Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zapraszam lubiacych ostry se.ks

Polecane posty

Gość gość
ja 23 lata , i brak mi faceta do realizacji tych fantazji, stare krzeselko mi sie bradzo podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Ci się tylko wydaje, że nie jest gotowy. Faceci, w przeciwieństwie do kobiet, są naprawdę bardzo otwarci na nowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z chęcią pomógłbym Ci realizować te fantazje, ale pewnie jestem dla Ciebie za stary, bo mam 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAmAH
istnieje coś takiego jak rozmowa ;) poza tym pisałam wyżej, że dopiero zaczyna powoli ostrzej się ze mną kochać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak rozmowa istnieje, ale zazwyczaj więcej w niej ostrożnej hipokryzji niż prawdziwych pragnień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubie starszych facetow. mniej wiecej 28-35 nawet do 40 jezeli facet jest zadbany. problem ze nie mieszkam w polsce , a bardzo chetnie znalazlabym sobie faceta na niezobowiazujacy seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAmAH
W moim związku rozmowy są szczere - to aż takie dziwne? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bardzo chciałbym znaleźć kogoś na niezobowiązujący i OSTRY seks. A gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daleko na Islandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wśród elfów? A masz tyle uroku, co one?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieee, znacznie wiecej :) z punktu widzenia faceta, kobieta moglaby Ci zaproponowac taki uklad??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już moja wyobraźnia pracuje. Możesz troszkę siebie opisać? Z punktu widzenia faceta, taka propozycja pokazuje, że dziewczyna jest odważna, co faceta bardzo kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 170 wzrostu, bardzo dlugie kruczo-czarne wlosy,do pasa ,lekko ciemna karnacje, jestem szczupla, mam z***biscie zgrabne nogi i miseczke D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli z punktu widzenia faceta - ideał. A wady też jakieś masz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba jestem odwazna nigdy sie nad tym nie zastanwialam, napewno jestem prostolinijna, nie owijam w bawelne, umnie biale to biale itd... nie mialabym problemu zaproponowac takiego ukladowi z racji tego ze bym sie wstydzila ale raczej z racji tego ze sie obawiam jego reakcji. tak samo nie mam problemu z powiedzeniem tego czego oczekuje w lozku i kiedy pytam o to faceta to nie chcialabym zeby mi cos dukal a powiedzial otwarcie czego wymaga, oczekuje, jakie sa jego zachcianki. mialam jednego faceta w swoim zyciu dosc dlugo, ale od dawna juz brakuje mi prawdziwego seksu, nie mam potrzeby sie wiazac ale holerna mam potrzeba doznania uczucia szczytowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobcie to tutaj na forum chetnie poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba tak, bo na powdzenie u facetow nigdy nie moglam narzekac, ale wad mam cale mnostwo. moja najleprza przyjaciolka zawsze mowi ze nie zna wredniejszej suki niz ja. jestem besczlena, hamska, cyniczna, mowie zawsze co mysle bez znaczenia czy to sie komus podoba czy nie i tak moglabym wymieniac bez konca, moja mamusia np mowi ze na ile jestem sliczna na tyle wredotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem Cię doskonale, seks jest uzależniający. A ja cholernie mam ochotę na atrakcyjną kobietę. Ja też lubię mówić wprost: Czy przeszkadza Ci, że sobie teraz Ciebie wyobrażam w bardzo lubieżnych pozycjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakich pozycjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przeszkadza mi, i tak nie wiesz jak wygladam wiec to tylko fantazja... ale mam warunek ! poopowadaj o tych pozycjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAmAH
może powinniście się umówić? Islandia to nie Mars ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze, moze... na wakacje wybieram sie do poslki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgoda, ale umowa musi być obustronna - pokażesz mi kawałek siebie? Taki, który sama wybierzesz. Wspominałaś chyba, że jesteś odważna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opisz siebie Ty i skad jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z Krakowa, wiek już znasz, krótko ostrzyżony ciemny blondyn (latem jasny) o zielonych oczach i 183 cm wzrostu, dość dobrze zbudowany. Wciąż zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlankaBujanka
Ja uwielbiam klapsy, wiązanie itp :) Na co dzień jestem bardzo wyzwoloną kobietą, bardzo zaradną i wszystko umiem sobie zrobić. Więc w łóżku lubię być zależna od mojego ukochanego ;) Po prostu w seksie lubię być uległa. Z rzeczy, które uwielbia mój mąż to przede wszystkim paznokcie - lubi jak drapię go po plecach, wbijam paznokcie w pośladki (nie do krwi), drapię go po jajach ;) A miejsca to różnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli faktycznie tak jak mowisz to zainteresowana, podaj meila ale Ty mi tez wysylasz i nie jakies sciemy z neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chetnie dolacze do wysylania anielka91@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że wyślę, mogę Ci się nawet pokazać na skypie.... Mój mail to: brahmin@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaz fejsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×