Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
odbierz, nie masz juz nic do stracenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie Ci ktos chce powiedziec ze to bylo celowe i wytlumaczyc twojego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest chore jakis facet mi wmawia ze ze adrian to nie adrian dzis tylko on z dziewczyna probowali wemnie obudzic zazdrosc o chlopaka bo on byl u nich wczoraj i mowil ze sie nieuklada nam i oni zdjecie specjalnie zrobili wzieli adrianowi tel i chlopak nic niewie co sie dzieje ze tak namacili, kaze mi zadzwonic na adriana tel zebym uwierzyla ze on go ma ! co z tego jak ja nawetvniewiem czy chlopak jest w pracy to jest nienormalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest chore jakis facet mi wmawia ze ze adrian to nie adrian dzis tylko on z dziewczyna probowali wemnie obudzic zazdrosc o chlopaka bo on byl u nich wczoraj i mowil ze sie nieuklada nam i oni zdjecie specjalnie zrobili wzieli adrianowi tel i chlopak nic niewie co sie dzieje ze tak namacili, kaze mi zadzwonic na adriana tel zebym uwierzyla ze on go ma ! co z tego jak ja nawetvniewiem czy chlopak jest w pracy to jest nienormalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest chore jakis facet mi wmawia ze ze adrian to nie adrian dzis tylko on z dziewczyna probowali wemnie obudzic zazdrosc o chlopaka bo on byl u nich wczoraj i mowil ze sie nieuklada nam i oni zdjecie specjalnie zrobili wzieli adrianowi tel i chlopak nic niewie co sie dzieje ze tak namacili, kaze mi zadzwonic na adriana tel zebym uwierzyla ze on go ma ! co z tego jak ja nawetvniewiem czy chlopak jest w pracy to jest nienormalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze bezczelnie prosi zebym nic adrianowi nie mowilam i na fb zmienila spowrotem wszystko coza palant jakis! jest 13 adrian konczy prace jesli byl w niej powinien przyjechac do mnie jak zawsze oczywiscie ze mu powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostaw to w spokoju przyjedzie to przyjedzie, widzisz juz facet sie pobiegl ze wam sie nie uklada oowiadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu on z innymi umie gadac a z toba nie tylko knuje? nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na zdjeciu kto jest /? byl u nich? jesli tak to powinien to wiedziec sam nie musisz mowic a hasla im nie dal to sam to usunal to widocznie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy twoi znajomi ci zabierajatel i robia takie akcje? moi nie wiec sadze ze to jest ich sciema, byli razem wszyscy a teraz jeszcze ty masz dzwonic do niego? sam przyjdzie nic nie rob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co wyjasnilo sie cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jestescie razem czy nie ? jezeli nie chcesz odpowiadac nie odpowiadaj, trzymaj sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem Ci tylko z wlasnego doswiadczenia kiedy myslisz ze jest juz tak zle ze sie nic nie posklada to nie raz wszystko da sie jeszcze odkrecic . Nigdy nie jestes tak zle zeby nie moglo byc gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem bo jak wrocilismy od tego kolegi to adrian mmie tylko podwiozl pod dom i powiedzial ze niechce juz rozmawiac dzis i ze jedzie do domu, jest zly namnie o fb ze nie poczekalamnaniego zeby porozmawiac i sama sprawe przesadzilam o zerwaniu, strasznie namieszalam. kolega od dziecka mi dzwinil zebym wpadla bo adrian jest jakis wsciekly i wali wszystkim ze wziol piwa wszystkie z lodowki i w pokoju glosno muzyki slucha. niewiem czy pojechac tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic niewiem czy to zerwanie wziol na powaznie nawet nie porozmawialismy po powrocie o nas co dalej tylko uciekl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jedz bo to nie jest dobry pomysl jesli on pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy to nie jest tak ze na nagraniu wyszly pewne sprawy a teraz najwiekszy problem tez robi on bo narobilo sie cyrku ze znajomymi. Przeciez nie bierz calej winy na siebie dziewczyno. Nie porozmawialiscie dzisiaj to orozmawiacie kiedy indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to niemialo byc tak, adrian niejest winny temu co sie stalo dzis on nic nie wiedzial a ja bez rozmowy z nim sama zerwalam jeszcze na fb, tamte sprawy z nagranie nie maja wspolnego nic do tej sytuacji dzis. jak bylam z adrianem u tego kolego to on wylecial z auta na tego kolege i odrazu przeklenstwa wrzaski adrian zaczol gadac ze jest oszustem zlodziejem ze ma mu tel oddac ze fauszywy a jak adrian odzyskal tel zaczeli sie szarpac ta baba z zdjecia zaczela wrzeszczec a kolega powiedzial ze chlopak ma sie wynosic z ta mala siksa adrian zlapalam za kurtke ale ten go walnol w twarz i pad na kolana kolega nie wiem ale chyba lala mu sie krew z ust albo nosa a chlopak jeszcze mu grozil a w aucie powiedzial ze nalezalo sie mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem lepiej najgorsze przeczekac a to nie jest dobry dzien na rozmowy juz. No chyba ze juz tam poszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wina jego znajomych i moglas tak zareagowac chociaz nikt cI tu tego nie radzil, troche pochopnie to zrobilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale stalo sie i trzeba czekac . Zrozum go znajomi mu taki numer zrobili i jest zly na siebie ze do nich poszedl wczoraj na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama dalam plame !! jestem zla na siebie ze tak latwo adriana oczernilam ze to on. moze bedzie lepiej jak pojde do niego to co on czuje teraz musi byc straszne pojde do niego musze pogadac przeciez tak niemoze byc ze przez kolege debilne zachowanie my bedziemy sie obrazac na siebie i jeszcze dziecko wciagac w to bo przez muzyke maly nie zasnie, na spokojnie go podejde jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robisz blad bo kolejny raz dzialasz pochopnie, a kolega jak Adrian bedzie sluchal caly czas to na pewno sobie z nim poradzi i w razie czego ustawi do pionu. ja bym nie szla po do tego czasu bedzie nawalony i rozmowa nic nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×