Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
ok mohito nie bylam tam moze bedzie cos z pasteli, a to slub adriana siostry wiec wypada isc jako dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno nie pasuje Ci isc w takiej sukience. Taka troche zdzirowata i tandeta zawiewa. A od razu jak pojdziesz w takiej kiecce to od razu Cie uznaja ze nie odpowiednia a chyba nie chcesz zrobic zlego wrazenia. Ja proponuje kolor neutralny jakis jasny taki pastelowy i zabudowana sukienke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz sobie na strone mohito moze akurat cos znajdziesz dla sb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze trzymajcie mnie twoj chlopak wybral najbardziej wiesniacka kiece a ty jeszcze ja kupilas - oboje gustu nie macie ? Idz do MOHITO ALBO RESERVED albo zajrzyj na ich strony . Powinnas byc ladnie skromnie ubrana a wtedy wiadomo ze Cie lepiej przyjma niz 16latke ubrana w to czerowone paskudne cos. Chcesz to Ci moge podeslac pare kiecek z tych sklepow ktore sama bym kupila jak bym miala wesele. A przypominam ze matka Adriana nawet powiedziala ze sie wyzywajaco ubierasz to zrob choc raz dziewczyno na niej wrazenie i ubierz sie jak trzeba. Tylko nie na bialo - to kolor panny mlodej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja jej nie chcialam wcale to adrian ciagle gadal ze czerwona czerwona beznadziejna mi sie nie podona ale kupilam i wiem ze zwrot bedzie bo mi nie pasuje. no wlasnie wiem ze matka adriana mi to mowila a pozatym to poznam rodzine adriana i niechce byc obgadywana ze tak i siak wygladam. zabila by mnie w tej sukience chyba! chyba jednak pojde z mama albo kolezanka kupic sukienke bo z nim znow nic nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podoba mi sie kolor fioletowy i chyba pasuje do blond wlosow? mam taka kurtke w tym odcieniu i mi sie podoba sadze ze nie gryzie sie biel z fioletem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bierz go na zakupy i tyle. Wchodz teraz na sklepy internetowe i wrzuc linki a my Ci powiemy czy takiego czegos szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz to nie lepszy by był zakiet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ja musze przymiarke zrobic bo tak na oko nie widze sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym cos z tego sklepu na pewno wybrala wiecej linkow nie wklejam bo kafeteria blokuje mi ciagle, wejdz jak chcesz na sklep internetowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialabym taka sukienke z faldkami ktore sprawia ze bede toroch wygladac grubo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to te akurat sa rozkloszowane od pasa w dol wiec troche poszerzaja biodra. Nic Ci sie z tych nie podoba ani fasonem ani kolorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na tym sklepie i wlasnie kazda z nich jest taka bez tych fald na materiale, poszukam jeszcze tu moze trafie a jak nie to wybiore sie do sklepu na realne zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie jest szczuplym to sie to eksponuje a nie specjalnie pogrubia bo po co? niech ludzie zazdroszcza figury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolory sa ok ale te formy ich niechce miec tylko bioder szerokich bo bede dziwnie wygladac. jestem szczupla i wole miec cos spojnego co mnie jakos w calosci pogrubi nie tylko biodra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kilka z tych kiecek mierzylam. Nosze rozmiar XS albo S i zadna mnie w zadnym miejscu nie pogrubia. Lubie takie kroje/. Widocznie mamy inne gusta :) Ja lubie eksponowac nogi i waska talie. A one mi to gwarantuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo mi sie wydaje ze to bedzie glupio troche bo mam 16 lat i na dodatek blondynka szczupla wysoka niechce zeby rodzina adriana mnie mieryla wzrokiem wole chyba miec jakas niedoskonaalosc i tu chce sie pogrubic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki dziewczynki dzieki wam znalazlam sukienke na slub brata :) ide ja jutro upolowac w galerii. Kolezanko masz fajny gust. A do tego moze zakiet z reserved ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki dziewczynki dzieki wam znalazlam sukienke na slub brata :) ide ja jutro upolowac w galerii. Kolezanko masz fajny gust. A do tego moze zakiet z reserved ? autorko ogarnij sie, obgadaja Cie wtedy jak sie specjalnie pogrubisz albo kupisz za duza. Masz sie pokazac a nie ukryc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marynarki reserved albo h&m, zerknij do stadivariusa albo bershki tam czasem tez cos mozna znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez lubie mogi pokazywac i dlatego matka adriana sie czepiala tu slub niechce podpasc jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiem musze przymierzac na oko jak mowie nie widze siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
logiczne ze w kazdej sukience pokazesz nogi no chyba ze zalozysz cos do kostek. :) jedno jest pewne jak zalozysz dekolt i odkryte plecy jeszcze do tego to wtedy jej podpadniesz. Twoja czerwien odpada wg mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez sadze ze kup co tam chcesz tylko zabudowane plecy i dekolt. SLub siostry chlopaka o ile sie nie myle to niech na nia patrza a nie na Cb. Bo potem beda gadac patrz ta ma 16 lat i tak sie ubrala czy owak . Byleby bylo skromnie i elegancko a nie wyzywajaco. Wez mame najlepiej na zakupy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mame raczej nie wezme bo dzis jest akurat na urodzinach znajomych z tata pewnie beda pic a jutro kac, a pozatym sukienka to jedno a drugi problem buty bo szpilki odpadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szpilki do kosciola a potem baletki. Czemu niby odpadaja? Faceta masz niskiego? Jesli tak to nie problem kup szpilki ale nie jakies wysokie tylko niskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×