Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

A co do rodzicow to tata mi przyslal esa z pytaniem czy wszystko wporzadku umnie, nie odpisalam jeszcze bo po tym jak mnie zostawili z walizka nic sie nie martwili co zrobie a bylo ciemno. adrian mi napisal es ze po szkole przyjedzie po mnie i jedziemy na zakupy bo uznal ze mam malo ubran bo mnie rozpakowal z walizki, zrobil w swojej szafie miejsce dla mni i poukladal tam ubrania mi, a wczoraj jak kladlismy sie spac to mu wcislam kit ze zmeczona jestem a on mi powiedzial ze zrobi mi masaz i usiadl mi na tylku az sie podniecil i mu stal przez bokserki i jeszcze mi powiedzial potrz to twoja slodka wina i co z tym zrobisz myslalam ze zlece z lozka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie powinnas mu odpisać a nie zwlekać. a na zakupy to przesada nie lepiej iść po rzeczy do domu a nie od razu zakupy i facet płaci. poza tym lepiej wróć do domu. bo te twoje wymowki po prostu nie działają albo porozmawiaj z nim o przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mozesz sie mscic na rodzicach bo sama wybralas. owinnas pojsc do domu,porozmawiac i przy okazji wziazc rzeczy chyba lepsze to niz to ze facet Ci znowu rzeczy kupuje ? To chyba nie w porzadku przynajmniej ja bym sie z tym zle czula. ikt nie pisze zebys zerwala tylko takie zamieszkanie moglo mu narobic nadzieji? i sadze ze jak sie mieszka ze soba to trzeba rozmawiac a nie szukac wymowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odp tacie krotko ze jest wszystko ok, do domu jutro wpadne jak rodzice beda w pracy takze zabiore wiecej rzeczy i bielizne bo mi mama spakowala prawie bez stanikow !! a dzis na zakupak kupilam wlasnie 2 kaplety bielizny podkoszulki spodnie i 2 sweterki za co zaplacilam z moich pieniedzy zarobionych w wakacje, ale sa na adriana kacie bankowym bo ja nie mam jak narazie a wydana kwote zapisuje w notesie zeby nie przekroczyc ilosci kasy, adrian mi kupil kurtke bo powiedzial ze ciagle w tej mnie tylko widzi a kobieta ma miec kilka co dla mnie jest glupie bo rzadko teraz wkladam kurtke tylko rano a pozniej w aucie chlopaka lezy. adrian na zakupach zachowywal sie strasznie jak bylam w przymiezalni to przez te zaslonki materialowe zagladal jak przymiezalam spodnie i inne rzeczy jak jakis podgladacz przeciez mnie juz widzial w bieliznie !!! wkoncu mu powiedzialam ze jak sie nie uspokoi to wracam do domu to troche zwolnil, a jak przechodzilismy obok meskiego dzialu to zatrzymalam sie zeby cos adrianowi kupic i szukamy po spodniach same jakies dziwne bo nogawki waskie i tylek w miare a adrian to kupil!!! wygladal jak pleyboy !! nogi dlugie nogawki waskie bylo widac ze obcisle sa nie az tak obcisle jak u kobiet luzniejsze ale nie na faceta !!! co mnie wkurza bo na tylku fanie leza ale z przodu podkreslaja meskosc!!! i wyglada jakby adrian maial tygryska na srodku a nie w nogawce!! pozniej jeszcze bylismy na zakupach do domu bo jedzonko sie konczylo i jak juz jedziemy z tym wozkiem do kas to tam przy kasie sa szafki z produktami gumy batony itp. i czekamy przednami facet jeszcze a adrian co robi z tych szafek bierze pudelko z prezerwatywami ja na niego patrze a on sie usmiecha i chce buzi odchylilam glowe a babka za nami patrzy na mnie!!! glupio mi co ona mogla pomyslec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mama adriana kazala nam ogladac rozmowy w toku byl odcinek jak tatusie nie radza sobie z dziecmi ja sie po przerwie na reklamy chcialam wywinac zeby sie po uczyc to nie musialam z chlopakiem i mamusia caly ogladnoc odcinek Z zeszytami w reku bo w trakcie uczylam sie a adrian kometowal tych facetow ze debile