Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
Depresja to choroba. Ale wiesz im młodsza i jak to jeszcze wpadka to czasem zalamie człowieka po prostu . Jeżeli nie czujesz się na siłach to nie zostawaj z tym dzieckiem sama. Ludziom trzeba pomagać tylko wiesz twój chłopak na pewno już wpadł w zachwyt nad dzieckiem i znowu się temat zacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie denerwuj sie ja Ci tylko chce uswiadomic ze to ogromna odpowiedzialnosc. I na prawde trzeba miec oczy dookola glowy i zachowac zimna krew gdyby sie cos dzialo. Po prostu znam sie na tym. Masz okazje sie przekonac co by bylo gdyys wpadla ze nie wszystko jest tak rozowo jak Ci chlopak mowi ze dziecko to sama radosc . chlopak w pracy a ty z dzieckiem sama bys musiala yc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem ze z maluchami kontaktu nie mialam wczesniej i niechce mu zrobic krzywdy i tak juz jest biedny bez mamusi, a moze wkoncu chlopak przestanie temat ze chce dziecka jak tym maluchem sie pozajmuje i zobaczy ze to opieka 24h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwie sie adrianowi bo sam ma duzo na glowie w pracy szefa niema i on teraz jest odpowiedzialny za prace firmy a w pracy opoznienia sa i zaleglosci stres ma, a po pracy ma te zlecenia tez zalega z. 2 juz i jeszcze ten remont robi i ja na glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie widzisz ile on ma na glowie.Nawet chocby chcial w przyszlosci pomagac tobie przy waszym dziecku to nie da rady. A trzeba za cos zyc to sie przeciez nie zwolni. Moze wlasnie cos dotrze do niego, albo zobaczy ze sobie ty z tym bys nie poradzila na razie i da spokoj na chwile z tym tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze faktycznie da spokoj mi wkoncu. chyba powinlam go odstresowac jakos troche moze czas na to zebym sie przelamala na zabawe w podniecanie od pierwszej zabawy duzo czasu uplynelo juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wkoncu jestesmy w zwiazku a ja go trzymam ciagle z dala od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba go jutro poprosze zeby zostal u mnie na noc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
narobisz mu nadziei na wiecej a wiecej nie chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On pewnie teraz po nocach nadrabia wiec nie wiem czy to jest dobry pomysl, moze mu po prostu nie dokladaj innych problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego co juz robilismy narazie posowac sie dalej nie bede tyle co ostatnio go podniecalam a on mnie tylko ze teraz to nie bedziemy to robic ze jedno podnieca ale razem odrazu. poczekam az skonczy swoje zlecenia i wtedy po jutro wolne wiec sie wyspimy nie dokladam mu problemow!! przeciez jestem dziewczyna jego to jaki problem mu moge robic bedac z nim?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzilo o to zeby dokonczyl te zlecenia zebys mu dala czas na to a nie zabiegala o spedzanie czasu razem zeby problemow nie mial w pracy . Po prostu zebys byla wyrozumiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jednak sprobujecie sie posunac krok dalej? Moze czas powoli isc na przod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to go podpytam jak stoi z praca zleceniowa moze wczoraj skonczyl, na co konkretnie mam mu pozwolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na cos wiecej pewnie bys mu zrobila fajna niespodzianke tym. Zapisalas sie do tego ginekologa ? dostalas okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okres nie dostalam brzuch bolal i przestal piersi mam znow obrzmiale nienawidze tego, Zapisalam sie na wtorek bo mama akurat moze wczesniej wyjsc z pracy. nie wiem czy dam rade na cos wiecej moze w trakcie jak bedziemy razem to cos bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ty masz PCOS. dobrze ze sie zapisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 sierpnia mamy te wczasy w chorwacji nie wiem czy jechac, tesciowa mi juz proponuje ze moze odkupic moja wycieczke ze swoim facetem musze z adrianem sie naradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to? to pcos¿

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama mi mowila ze w moim wieku tez sie jej spoznial okres miala co 2 miesiac i ze ja mam jej geny iteraz ze to przechodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj w necie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okaże się jak pójdziesz do lekarza wszystko. Rób jak uważasz za stosowne tylko to nie weekend i będziecie tam dłużej a ty balas się ostatnio z nim spać. To jasne ze chłopak nadzieję ma na coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytam, wiem ze to dlugo i wszystko moze sie stac dlatego troche sie boje musze z chlopakiem pogadac ale sie wscieknie jak mu to powiem, chyba znow adrian przywiezie malego do mnie do domu bo mi tu cos pisze w esku ze berbec bedzie z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli ie jestes gotowa to oddaj ta wycieczke a pojedziecie moze za rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adrian to chyba sie zapedza w ta opieke bo wlasnie wroclismy ze sklepu on kupil wozek na spacery !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ja nie mam napewno tego PS...!nie jestem ani gruba ani niemam jakiegos owlosienia nadmiernego tylko tam gdzie kazda kobieta mam dopiero 17 lat moge jeszcze miec nie regularne napewno to nie to !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemam nawet trondziku czy problemow z glukoza jedynie miesiaczki sie spozniaja i anemia nic z tych rzeczy ktore tam lekarze pisza nawet mnie nie straszcie bo juz zaczynam sie troche martwic ze bede miec problem z ciaza !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wózek to na prawdę przesada. Chyba ze on chce już dla waszych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha zarty !! niema takiej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt cię nie straszy. Po prostu moja koleżanka to ma i też była w sytuacji takiej jak ty. Nie mówię ze ty to masz. Jak się to leczy to nie ma problemów żadnych z ciążą spokojnie można zajść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×