Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
2>1 w setach dla Polski,wlacz sobie na onecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez tego myslisz ze nic nie bedzie? watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to on jutro bedzie mial kaca nie ty,a do pracy autem jechac nie moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie skonczyl sie, nie masz netu zeby sprawdzic? dziewczyno gdie masz glowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty jestes p******ieta ? wiesz ile moze miec we krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w ciagu tych 15 min juz nie jeden stracil prawko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale adrian nie pojdzie na nogach !! znam go i pojedzie autem nawet jak bede wrzeszczec po nim ze ma nie proeadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluczyki ma przysobie to nawet schowac nie moge tak to bym mu powiedziala ze gdzies polozyl i nie ma i by musial isc na nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluczyki ma przysobie to nawet schowac nie moge tak to bym mu powiedziala ze gdzies polozyl i nie ma i by musial isc na nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluczyki ma przysobie to nawet schowac nie moge tak to bym mu powiedziala ze gdzies polozyl i nie ma i by musial isc na nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wiesz co zycze mu zeby stracil to prawko to oboje sie nauczycie rozumu. Po tylu godzinach to moze po 2 piwach mozna bylo jechac a nie po wodce, nie szanuje takich idiotow. I zycze wszsytkim takim kierowcom odebrania prawka. Sama mam prawojazdy i gardze takimi ludzmi i takimi co na to pozwalaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopak bedzie moze miec rano ponad promil moze nawet jeszcze wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc jak on nie przejdzie na nogach to jest chuj a nie kozak. prawie będziesz miała zaraz dobieranie bo się chłopczyk zrobi odważny. a ty jutro do szkoły czy też wagary bo przecież znowu zabalowaliscie, a wywiadowka już była ? pewnie będzie wnet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc jak on nie przejdzie na nogach to jest ch*j a nie kozak. prawie będziesz miała zaraz dobieranie bo się chłopczyk zrobi odważny. a ty jutro do szkoły czy też wagary bo przecież znowu zabalowaliscie, a wywiadowka już była ? pewnie będzie wnet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Adrian wczesniej pil mialam z nim akcje na poczatku zwiazku kilka razy upijal sie, wkoncu mu powiedzialam ze ma z tym skonczyc i byl spokoj a teraz znowu pil!! Ok piwa moze ale wodka, wina itp to juz mi to przeszkadza! A w niedziele Polska wygrala szkoda ze nie widzialam meczu tylko koncowke jak juz byl ostatni set po nim adrian i jego koledy wpadli w zachwyt cieszyli sie jak dzoeci a adrian to znow mial odchyl i mnie podnosil i wogole do reszty mu odbijalo!! Noc koszmar nigdy wiecej z pijanym nie bede sie klasc do lozka!do pracy pojechal z kolega ja poszlam do szkoly. Jak wrocilam do domu to chlopak szukal pendrajwa z zleceniali gdzies go posial i przegrzebal cala sypialnie wszystko a okazalo sie ze oddal go do pracy co ten alkochol robi z mozgiem!! A w nocy wczoraj mnie przepraszal za zachowanie i za picie jaki slodziutki byl aaa jak byl pijany to mi dawal portfel pieniadze karty do bankomatu kluczyki od auta i sie zaczol rozbierac bo chcial mi wszystko dac. Dzis wracam do domu ze szkoly i w samych drzwiach pudla styropian no po prostu burdel wkurzylam sie bylo czysto a tu za kilka godzin brud!!! Szukam chlopaka a on z kolega co ma dziecko to male co nim sie zajmowalismy siedza na kanapie i patrza na kominek gdzie go postawic!! A male dziecko spi w wozeczku kurcze teraz ciagle cos wala klepia bo adrianowi sie kominka zachcialo i teraz musza komin zrobic do kominka po prostu koszmar ja z maluchem jestem a mialam isc na trening mialam do mamy jechac bo wychowawczyni chce zeby mama byla w radzie rodzicow a ja nic nie zalatwilam, przynajmniej maly nie broi zainteresowal sie boryskiem i moglam sie pouczyc i materialy na mature sciagnac, a jeszcze mam