przewijac. nie umia ze po co dziecko robili skoro sie brzyDza kupy i nie umia sie zajac jechal po nich przez cala godzine a tesciowa ciagle nawijala ze jak ja bym urodzila to adrian by z malym zostawal i jaki to problem bo facet musi kolo domu zrobic cos a matka jest od zajmowania, ze bedziemy wrzeszczec i takie tam inne gadala adrian sie wkurzal jak ona zaczynala mowic w naszym przypadku!!! skonczylam nauke adrian robi zlecenie zaraz mu powiem ze umowilam sie z kolezankami na bieganie mam nadzieje ze nie bedzie problemu robil. luz jest bo tesciowa pojechala do swojej siostry i mi nie wymysla przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie szkoda Ci kasy wydawać ze swoich jak u chłopaka mieszkasz to zostaw sobie na ginekologa i na gorsze czasy. jak chcesz brać tabletki to one też kosztują. a jeżeli to nie rurki tylko wąskie nogawki to ok sa spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalnie tel zostawilam zeby adrian nie dzwonil a ten do kolezanki mi zadzwonil !!! malo ze niechcial zebym wychodzila to jeszcze to ajjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te gumki to popis, chce zeby ludzie mysleli ze cos juz robicie. Przed kolegami tez robi popis na pewno. Poza tym on niech nie wysmiewa innych ojcow bo jego praca +zlecenia to tez zajmuje i zajmowalby sie najwyzej tym dzieckiem kilka godzin. A ty musialabys byc z nim prawie caly dzien i jeszcze dom ogarnac. Z pracy przeciez nie zrezygnuje, bo nie bedziecie mieli za co zyc. a to ze dzwonil do kolezanki to przesada bo mieszkacie razem a poza domem Cie nie musi osaczac, przeciez mozesz wyjsc sama i powinnas. jutro do rodzicow lepiej idz sama bez niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet Ci nie moze problemu robic, mowisz wychodze i wychodzisz. To ma byc zwiazek partnerski a nie wychowywanie, nie jest twoim ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do domu idz jak rodzice beda a nie ukradkiem bo to dziecinne, zachowaj sie jak dorosla, idz porozmawiaj, tylko sie nie kloc bo nie tedy droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie: fajnie Ci sie mieszka z chlopakiem? wszystko jest tak jakbys chciala i sobie wyobrazala czy troche zalujesz ze tak szybko to sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rcej nie popis bo przed kim przed jakims facetem i babka nawet ich nieznamy, przed kolegami nie wychodzi nic o naszych bliskosciach chyba ze gada jak jest z nimi sam. wiem dlatego zostawilamtel zeby mi esow nie wysylay albo dzwonil a ten jest sprytniejszy !! kolezanka sie smiala ze zazdrosny jest o mnie i ze fajnie mam bo ona tez by takiego chlopaka chciala. no adrian raczej wysmial tych w rozmowach w toku bo oni to wogole nie zajmowali sie a jak zostali z dziecmi to ten 23latek pojechal a adrian po nim on twierdzi ze niema problemu z zajmowaniem sie ale tak jak tkos wyzej klika praca zlecenia i jeszcze w domu tez trzeba cos zrobic to nie tak ze bloku sie mieszka i nie trzeba palic w piecu zima czy jakis remontow robic itp. takze ja bym musiala zostawic wszystko zeby opiekowac !!! latwo wysmisc innych choc adrian sie sprawdzil w opiece nad dzieckiem ale to nie nasze i tylko kilka godzin wiec nie moze mowic ze da rade bo nie wiemy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie to mialam na mysli opal, auto tez czasem trzeba podreperowac, naprawy w domu, odsniezanie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te aluzje przy chlopakach w szpitalu to co? Przeciez to na pokaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to nie jest zazdrosc tylko pelna kontrola i nie dalabym sie tak traktowac, mi sie to nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem