Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
bo nie chce Ci wypominac, ale zeby kiedys nie zaczal skoro jego laska nawet go dotknac czy pocalowac sie tam wstydzi i brzydzi. A od tego przeciez nie zajdzie. Myslisz ze sam sie chlopak poociera i dojdzie i jest super? No way

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz a potem facet Ci dopiero akcje zrobi i Cie szukac bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotykalam przez bokserki!! a calowac i brac do ust nie, wiele kobiet sie brzydzi tym przeciez on sika tym narazie nie wyobrazam sobie moze jak sie bardziej przelamie to cos bedzie ale na dzis to NIE, a ciekawe czy ty robisz to czy tylko sie chwalisz tu!! powiem adrianowi ze wychodze i tyle moze isc zemna bo kolezanki beda pic a ja nie!! adrian chce isc zemna pod prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robie to, jak mogę się brzydzic osoba która kocham ? odważyłam się i już nie mam z tym problemu a partner też się mnie nie brzydzi. dotykałas ale przez bokserki. więc wloz tą rękę i rób kierunek góra dol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam pod prysznicem z chlopakiem jaki on jest glopi, boje sie troche bo jeszcze nie widzialam nago realnie i napewno bede sie wstydzic cokolwiek dotknac tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teściowa widziała ? czemu głupi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wloz reke do majtek w ciemnosci nie bedziesz sie wstydzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet nie wypomina bo na razie nie chce naciskać. mieszka z dziewczyna i musi sobie trzepac jak ona śpi lub w łazience żeby jej przykro nie było ale ona jest przecież zadowolona o końcu dotykala przez bokserki. a rano gdy się budzi to sam stoi i znowu ma facet problem . kiepska przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mama oczywiście zła bo 17letniej córce pozawala mieszkać z facetem i jeszcze wpada w odwiedziny. kto ci tak wmawia Adrian ? więcej myślenia nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesciowa nie widziala bo bylismy w laziece ktora adrian zrobil na gorze a on na dole z swoim facetem, adrian mi sie rozbieral jak jakis striptizer do prysznica glupi jest a pozniej mnie wniusl do kabiny a w srodku to juz wogole!! Wiem ze mama jest zla bo ktora by byla szczesliwa ze mieszka corka u chlopaka?? A odwiedziny to bylo przebadanie jak i co!!! Dzis do domu ide bo musze zabrac kilka rzeczy, to zobacze jak to bedzie ta moja wizyta. Wczoraj chcialam na dyskoteke isc z kolezankami ale chlopak odrazu mi mowi ze nie bo juz bylam i nie moge tak imprezowac bo mam szkole a pozatym jak mieszkalam u rodzicow to tez nie chodzilam wiec on mi tez nie pozwoli sie zlumpic tak to nazwal co wogole jest okreslenie jakby menele sie tylko bawili na dyskotekach powiedzialam mu ze przesadza i nie bedzie mi rozkazywac !! I jak bedzie mi zabranial to wroce do domu i bede robic. Co chce. Dzis bylam w kosciele widzialam rodzicow, zaraz jade z adrianem a dopiero z spaceru wrocilismy prawie 2 godziny chodzilismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedziemy sobie jezdzic na motorze super !! jedziemy w takie fajne miejsce do ustronia a pozniej do wisly pod skocznie aaa bedzie fajnie. adrian teraz odpala motor sprawdza czy wyszystko ok z nim a ja sie przebieram w leginsy i dluszy top i kurteczka ktora adrian mi kupil, bedzie fajnie i nie tylko seks sie liczy zeby bawic sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to nie jest stroj na motor. zmarzniesz. poza tym to dalej on cię wychowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zmarzne bo jest cieplo i parno tu a szybko nie pojedziemy tez bo policij pelno, troch tak chyba sie boi ze przy nim mam wolna reke i bede rozrabiac imprezowac i takie tam a u rodzicow nie bylo tak. boi sie ze wpadne w zle towarzystwo i moja mama bedzie miala pretensje do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kicha przyszli adriana koledzy z flaszka ogladac mecz siedzialam z nimi nogi mialam na adriana nogach a on mi masowal stopy a jeden z kumpli zagadal ze zachowujemy sie jak slubni a adrian mial nie pic a wziol kieliszek i wypil w d***e go mam i poszlam od nich a chlopak ze przesadzam akurat a juz czuc od niego smrud przyszedl przed chwila tu do pokoju zebym zeszla z nim ogladac troszke sie poklucilam z nim kurcze on mi zakazuje a jak ja to on ma to gdzies jak tak ma byc to ja na to nie ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Glupki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co myślałas ze zawsze będzie różowo ? ale akurat taki mecz to też oglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak się od czasu do czasu napije to przecież się nic nie stanie. jest w domu nie cuduj akurat facet ma rację. ten twój i tak mało pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest z******ty mecz a ty jesteś zolza i robisz mu wstyd przed kolegami. sama sobie drinka pije. po prostu przecież nie będzie cię masowal cały wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tobie to 1 impreza tyg nie starcza? nie przesadzaj z tym tez, nie zachowuj sie jak bys sie urwala z lancucha od rodzicow i przyszla szalec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Nie chodzi o to masowanie! tylko picie on juz niezle jest wstawiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to widocznie ma kiepska glowe zeby po 1 flaszcze byc, albo Ci sie wydaje ze jest wstawiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zaraz mu powiem ze tez bede robic. na co mam ochote i jego zdanie mam gdzies jak on moje! a koledzy nie obchodzi mnie to czy wstyt czy nie !! a pozatym ja nie widze meczu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro facet sie przy Tobie nie moze napic to najleiej wroc do domu tam bedziesz imprezowac kiedy edies chciala i jak dlugo chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian smierdzi a flaszka pusta i maja wino i piwa jeszcze ciekawe jak rano chlopak do pracy wstanie !! i to po L4 1dzien super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bede wracac tylko flateo ze on pije!! niech przestanie kurcze ze tesciowa musiala dzis wyjsc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to zmiesz to prawie bedzie wymiotowal, moze Ci na zlosc robi ? moglas tam zostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialas mieszkac to mieszkaj a nie teraz tesciowa bys chciala. Nie zawsze bedziie rozowo . Przeciez mieszkanie razem to nie ciagla sielanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bede z pijakami siedziec! nie obchodzi mnie to czy na zlosc !!! mial nie pic obiecal bo wczesniej to pil ale go przypilnowalam po akcji z tesciowa!!! i napewno nie bedzie zemna spac nie bede lezec w tym smrodzie co zawsze po alkoholu jest rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zapytaj go o seks dzisiaj ile jeszcze wytrzyma bez ? faceci po pijaku sa czasem bardzo wylewni prawdomowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×