Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Wole zeby kolega adrianowi nie zwracal uwagi bo jeszcze chlopak mu cos zrobi na dzis wystarczy, no to przynajmniej adriana jakos przytule zeby muzyke sciszyc i chlopak zasmol a rozmowe zostawie az emocje opadna, dobra ide juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie lepiej zadzwonic i zapytac jak sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ja j***e Wy nadal wierzycie w to denne prowo, tego analfabety?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze poszlam tam bo ta baba z zdjecia przyjechala z pretensjami ze adrian jej faceta uderzyl a chlopak po 4 piwach byl i agresywny do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niedobrze ze twój facet jest agresywny w stosunku do kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Ale ta agresja wynikla z tej sytuacji a jeszcze ta baba przyjechala i adriana wkurzyla bardziej. wiem ze to nie dobrze ale wczesniej taki nie byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj chlopak jak przyjechalam byl bardzo zly a ta muzyka glosno grala kolega raczej by sobie nie poradzil z nim a jeszcze nie fajnie by bylo gdyby kolega adrianowi uwage zwracal nie u siebie roznie mozna to odebrac, ja jak weszlam do pokoju to adran rozciagal takie cos na cwiczenie miesni i popijal piwo odrazu mi powiedzial ze niechce rozmawiac o tym powiedzialam mu ze ok i zeby jakos rozluznic go to podeszlam i zlapalam za te drazki od tych sprezym i z nim probolalam ale adrian uleg i dal mi zebym rozciogla sama ale za bardzo to rady nie dalam i adrian sie smial i wziol mnie zebym plecalm byla do niego i ze razek bedziemy i tak kilka razy rozciagania zrobilam z nim a pozniej ta baba przyszla i znowu sie wkurzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty na razie myslisz ze ty zawsze go uspokoisz i ze wszystkim sobie poradzisz tylko ty a tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys sobie mozesz nie dac rady i niechcacy sama oberwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie uderzy mnie !!! gdyby tak bylo to bym wczoraj dostala albo cos!! adrian sie uspokoil przymnie robilam kolacje a chlopak mi pomagal jak umial ale po pijaku to glupoty mu w glowie, on nie jest bokserem damskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie napisalam ze cie celowo uderzy ty jak nastepny raz sie bedzie bil i bedziesz go odciagac to niechcacy wszystko sie moze zdarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest dobrze ze nie umie zapanowac nad soba. CO twoich rodzicow tez pobije jak sie odezwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zrobi nic rodzica, on to po pijaku gadal jak jest trzezwy to jest inny. zreszta jakby pobil to ma koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj te rozmawialismy o nas i mamy plan na sylwestra wkoncu jakies wspolne plany robilismy, i tez targowalismy sie, zostalam u niego na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te jego plany juz mu przeszly? nie sadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
targowanie po pijaku to co innego niz rozmowa na trzezwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie plany nasze pamieta nic. mu nie przeszlo chyba ze pytacie o plany z nagrania? tu to nie rozmawialam z nim wczoraj ani dzis bo atmosfera troche ciezka jrst, a targowanie to chodzilo mi o to ze prosilam adriana o cos a on w zamian cos odemnie chcial az doszlismy do kompromisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzilo o plany z nagrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odu.pl/2qgg tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z nagrania to nie rozmawialam z nim o tych planach jego, ale chybacjuz zmieni je, a afera jest bo na fb pytaja czy jest chlopak zemna czy nie a adriana tez tak zawalaja pytaniami, ja obracam to w zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no teraz to lepiej obracac w zart - dobrze robisz :D a tych planow na pewno nie zmienil tak szybko. Kiedys niby tez zrezygnowal z dziecka a teraz mial Ci zaczac mowic o tym jak ustabilizuje sie ta twoja anemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale anemie mam jeszcze to mam i czas zeby z nim jeszcze pogadac o tym dziecku chociaz wiem co on powie to co zawsze ze za kilka lat bedzie stary a jako dziadek nie chce chodzic na wywiadowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie planow on tak nie zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem bo twoj facet jest trudniejszy w obyciu niz moj, chyba tylko rozmawiac, rozmawiac i tluc swoja wizja zycia do glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no musicie cos ustalic bo tak sie nie da funkcjonowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×