Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wibrator w tylku

Polecane posty

Gość gość

dziewczyny jak sie przygotowujecie do seksu analnego? macie jakies dobre rady. ostatnio dziewczyna zdradzila mi swoja fabtazje, ze chcialaby wlozyc mi w tylek wibrator. jestem otwarty na takie sprawy i sie raczej zgodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po mojemu to pewnie bys sie zgodził nawet w ucho byle ktos sie zgodził wiec do tego nie trzeba starań;) raczej napalonej kobiety a to chyba nie za dobre miejsce, moze sie mylę wiec zycze szczęścia ! Bo tak naprawde to nie ważne gdzie wkłada tylko kto wiec jesli spotkasz swoja polowe jabłka to nawet czytanie razem programu TV bedzie super a nie wibratory w uchu;) nie słuchaj mnie bo jestem mamej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta musi się wypróżnić oraz lewatywa. Niewiem jak z wibratorem ale zaopatrz się w jakiś lubrykant. Ludzie o co wam biega koleś pyta więc się odpowiada. Wasze wypowiedzi świadczą o waszym wyrazie inteligencji! Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to zamilcz i zmień topick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialaby wlozyc mi w tylek wibrator. jestem otwarty na takie sprawy i sie raczej zgodze ............ a wy potraficie czytac?! ona jemu chce wsadzic wibrator do pupy. no i co wy na to panowie? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autora topiku: pewnie jesteś impotentem, i myślisz, że stymulacja prostaty wibratorem wyzwoli wytrysk? Chłopie, nie pomogą fale Wisły jak jaja obwisły, zapomnij o przyjemności i nie rób z siebie c***y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malafik
Oj tam oj tam ... Wielkie mi rzeczy. Wibrator w tyłku. Niech spróbują. Jak się spodoba będą powtarzać. A jak nie to nie ma tu nad czym dyskutować. Prawda jest taka, że jak facet ma jaja i jest pewny swojej pozycji, wartości i orientacji, to głupie insynuacje, że jest ciotą całkowicie ignoruje. Najbardziej czegoś w d***e boja się chłopki roztropki. Przypomnę więc wam durnie, że jak byliście mali to mamusie wkładały wam czopki do dup jak byliście chorzy. Dowolna rzecz w tyłku faceta nie oznacza od razu, że jest ciotą. Dowiecie się o tym po 50 jak zaczniecie odwiedzać pana urologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cris ;) pomijając fakt ze to prowo , to czytaj ze zrozumieniem moj tekst rowniez! Nie naśmiewam sie tylko twierdze ze jesli dwie osoby sobie ufają i czuja to samo to zrobią wszystko ci zechcą i bedzie cudownie. Oczywiście znalazł sie Pan "musk" bez mózgu ktory pokazał szczyt konwersacji ot i cała zagadka:) by tego było mało Ty niedoczytujac wjepales swoje trzy grosiki jako obrońca ucisnionych i wyszła marmolada! Jak by mi sie marzylo rozmawiac z kimś kto czyta czyli słucha innych a nie tak po naszemu czyli po polsku zawsze chce byc mądry i ten naj! W koncu jesteśmy tu by spędzić czas miło a przy okazji sue czegoś dowiedzieć. Widać nie wszyscy , i takie ich prawo ale to nie znaczy ze mamy głaskać sie po jajkach i schlebiać ludziom którzy sa puści jak bębny perkusisty DiscoRytm. Czy nie uważasz tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cyt. Dowolna rzecz w tyłku faceta nie oznacza od razu, że jest ciotą. Dowiecie się o tym po 50 jak zaczniecie odwiedzać pana urologa. KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK Do cfaniaka: chłopie nieroztropku pomyliłeś pojęcia, gdyż najlepszą rzeczą w tyłku c***y jest ch**j cwela. Pewnie jesteś cwelem, prawda? W dodatku bezdzietnym i samotnym, współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym ktos kto chodził do szkoły a nie wagarowal, słynął w nosie albo spał to wiedział by z biologii o erogennych strefach mężczyzny wiec jesli ktos lubi morele a nie truskawki to jego sprawa ważne by dawało rozkosz;) wolałbym jej poope penetrowac jak użyczać mojej lecz nie jestem hipokryta i pewnie jej życzenie tez byłoby spełnione :) na szczęście partnerki jakie znałem były moze nazbyt higieniczne hehe! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malafik
Ale byś się zdziwił .... :D I jestem pewny, że nigdy na oczy cwela nie widziałeś tak samo jak nie wiesz jak się nim zostaje. Kilka lat byłem funkcjonariuszem więziennym i mam 20 lat małżeństwa za sobą. No powiedz mi głąbie jak zostaje się cwelem w celi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze ktos czytał ziny o ludziach z pod celi;) chce błysnąć ziomek na grypsera! Hehe krowy pasać a nie brać sue za forum! Pod cela bys był mamejowaty sieroto to zamiast szkiełka miał bys flakon tulipanie wyjechany! Rwij bajere i roluj sandaly chowajac uśmiech bo cynkowa na twarzy robiona długopisem Ci sie rozmaze! Respekt dla wieku i wyroku! Mówi Ci to cos? Jak starszy C***isze zobaczysz to zobaczysz a nie jedziesz po nim! Syjamie gon do łóżka! Po temacie dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jusz tak wam smakuje zapah g***a, to po takiej stymulacji sfer erogennych w d***e, tym pachnącym wibratorem zamieszajcie w zupie obiadowej. Taka pahnąca zupa będzie doskonałym afrodyzjakiem i zastąpi viagrę i będzie wytrysk jak stodoła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malafik
:D Dobre! :) Nie czytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malfik wybacz mu bo młody ! Kazdy młody kocur drapie;) nie bierz tego na klatę bo po co sue naswietlac! Było poszło ! Zmieńmy temat na bo przeciez prowo nie musi kłucic ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy gdzies był i cos widział a młody zły bo tylko w tym temacie umie powarczec na ludzi:) sam wiesz jakie dzieci teraz sa! Myślą ze skręty to nowość , słuchają swego rapu papu i hip hopu , HWDP a nigdy przy funkcjonariuszu nie stał , taki mamy klimat jak powiedziała to pewna Pani hehe! Wierzą ze im sie uda zawojować swiat a skończy sie tylko na kk i tylko cyferki dodadzą ! Kiedys jak milicjant poczęstował blondynka to człek w orgazmie soki puszczał a teraz ? Sam widzisz ojca dzieci robic uczą a nie wiem czy juz kiedys siadał wogole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie zmieńmy temat, bo każdy ma prawo wybrać to co zechce, choćby to kosztowało go utratą zdrowia czy życia. Popęd seksualny jest tak silny, że np. modliszek dla chwili przyjemności daje się samicy pożreć żywcem, tak, że smród/choroby podczas analnej penetracji jest małym Pikusiem, To tyle, bo szkoda czasu na bezsensowne utarczki, które są i tak psu na budę.Jedyna rada: róbcie to pod prywatną kołdrą i nie rozprzestrzeniajcie szkodliwej dewiacji, zwłaszcza wśród zaglądającej tu młodzieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha;) Drogi autorze! I raczej sie zgodz ! Skoro uwazasz ze to jest to -wiec nie marnuj czasu. Nie musisz pisać jak było hehe kazdy sie juz tam swojego domyśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×