Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
Mam pewien dowód na to, że ten temat to jedna wielka bzdura. Autorka rzekomo pisze prezentację na ustną maturę z języka polskiego. Rzecz w tym, że od tego roku matura się zmieniła. Zniesiono te prezentacje, a zamiast nich w dniu matury ustnej maturzyści będą losować 3 pytania na temat literatury. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nasza autorka chodzi do liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do technikum ! tylko poszla do szkoly rok wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rok wcześniej?? biedactwo nigdy nie nadgoniła kolegów sądząc po prymitywizmie, chamstwie i błędach językowych. A słownictwo jak u ostatniej menelki. Rodzice muszą być dumni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak tam tygrysek Adriana, znowu stanął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Duzo wypili w salonie jeszcze sa butelki puste 2 po wodce i piwach na 4 osoby choc mama chyba nie pila duzo bo wstala i nie ma kaca a tata spi jak ten moj. chlopak nasmrodzil w moim pokoju okropnie czuc takimi wymiocinami " niezła patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś niezła patologia zgadzam się, fajny sposób spędzania wolnego czasu, wóda się leje, wszyscy najeb... , tatuś , mamusia, pukacz córeczki, zarzygani. Panna też słownictwo i poziom jak z rynsztoka. Klimat jak z meliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
wpadlismy na pomysl ze ja adriana ubiore a on mnie i w internecie szukamy ubran ja mam juz ale niewiem czy jemu sie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Adrian nauczył się już zakładać prezerwatywę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mu jeszcze gumę na Tygryska znajdź, na tę studniówkę, taką wieczorową z brokatem może :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś ty, jeszcze chłopak przy naciąganiu sobie gumą oko wybije:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj jaka złośnica! my się martwimy żeby twój misiek się nie zabił przy próbie bezpiecznego seksu a ty jak zawsze meliną jedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak tam rodzina, wytrzeźwiała już, czy robią powtórkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam macie pomysly na spedzanie czasu :) ciekawe co on Ci znajdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam macie pomysly na spedzanie czasu usmiech.gif ciekawe co on Ci znajdzie smiech.gif jak to co, pół litra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda dla społeczeństwa to jest taka, że twój ojciec nie używał gum albo mu pękła i taki głąb jak ty powstał, idź się napij z rodzinką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak tam twoj facet dzis byl dzien z dzieckiem ? zle miec faceta z 2 reki troche jakby smiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, lepszy niedorobiony Adrian, który jak jest trzeźwy to bawi się z małymi dziewczynkami w związek i nawet nie wie jak gumę założyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A twoja d**a jest jak stajnia kazdy kon moze do niej wejsc " a twój od roku nie może sobie z tym poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak tam twoi rodzice cieszą się , że opisujesz na forum jak to łoją wódę, a Adrian się cieszy jak się tu zwierzasz z każdego dygnięcia jego Tygryska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pupe i nie wystawiam jak ty !! a pozatym moze i rok i wiecej ale za to jestem bardziej szczesliwa niz ty i twoj uklad rozwodnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pupe i nie wystawiam jak ty !! a pozatym moze i rok i wiecej ale za to jestem bardziej szczesliwa niz ty i twoj uklad rozwodnika ???????? do kogo ty piszesz dziecko?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ocb z tą macochą O, pamiętam, w Kopciuszku była i w Królewnie Śnieżce, nie oglądaj tyle bajek tylko się ucz, bo matura podobno przed tobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ty sie podszywalas pod moj nik tu i wiem ze jestes IZA studentka troche przy kosci ! mam mowic dalej moze nie! i tak jestem anonimowa i oni tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem o co wam wszystkim tu teraz chodzi ale ty autorko nie przesadzaj, zebys ty kiedys nie zaczela spotykac sie z kims nowym bo to tez bedzie ktos z drugiej reki, a co ty myslisz ze twoj facet pijany nigdy jakiejs laski nie calowal ani nie podrywal na imprezie? a ty tu wypisujesz takie wierszyki ze az przykro czytac ze to dziewczyna napisala... brak slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale skoro wolisz sie wyklocac o p*****ly to twoja sprawa zamiast zajac sie soba olac podszywy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×