Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hermanie

Efekty i plan treningowy z Mel B :)

Polecane posty

Witajcie dziewczeta :) Od dłuższego czasu staram się sobie znaleźć fajne ćwiczenia odchudzające i poprawiające wygląd sylwetki. Odchudzam się już od 9 dni, nie stosuję diety po prostu jem zdrowo :), codziennie jeździłam po 1h na orbitreku, ale można się tym szybko znudzić więc postanowiłam urozmaicić mój plan treningowy. Znalazłam Mel B i wiele przeczytałam o jej treningach i różnych opinii. Dodałam więc te ćwiczenia do mojego planu i chciałabym wiedzieć czy z takim planem dojdę do celu, czy jest dobry :) Dziękuję za pomoc ! Mój plan : Poniedziałek-> Mel B 10min. pośladki + 10min. nogi + 30 min. rowerek Wtorek-> Mel B 10min. pośladki + 30 min. rowerek Środa-> Mel B pośladki + Mel B nogi + Mel B brzuch i 30 min. rowerek Czwartek-> Mel B pośladki + 30 min. rowerek Piątek-> Mel B pośladki + Mel B nogi + 30 min. rowerek Sobota-> Mel B pośladki + Mel B brzuch i 30 min. rowerek Niedziela-> wolne :) Podzielcie sie swoimi planami i juz moze efektami :) Dziekuje za pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! Fajny sobie plan ułożyłaś, ja nie ćwiczę z Mell B codziennie, ale lubię jej zestawy. 10 min na brzuch bardzo mi go umocnił, ogólnie po półtora miesiąc widzę spore efekty. ;) Taki plan na pewno pomoże Ci schudnąć, cardio + trening siłowy to chyba najlepszy sposób na spalanie tłuszczyku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×