie szalej
Taka najbardziej kompleksowa to mi przychodzi na myśl Boramed. Tam mają caly potrzebny praktycznie do każdych bardziej oczywistych badan sprzęt. Wszystko zrobią na miejscu, a lekarze są bardzo cenionymi specjalistami w swoich dziedzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spidianitka
Jeśli chodzi o prywatną przychodnię to polecam PROSEN na warszawskiej Woli. Fantastyczna atmosfera na recepcji, a w gabinecie pełen profesjonalizm. Mama chodzi do dr Zarębińskiego (kardiolog), ja do dr Andrzeja Nowakowskiego (ginekolog). Bardzo sobię chwalę Prosen. Więcej informacji na ich stronie www.prosen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamaka
też byłam w Boramedzie na badaniach prenatalnych i bardzo fajna klinika. wszystko jest na miejscu i nie trzeba ganiać od miejsca do miejsca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się Prosen bardzo dobry i dr Zarębiński! Zresztą opinie o nim na znanylekarz.pl mówią same przez się!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaAlicja
Z tego co wiem i gdzie sama chodzę to BORAMED - mają naprawdę wielu fachowców, dobry sprzęt, nie trzeba długo czekać na badania itd. Ja tam chodzę do ginekologa a moje znajome do stomatologa i dietetyka ;) Dla mnie przychodnia godna polecenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NuniaK
Dokładnie, Boramed zdecydowanie jest jedną z lepszych przychodni - mają cały komplet specjalistów na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znasz Medintel na Wilanowie? Ja tam chodzę do pediatry od kilku miesięcy i jestem zadowolona. Masz też możliwość wykupienia pakietu jeśli chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie_2
Prosen to dla mnie zdecydowanie numer jeden, chociaż jestem z Ursynowa to dojeżdzam do Prosenu na Płocką, bo to jedna z niewielu przychodni do których mam po prostu zaufanie, a w kilku już byłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem przedłużające się zapalenie zatok przynosowych. Dopiero dr Orłowski zaproponował mi doraźne wsparcie, zlecił konkretne badania i przynajmniej nie musiałem tak długo chodzić do gabinetu, aby się wyleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W http://www.med-expert.pl/ są bardzo dobrzy fachowcy. Klinika jest elegankc, a nie ma kłopotów zaspianiem się do specjalisty. Całkowite przeciwieństwo państwowych placówek :)Jak ktoś jest s tych okolic to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet z korzystając najlepszej przychodni warto zbierać paragony, nie tylko żeby wziąć udział w Narodowej Loterii Paragonowej Ministerstwa Finansów ale również jako dowód na wykonany zabieg gdyby coś się nie powiodło, to tak zabieranie gwarancji przy zakupie sprzętu elektronicznego. http://zwierciadlo.pl/zdrowie/na-co-trzeba-sie-zaszczepic-przed-egzotycznym-urlopem-i-ile-to-kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bailey1
Przychodnia PROSEN, całą rodzina się tam leczy. Na szczególne wyróżnienie zasługuje dr Szylling, jest niesamowitym alergologiem, uratowała naszej córce życie.. dosłownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też korzystam z medexpert: http://www.med-expert.pl/uslugi bardzo fajne centrum medyczne, ze sporą ilością specjalistów. Dobra jakość usług, szybka rejestracja. Podoba mi się to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×