Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
w takim razie albo przystanie na twoja propozycje albo nic nie robcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
nie wyrabiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to musi byc twoja decyzja bo to twoje ryzyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Wiem i tego ryzyka sie boje ! kurcze nie wiem moze tylko pozwole mu dotykac piersi na jakis czas moze wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Jeszcze mama wczoraj przyszla do mnie do pokoju i zlapala nas jak chlopak spal na mnie wsciekla sie i adrian wyladowal na kanapie w salonie bez zadnego ale poszedl bo go glowa bolala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to wtopa, czemu nie zwalilas go jak zasnal? i mialabys swiety spokoj teraz a przeciez wcale nie jest przyjemnie tak spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Ja jeszcze nie spalam, mama wparowala do pokoju jak ja tu na kafe bylam, Przyjemnie jest ale ciezar duzy !! a mama jak go budzila "Ty no wiesz co i gdzie jeszcze wejdziesz" a chlopak wogole nie czail o co chodzi, mialam go budzic jak bede sie klasc spac zeby polozyl sie obok tak sie umowilismy tylko ze no wpadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to nie jest przyjemne jak sie ulozymy tak ze ciezar spada caly na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Mam jeszcze taka sukienkę tylko inny kolor byłby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie nie podoba kolor i wykonczenie tej sukienki, kroj ujdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Wlasnie kolor bedzie inny a wykonczenia no juz takie sa, Jaki kolor pasuje na stud......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj ten fason ale nie z tego materialu. Raz widzialam takie z czarnym dolem a gora chyba byla ciemny granat albo bordo. Jakies ciemne kolory bo to weiczorowa ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Kurcze tu widze tylko jasne kolory tej sukienki! ale pech!!!! napisze email do tego sklepu z zapytaniem czy ten model jest w odcieniu ciemnym, moze przysla mi jakies modele albo cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet tam nie pisz, nie bierz takiego materialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fi1109.photobucket.com%2Falbums%2Fh426%2Fpola-guzik%2Fimage4xxl.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Farchiwum.allegro.pl%2Foferta%2Fasos-sukienka-asymetryczna-z-trenem-36-rozmiary-i2621453076.html&h=1023&w=802&tbnid=a3YHIy4mo6Lg0M%3A&zoom=1&docid=pb94NwWDnnRHfM&ei=vQJlVLuVAZPhaLrIgMgB&tbm=isch&ved=0CF0QMyhVMFU4ZA&iact=rc&uact=3&dur=751&page=6&start=157&ndsp=33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zartujesz z tym swetrem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo taki material sie nosilo za czasow wesela moich rodzicow, taki nosza teraz tez ale nie bede tego komentowac, te treny w wiekszosci sa odpinane czyli po czesci oficjalnej sciagasz i masz mini, poza tym ten dekolt mozna zaszyc ale rzynajmniej ma sliczny material

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zartuje, dlaczego takie pytanie? mi sie bardzo podoba i zastanawiam sie czy kupic czy poczekac az troche z ceny zejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zyciu bym takiego polyskujacego dziada nie kupila, chyba w gustach nigdy sie nie zgramy. Wszystkie ciuchy masz takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Tego o odpinaniu nie wiedzialam w ogole zaskoczylas mnie moze faktycznie zmienie material, chce miec cos juz gotowego niechce jeszcze przerabiac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ja tam nie patrze ze swieci migota od swiatla nie przeszkadza mi to bardziej to kroj wpadl mi w oko mam kilka swetrow w takim stylu ale bez jakis swiecidelek normalne, fajnie ramiona sa odkryte i pasuje do leginsow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i mam dobra rade : jezeli masz studniowke w sobote to juz w grudniu zamow sobie termin u fryzjera i kosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama była rok od Ciebie starsza jak wpadła z 26 letnim moim tatą:D wszystko jest ok wzięli ślub kochają się itp. Pamiętaj tylko moja mama nie skończyła szkoły, później musiała sobie radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×