Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
malo masz wydatkow zeby jeszcze odkurzacz? pieniadze sie szybko rozchodza a masz jeszcze duzo innych wydatkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to prawie jeszcze potem prasowanie i wieszanie :P nie taki koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jej teraz zadzwonie albo es wysle ze mam czas i chce posprzatac i tez bedzie ok bo ona niewie ze w szkole nie bylam wiec pomysli ze wrocilam dopiero. Wiem ze szybko sie rozchodza ale odkurzac dziala jeszcze wiec nie musse kupowac. a zaslon nie moge prasowac bo to chyba material satyna taki sliski, a posciel mam inna a tamta musi czekac bo niewiem gdzie zelazko jest adrian nie odbiera napisalam mu es ale jeszcze nie odp mi gdzie trzymia zelazko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prasuje się tylko to delikatny materiał i łatwo można przypalic. temperatura niska na żelazku i uważac i będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no albo przez ścierke albo jakiś kawalek materiału to wtedy masz pewność ze się nic nie stanie a może być bardzej nagrzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lepiej zaczekam az tesciowa wroci i jej zapytam czy prasowac czy nie bo jak spale to bede miala dum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mozesz zaczekac ale ten sposob prasowania przez material inny jest spoko, kladziesz na desce zaslone na to kawalek materialu-ja mam taki specjalny albo po prostu kawalek przescieradla i prasujesz . Nie ma opcji przypalenia. Sama zobaczysz jak ta satyna bedzie po wysuszeniu wygladala. Jak ja przewieje to moze sie obejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A lepiej zeby tesciowa nie wiedziala ze juz wagarujesz bo bedzie miala wonty wiec juz nic nie rob bo sie skapnie ze duzo zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wole nie ryzykowac i zostawie jeszcze na polu jak przyjedzie to zeby nie bylo ze tak szybko wyschnela zaslona i posciel bo faktycznie lepiej zeby nie wiedziala ze w szkole nie bylam. ide do adriana ciuchy ulozyc i koniec z sprzataniem na dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama do mnie wczoraj przyjechala nowym autem dopiero poznalam ja jak wysiadla, wpadla zobaczyc jak sobie radze i co nowego u mnie i dawala mi pieniadze ale nie wzielam, a te zaslony to dobrze ze nie prasowalam bo jak pytalam tesciowej to ona mi powiedziala ze sie rozzejda i pokazala mi ze ona probowala i przypalila nawet przy niskiej temperaturze ze to taki zdradliwy material. a kurczak smakowal i adrian mnie pochwalil przed mama a on kiwnela glowa ze mi sie udal hihiii zupe darowalam sobie i wylalam co tesciowej nie bardzo sie podobalo bo twierdzi ze obiad bez pierwszego dania jest nie dopelnieniem. a wieczorkiem randka bylismy w kinie po filmie cos zjesc i na dyskoteke poslismy bylo super ale adrian mogl przystopowac bo sie trzepial ze ktos zagadal do mnie, wrocilismy po 1w nocy mama moja mnie by zabila chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pogodzilas sie chociaz z mama? pogadalyscie? fajnie ze sie wam uklada z chlopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tym roku pewnie masz studniowke to zobaczysz jak sie bedzie wtedy czepial :P imprezujcie poki macie na to czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, pogadalysmy ale niewiem czy moge to nazwac pogodzeniem bo nie wrocilam do domu. a z chlopakiem uklada sie tylko dzis mi powiedzial ze fajnie ze mieszkam u niego bo ma czas na prace domowe a dzis jak mi to mowil to tynkowal sciane na balkonie dziwnie mi to zabrzmialo jakbym za nim gonila i wydzwaniala a to on ciagle dzwonil i chcial sie spotykac. a imprezy mi sie spodobaly i dodalam zdjecie z wczorajszej dyskoteki i kolezanka kliknela czy mam ochote imprezowac dzis, kurcze adrian nie wie o tym nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale sie widzialyscie wiec to juz krok na przod, poza tym teraz juz chyba dotarlo do Cb ze nie sa tacy zli i ze zalezy im na Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym jakbys chciala wrocic to bys z nia wrocila z wlasnej inicjatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, a moze moja mama tylko przyjechala wypytac zeby swoje kombinowanie zaostrzyc!! Okaze sie dopiero co mnie czeka z tesciowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie po prostu nie doceniasz ich i po prostu widocznie tak na prawde czekasz az Cie zabiora do domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szufladzie adriana znalazlam takie oczko wyglada jak taka nasadk z durexa on jest straszny i zapytam go o to !! ciekawe co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on po prostu ma potrzeby i widac ze lubi eksperymenty. No ale kto samotny sobie nasadke kupuje jak jeszcze seksu nie uprawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm a ja nie wiem zapytam niech sie tlumaczy! moze chcial sprobowac i kupil albo koledy mu chwalili nnie wiem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawiam sie ile on jeszcze wytrzyma bez seksu i kiedy zaczniecie sie o to klocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego odrazu klucic? przeciez jak do teraz wytrzymuje i nie ma pretensji to wytrzyma jeszcze jakis czas, sam sie pwenie zaspokaja a pozatym my tez tam sie calujemy i zabawiamy to juz duzo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i tesciowej facet przyszedl i bedzie nocowac u nas oooooo ciekawe czy beda jakies glsy slychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zwiazkach tak bywa a im zwiazek dluzszy to frustracja narasta. A ile razy ty go tak na prawde zaspokoilas? ZERO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to ze sie tesciowa interesujesz to masakra. Brak zajecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie interesuje tylko ona ciagla gada mi i adrianowi ze mamy spac po cichu a ciekawe jak ona bedzie. ale adrian mi nie wypomina ze nie jest zaspokojony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×