Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
migotka81

Jaka jest dobra przychodnia prywatna w Warszawie

Polecane posty

Gość gość
Polecam z całego serca sprawdzoną przychodnię www.tommed.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy nie ma potrzeby to do ginekologa nie chodzimy a jak już powinna być osoba bliska by pilnował sterylności. Czesto zarazić się można brodawczakiem ludzkim gdzie usuwają macie i jajniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola 76

Zobacz na www.MediCenter.pl gdzie jestem zapisana i bardzo sobie chwalę. Wizyty zawsze na czas, bezproblemowy kontakt i dogodna lokalizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia21

Też polecam MediCenter, większość moich znajomych już sie do nich zapisało i są zadowoleni, bardzo miła obsługa i profesjonalne podejście do pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go9

Zobacz sobie ofertę www.tommed.waw.pl, mają szeroką ofertę swietnych specjalistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą prywatną placówką w Warszawie. Ja od siebie mogę wam polecić przychodnię specjalistyczną www.high-med.pl, która znajduje się na Bielanach. Tam możecie skorzystać z usług wielu doświadczonych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie jak to dokładnie wygląda jeśli chodzi o  credomed.com. TO placówka właśnie w Bloniu, całą rodziną się tam zarejestrowaliśmy i jeśli chodzi o opiekę to na dobrym poziomie. Duży plus dla nich między innymi za to jak są zorganizowani jeśli chodzi o organizowanie opieki dla osób, które potrzebują pomocy specjalistów. W tym zakresie mają sporą bazę lekarzy, którzy tam pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×