ze ty moze nie wiesz bo tego nie zauwazylas ale to jest akurat taki pokaz. wiem to z doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pytanie odp. przyznaje ze za szybko sie to stalo i czuje sie nie swojo tu moze przez to tez ze moje zamieszkanie tu wyniklo z tej sytuacji konfliktu miedzy mna a rodzicami, a nie z planow wspolnego mieszkania. a po drogie to jakby tesciowej tu nie bylo to tez bym nie miala poczucia ze to jednak jej dom i ona rzadzi a ja tu tylko mieszkam i nie moge wprowadzic zmian i czuc sie swojo. a ogolnie z adrianem mi dobrze czuje ze sie mna opiekuje czasem za bardzo, i to ze mnie kocha jego czulosc, nie wrzeszczy nawet zauwazylam ze jest spokojniejszy jak z nim mieszkam, zaprosil mnie na randke do kina na piatek W nocy mnie okrywa koudra i koce bo twierdzi ze chlodno a ja wytrzymac. Nie moge. Ma czas dla mnie czasem to sobie lezymy czy siedzimy wtuleni i rozmawiamy pyta o szkole o moje sprawy no po prostu interesuje sie mna i co robie, jak jestem zla to rozsmiesza, robi mi teraz sniadania rano i obiady tez, pranie rozwiesil moje z wczoraj jest naprawde faceten ok pracowitym i wogole, ale napewno gdyby byl seks miedzy nami to inaczej by to mieszkanie wygladalo nasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu inaczej by to wygladalo? We wszystkich tych wolnych chwilach byscie wiadomo co robili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie teraz by coos bylo a tak to jest presja ale jak tak teraz mysle to moze i lepiej ze nie laczy nas tylko seks ale potrafimy czas spedzic inaczej rozmowa czy nadrabianiem zaleglych zlecen jak to chlopak robi ciagle teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam ale nie przsadzaaj mnie z facetem laczy wiecej niz tylko seks. ale jezeli myslisz ze my nie umiemy czasu spedzac winny sposob niz sie kochac to twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednego dnia przeciez na jednym seksie starczy ile to mozna ciagnac wogole co w tym seksie jest ze ciagle tylko kazdy go uprawia i gada ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli tobie to starczy to trudno, twoj facet jest bardziej temperamentny i kiedys sie dowiesz. Przeciez to widac po tym co piszesz o nim ze jego potrzeby beda coraz wieksze z czasem. Ale przynajmniej teraz nie rob z siebie takiej uduchowionej bo czas spedzasz inaczej niz na seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po jego zachowaniu podejrzewam ze bedzie chcial wiecej niz raz i raczej noe krotko, ja tam niewiem co i jak z tym seksem co w nim jest ale wszysto przed nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie teraz by coos bylo a tak to jest presja ale jak tak teraz mysle to moze i lepiej ze nie laczy nas tylko seks ale potrafimy czas spedzic inaczej rozmowa czy nadrabianiem zaleglych zlecen jak to chlopak robi ciagle teraz w tej wypowiedzi sugerujesz ze osoby ktore uprawiaja seks potrafia spedzac czas w inny sposob typu rozmowa. A to brzmi tak jak Ci go uprawiaja bo to lubia nie potrafili juz inaczej go spedzac. Zapewniam Cie umieja, a seks jest dopelnieniem zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu mozesz sie przekonac jak potrafi byc milo, odprezajaco bez seksu. Niech Cie ten facet w koncu o tym przekona i doprowadzi do orgazmu nawet przez tylko dotykanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam ja tam o sobie klikalam nawiazujac. do seksu inni to ich sprawa co robia i z czym sie wiaze seks.adrian mnie dotykal ciagle teraz tylko mokra jestem ale to chyba nie orgazm ? boje sie troche reakci chlopaka jak wyczuje ten sluz na palcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×