Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Niechce go przepraszac ale tulko wiedziec gdzie jest, jak tlumaczyl sie to wspominal o ojcu ze chce dac swojemu dziecku wszystko chce byc najlepszym meze i ojcem. troche moze byl przybity ale to nir tak ze ja sie lituje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to daj spokoj i sie nie zadreczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gwarantuje Ci ze sie jutro odezwie sam. A co ma do tego jego ojciec ze chce zrobic dziecko 18latce? jemu chyba potrzebny psycholog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzial mi ze oswiadczyny to meska decyzja i nie moge wplynac na nie i na termin kiedy mnie poprosi ja moge tylko odmowic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego faceci nie lubia mam swoich dziewczyn? adrian twierdzi ze przez nia sie wyprowadzilam bo namieszala z pieniedzmi a pozniej bylo na niego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to w razie czego sama musisz podjac dezyzje czy sie zgodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj moja uwielbia i nigdy zlego slowa nie powiedzial na nia. To ja raczej nie lubie tesciowej. A on mysli ze Cie mama kupila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez ja mam dopiero 17lat i co oswiadczyny!! to nie jest realne teraz nievjestem nawwet gotowa na to wszystko. Beda oswiadczyny pozniej termin slubu slub no i dziecko cala mlodosc mi przeleci jak sie zgodze kocham adriana ale wole tak jak jest zeby byl chlopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to odmow i mu powiedz ze go kochasz ale nie teraz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 20 lat i 2 lata w zwiazku a jakby facet sie mi oswiadczyl w tym momencie to odp brzmi NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze on po prostu chce wszystko przemyslec i dlatego nie odbiera. Moze to dla was szansa na lepsze porozumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ze kupila tylko wykorzystala go i pokazala mi ze chlopak nie jest lojalny i ze nieda rady mnie utrzymac bez jej pomocy wyszlo jego zdaniem na jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw chcesz wiecej prywatności a potem jestes jak pies ogrodnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiemgdzie jest adrian nie odezwal sie domnie ani slowem a w domu go nie bylo a w pracy od kolezanki tez wiem ze go niewidziala na zakladzie. Rano podjechal jakis samochud i zaczol trabic pod domem a teraz widze ze pies szczeka za drzewem boje sie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam mmsa z zdjeciem adriana z jakas baba niewiem od kogo siedzi mu na kolanie po prostu go chyba zabije jaktylko sie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może chce wzbudzic w Tobie zazdrość, dlatego wysłał Ci to zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem co on chce zyskac tym co robi ale juz przegiol totalnie i moze juz nawet sie nieodnajdywac, moja cierpliwosc sie do niego skonczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
straszy cię i tyle. nie odzywaj się . moj by dostał w pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez dostanie z liscia w pysk i to bez wytlumaczenia!! bo bedzie wiedzial za co a jak nie to niech pani z kolana zapyta debil. ja z kolega sie spotkac nie moge a on babsztyla na kolano zaprasza PRZEGIOL I POZALUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co moze to jest prowokacja jakas. Wymyslili moze to z tym kolega, chce Ci pokazac nie wiadomo co bo wysmialas zareczyny. nie sadze zeby sobie znalazl inna w 1 noc i pzekreslil to . Ile ona moze miec lat? A gnojek za pare dni jak sie ty nie bedziesz odzywac to jeszcze dotrze do niego co zrobil i przyjdzie skulony. Ty umowilas sie z kolega to on pozowal z jakas idiotka do zdjecia . ZALOSNE . Popatrz na to i przejrzyj na oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko bron boze teraz nie godz sie na te zareczyny i plany zeby go zatrzymac bo moze on mysli ze wzbudzi zazdrosc i nagle bedziecie rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na zdjeciu wyglada na pijanego /?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trabil na pewno on, zmien sobie haslo na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kolega jest powazniejszy watpie zeby adrian z nim cos wymyslil takiego bo po co kolega ma sie wtracac w nasze sprawy? ta baba jest umalowana nie wiem ale chyba w wieku adriana moze 23 lata nie wyglada na pijanego ale zdjecie jest kiepskie bo robione gdzies w szarym miejscu nie jestem w stanie ocenic czy pijany czy nie glupio sie smieje i reke trzyma obejmujac ta babe i kladzie reke na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×