Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

32 tydzień ciąży utyłam 10 kg

Polecane posty

Gość gość

czy to włąściwie czy nie za dużo ile jeszcze do końca moge utyć nie chce po ciąży byc obrośnięta sadłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy ile ważyłaś przed
ja miałam 164cm wzrostu i 55kg, w ciąży wskoczyło mi 9 kg i było to idealnie. jak przed byłaś brdzo szczupła to nie powinno być tragedii, ale uważaj co jesz i zbadaj się w kierunku cukrzycy ciążowejj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badanie w kierunku cukrzycy jest ok to jeżeli do tej pory przytyłam 10 kg tj 32 tydzień to ile jeszcze moge przytyć do kńca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi po ciąży zostały ogrooomne rozstępy ;/ Nie ma się co dziwić, mama bliźniaków Z racji tego że zawsze byłam szczupła i raczej nie miałam problemów z figurą, trochę mnie to przeraziło. Dlatego postanowiłam szybko się tego pozbyć. Na początku stosowałam różne kremy ale nie dały mi wymarzonego efektu, dlatego zdecydowałam się na zabieg. Koleżanka namówiła mnie na Q Institute w Warszawie gdzie sama się upiększała jestem zadowolona i nie nadszarpnęłam za bardzo domowego budżetu. 1 zabieg kriolipolizy (czyli zamrażania tłuszczu) kosztuje 100pln a w pakiecie nawet 70 pln !! Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy ile ważyłaś przed
t ile przytyjesz zależy od tego ile będziesz jadła. Jeśli nie zatrzymuje ci się woda i te kg to tłuszcz to powinnaś pomyśleć o racjonalizacji swojej diety. jeść 5 małych, bogatych w witaminy posiłków, zrezygnować z czekolady czy innych przysmaków na rzecz np marchewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli te 10 kg ti już za dużo na ten etap? właściwie to jem sporo szczególnie rzeczy których nie jadłam przed ciążą bo za bardzo nie przepadałam a teraz lubie np ciasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poki co 39 tc i 9 kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 36 tc i 8 kg na plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja koniec 18 tc i 52kg, a wczesniej 48/9, co myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolewnasniezkaaa
a ja 1-2 miesiąc i chudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) wg statystyk w 32 tyg babki maja środnio 12 kg na plus- takze 10 to calkiem ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×