problem bo zbieramy pieniadze na wynajecie sali na studniowke i na wycieczki a adrian bedzie mial urodziny tez i jak dam na jedno to znowu na prezent braknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od rodzicow mi nie wypada pozyczac, a tez z mojej wyplaty dokladam sie do zakupow kurcze nie wiem moze nie pojde na ta impreze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studniowke masz raz w zyciu i doskonale wiedzialas ze masz wydatki, poza tym urodziny tez wiedzialas ze beda ale wolalas isc na zakupy i ciuchy kupic? zamiast isc do domu po rzeczy. No trudno sa wydatki, a ty to jeszcze owinnas na prawo jazdy zaczac oszczedzac. Musisz zadzwonic do mamy i ja zawiadomic o tej radzie, moze powinnas ja poprosic, pzreciez na pewno zrozumie. No bo od chlopaka znowu by mi gluio bylo brac na twoim miejscu. Na moja studniowke mi wyszlo 500 zl na sale i inne rzeczy gdzie zbieralismy to przez 3 lata liceum, nie wierze ze wy na raz tak wszystko zalatwiacie? A orocz tego fryzjer, kosmetyczka, sukienka , buty i dodatki jakies 600 zl. WIec cala studniowka ok 1100 jak nie wiecej. Sama nie dasz rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym o takich pracach i o tym zebys musiala sie dzieckiem zajac to powinnas byla byc urzedzona, w koncu jest srodek tyg. masz szkole z miesiaca na miesiac teraz bedzie wiecej nauki, wnet matury probne. DOm, Adrian i jego wymysly, dziecko, praca, nawet juz nie masz czasu trenowac, obowiazki domowe, nauka. Nie poradzisz sobie i chyba czas najwyzszy orozmawiac z chloakiem i zeby zszedl na ziemie i przystopowal. A o studiach w Krk to juz chyba zapomnialas calkiem i z nich zrezygnowalas? Jedna klotnia w domu spieprzyla Ci perspektywy na nastepny rok i lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Nie mowilam nic chlopakowi o problemach jakie mam z kasa i niechce zeby wiedzial i mi dawal, wiem zawalilam z tymi zakupami ale to i tak niewiele kasy by mi dalo jakbym nie wydala! moze uda sie mi porozmawiac z wychowawczynia i przekonac ja zebym mogla termin wplaty troche przedluzyc ale jak sie zgodzi to znowu mama sie dowie ze zwlekam z wplata na studniowke i dopiero bedzie problem. A adrianowi musze na urodziny cos kupic on mi na moje duzo zaoferowal a ja nie moge teraz odwalic byleczego. tyle dobrze ze treningi mam oplacone za duzo wzielam na siebie ale z pracy nie moge zrezygnowac. adrian to juz zyje tak jakbysmy byli juz na stale razem i robi remonty jakies rzeczy kupuje fajnie ze jest taki meski i dziala w domu ze ma cel i dazy do niego, jest zaradny i wogole typ faceta naprawde ale czasem to stawia mnie w klopotliwej sytuacji jak dzis z malym ok fajnie ze daje zarobic koledze ale mogl uprzedzic mnie chociaz. studia to nie zapomnialam ale teraz bardziej mysle realnie i po kolei najpierw matura a pozniej bede myslec o uczelniach, choc zrobilam blad mieszkam z adrianem i to na dlusza mete nie jest dobre bo sieprzyzwyczai i nie bedzie chcial mnie puscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz zalacic w szkole bo inaczej wszytsko sie wyda a chcesz miec przerabane u nauczycielki jak sie dowie ze juz sie z domu wyprowadzilas. pozostalo CI o rostu porozmawiac z nim i powiedziec prawde. Trudno ten zegarek to mogl dostac na urodziny. Kupuje sie takie prezenty na jakie na stac. A myslisz ze on mial tyle na glowie co ty jak zdawal mature? ewnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawalilas sprawe i musisz isc po pomoc do rodzicow, albo ustalic z chlopakiem ze do czasu matury wracasz do domu i wtedy wszystkie problemy sie rozwiaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Napewno nie mial problemow a ciekawe z kim poszedl zapytam go. akurat tesciowa odpuscila i wrocila do swojego faceta !! powiedziala ze bedzie przyjezdzac i sprawdzac porzadek a z reszta to dziecmi nie jestesmy i jak zrobimy to bedzie nasz problem. glupio po tym wrocic do domu, w szkole nie wiedza bedzie kwas jak sie dowiexza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi by nie było głupio. powiedziałabys ze wracasz i już przez mature.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×