Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krolewnasniezkaaa

w jakim miesiacu ciazy zalatwiac polozną?

Polecane posty

Gość krolewnasniezkaaa

oraz szkołę rodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 1/2 miesiacu jestes i o poloznej myslisz, daj sobie na wstrzymanie,w ktorym tyg jestes wogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolewnasniezkaaa
To moje pierwsze dziecko , więc nie wiem, chyba 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ktorym tyg ciazy jestes bylas juz u ginekolga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolewnasniezkaaa
jutro mam wizyte , 7 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd masz pewność,że to 7 tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ty już o tym myślisz??? Poczekaj jeszcze trochę na potwierdzenie przez lekarza. Nie rób z siebie pośmiewiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady stick
poza tym, nie pisze się w jakim miesiącu, lecz "w którym miesiącu" analfabetko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co załatwiać położną? jesteś strasznie nieświadoma chyba swoich praw, taka opieka Ci się należy bez dodatkowych opłat. śmieszą mnie babeczki które je opłacają, bo albo są takie naiwne albo mają za dużo $. nie wiem czy wiesz ale one dostają swoją wypłatę m/in z twoich cięzko zarobionych pieniędzy :) byłam przygotowana na okolicznośc typu " nikt nie bedzie skakał koło pani" , ale jak się okazało nie było potrzeby. "SKAKAŁY" jak nalezy :) i za to mogę im podziękować, a nie przed....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lady chciałaś błysnąć czy jak?To cię przygaszę bo ciążę liczy się w tygodniach ćwierćmózgu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty za to zabłysnęłaś ohohoho!!odniosłam się do tytułu autorki a nie do ciązy.nie widzisz roznicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tępo się tłumaczysz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no w ogole nie wiem jak to mozliwe ale no stalo sie mozliwe no na serio :) www.youtube.com/watch?v=GcQLwI_5Z4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie do szkoły rodzenia zapisują kobiety w 7-8 miesiącu. Nie wcześniej. Położną? Wcale nie załatwiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawrzyj ryj bo odpowiadasz nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie mi cię szkoda koleżanko wyżej, że musisz tutaj wyładowywać swoje żale i frustrację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyna rozżaloną i sfrustrowana osobą jestes ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta w ciąży ma obowiązek być pod opieką położnej środowiskowej. ja się do takiej zgłosiłam w 21 tc. przyjechała do mnie, pogadała, dała jakieś próbki. takich wizyt powinny być chyba min. 3 w czasie ciąży. faktem jest, że się tego nie egzekwuje i nie wymusza. to nie ma nic wspólnego z "opłaceniem" położnej na poród. opieka środowiskowej to zupełnie inna działka. no i nie płaciłam za to, wypełniłam deklarację, NFZ płaci za wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Jedyna rozżaloną i sfrustrowana osobą jestes ty lapka.gif widzisz nawet nie potrafisz nic mądrego napisać dziecinko, powtarzasz moje wypowiedzi, smutne to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, Przeprowadzam badanie na temat nadciśnienia występującego w ciąży i czynników ryzyka które mogą predysponować do wystąpienia nadciśnienia w ciąży i połogu. Jeżeli macie wolne około 10 minut zapraszam do wypełnienia ankiety ( w badaniu mogą wziąć udział wszystkie panie ciężarne oraz w okresie połogu niekoniecznie z nadciśnieniem) link do ankiety http://www.ankietka.pl/ankieta/135611/nadcisnienie-tetnicze-a-ciaza.html Z góry dziękuję Pozdrawiam serdecznie Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×