Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
Tlumaczenie jego jest smieszne jak zapytalam co toza dzieckoi skad je wogole wziol to mi historyjke pociska ze kolega ojciec dziecka mial nagla sprawe do zalatwienia i go prosil zeby malego pobawil tak i juz cala wyprawke adrian mial jakies papki pieluchy a mi chlopak mowi ze ma zlecenie z 2pracy zrobic i czy mu pomoge zajac sie malym, kurde to po co sie zgadzasz opiekowac skoro tez jestes zajety to mi powiedzial ze koledze sie nie odmawia- Ludzie zwarjuje chyba !!!!!!!!!!!! DzieciaK oczywiscie glodny a adrian jak malego karmilam robil zdjecie taki zajety a na glopoty ma czas !! Ale jak zrobil w pieluche to juz chlopak mnie zmusza dobrze ze moja mama byla a chlopak taki zainteresowany jak sie zmienia pieluche, mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zero seksu z tym wariatem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym nie znam zadnego faceta zeby takie akcje robil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co on myslal sobie jestem zla na niego mamy problem a on jeszcze zeby malo bylo wyskakuje z dzieckiem i wogole sie tlumaczy ! zrobilam to tylko dlatego ze faktycznie wczoraj u wuja pracowal i nie mial kiedy zlecenia zrobic tylko dla tego zajelam sie tym malym ale jutro mu to wypomne !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 Lat to juz naprawde facetowi bije na dekiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz mu w koncu ze nie chcesz zadnych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu wiesz jaki on jest od dawna nie od dzis wiec sobie musisz sama z nim radzic. A kazda rozmowa u was na ten temat konczy sie nie tak jak trzeba. On sie pyta czy nie chcesz z nim dziecka a ty mowisz ze chcesz tylko nie teraz. Zamiast od razu walnac ze nie chcesz wogole z nim bo Cie chce zmusic do tego to moze by go otrzezwilo. Sama sobie dalas wejsc na glowe napisalam Ci to jakis czas temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowilam mu ostatnio kilka dni bylo spokuj !! i znowu zaczyna a to wszystko przez jego siostre bo jest w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ona w ciazy jeszcze nie jednej moze byc zanim ty zechcesz miec dziecko :D nie jedna znajoma tez na pewno zajdzie wiec bedziesz musiala sie przyzwyczaic do tych akcji/ masz przej****e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama sie napatrzylas dzisiaj ze dziecko to nie zabawka wiec chyba potrafisz myslec i wyrazac wlasne zdanie i powiedziec chlopakowi ze Cie na razie ten temat nie interesuje i nie zyczysz sobie takich akcji i rozmow na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko to za duza odpowiedzialnosc ciagle tylko pilnowac i siedziec przy malemu sama po sobie wiem ze nie dam rady adrian sam dzis widzial ze on sam tez nie potrafi pieluchy zmienic chce skonczyc studia a nie bawic sie w mame! chlopak no ok ma swoj wiek czuje jakis tam czas na zalozenie rodziny to normalne jest rozumiem to ale w takim przypadku powinien miec dziewczyne w wieku odpowiednim a nie 17 latke coraz powazniej mysle ze ciagnac ten zwiazek nie powinlam bo adrian i tak bedzie mial to co chce tak jak to bylo z podrywaniem mnie, a ja niechce sobie zmarnowac zycia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastrasze go po prostu ze z nim zerwe, moze sie opamieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rob jak uwazasz zobaczysz jak zareaguje. Albo mozesz powiedziec ze wgl nie chcesz miec dzieci i wybadac reakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mu powiem ze wogole niechce dzieci to chyba sam mnie zostawi albo bedzie kombinowac zebym zaszla. co za glupek dal zdjecia na fb !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie zdjecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zdjecie z tym dzieckiem to juz jest przegieciei trzeba cos z tym zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak z dzieckiem wrzucil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno wez zadzwon i kaz mu to usunac. Chcesz zeby Cie wszyscy postrzegali jak idiotke ? Przeciez inni to widza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przegiol teraz!!! to co tam pisza w kometarzach pod zdj jest straszne ubieram sie i ide mu zrobic awanture mam dosc. jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tam pisza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstyd mi wogole pisac co tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usunelam to zdjecie weszlam na jego konto, a z mojego usunelam w zwiazkuz nim zaraz do niego zadzwonie i zrywam z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co idziesz do niego czy dzwonilas? CO zamierzasz? Pewnie wypisuje ze za niedlugo takie bedzie mial ze do twarzy mu albo inne p*****ly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze jest to ze tyle ludzi to widzi i Cie wezma za naiwna kretynke, skoda mi Cb. Ze akurat na takiego idiote trafilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ide do niego tak mnie wkurza od kilku dni ze przegiol dzis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzymaj sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie sie pogodzili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze bardziej sie z nim poklucilam adrian juz przesadzil totalnie dzis i to juz chyba koniec zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sie takiego stalo ? O co znowu poszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj po klutni obiecal ze usunie zdjecie i juz nie bedzie takiej sytuacji z dzieckiem a dzis po pracy mielismy isc na zakupy obiecal mi A tu jeden telefon a on juz wyskakuje ze musze zrozumiec i mi to wyjasni pozniej ale musi dzieckiem sie zajac postawilam go pod scianq powiedzialam ze jak jedzie po dziecko to juz koniec z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×