Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Buty fajne, lubie takie tylko drogie !! moze adrianowi pokaze to moze mi kupi na mikolajki swetr albo te buty, te spodnie i marynarke zamowilam dla chlopaka i troche kosztowalo mnie to. ja nie wpadne pilnuje sie teraz, seksu nie ma jakos pociagne to dalej na tych zabawach jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buty fajne, lubie takie tylko drogie !! moze adrianowi pokaze to moze mi kupi na mikolajki swetr albo te buty, te spodnie i marynarke zamowilam dla chlopaka i troche kosztowalo mnie to. ja nie wpadne pilnuje sie teraz, seksu nie ma jakos pociagne to dalej na tych zabawach jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tych sklepach nic jeszcze nie bo nie weszly nowe kolekcje tylko resztki starych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sa bardzo tanie szpilki i wolalabym takie niz tandetny sweter, zamiast skladac na wazne rzeczy to ty wydajesz na prawo i lewo i mowisz ze sie moglabys utrzymac, sam sobie nie moze ciuchow kupowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na moja studniowke lacznie z tym co sie zbieralismy wydalam 1200 zl a moj facet dodatkowo jeszcze na siebie 700. WIec ja kupilam sukienke super okazja 120, normalnie ceny 100-200 i wiecej, buty na wyprzedazy za 80, bransoletka, torebka, fryzjer, kosmetyczka bylam 2 razy i niej, buty na przebranie, bielizna a do takich sukienek jak twoje to trzeba stanik samoprzylepny zeby nie tzreba bylo szelek bo to okropnie nawet prezroczyste wygladaja i inne p*****ly + dodatkowa kasa na ubranie na poprawiny studniowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sama zarobilam pieniadze!! a od jakiegos czasu nic nie kupowalam adrianowi kupilam bo on mi tez kupowal wczesniej, swetr nie jest Tandetny!!! jest fajny. i nie wydaje na lewo i prawo bo mam jeszcze kase!! ale na sukienke trzymam zeby od rodzicow nie brac!! a pozatm rzeczy ktore mi potrzeba kupuje z moich pieniedzy zarobionych!!! a mikolajki sie zblizaja to zamiast jakies kolejnej bielizny od chlopaka wole swetr dostac!!! no ale ok sama sobie kupie skoro tak oburzacie Sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest a skoro masz takich kilka to po co Ci jest tyle fajnych swetrow mozna kupic za pare zl a nie miec kilka takich samych. A skoro twoj facet ciagle Ci kupuje to samo to jest monotematyczny. Nie oburzam sie tylko prezenty - ciagle ciuchy bo mu ostatnio swetr kuilas sa nudne. Mam prawo miec swoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w croppie, w housie ciage sa kupony -40% tylko trzeba wydrukowac. A swetry tam i w moich sklepach ulubionych sklepach mozna kupic 3 X tansze niz tam gdzie ty szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i tak chce ten swetr i kupie go! a adrian kupuje bielizne bo jego zdaniem kobieta powinla miec zasze cos nowego do lozka kobiecego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sobie kup , to ty masz faceta z takim zdaniem to zycze powodzenia w lozkowych kwestiach jak wymagania siegna zenitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko mnie dziwi ze 100 na buty to duzo a sweter za 120 ktory posluzy na mniej lat niz buty to dla ciebie w sam raz na tyle ze musisz miec go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to znaczy ze jesli wymagajacy w kwestiach ubioru to i pozycje, seks, zabawy beda nad wyraz wymyslne i nie wszystkim rzeczom sprostasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam nie ubieram teraz tej bielizny to i pozniej tez odemnie bedzie zalezec to! nie musze robic tego co adrian chce a sex. i zabawy tez bede robic to w taki sposob zeby mi sie podobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie ile razy mialas to na sobie? jesli by byl domyslny i myslal o Tobie to by wiecej nie kupowal na razie a tak to kuuje bo takie ma fantazje a to troche takie przymuszanie. A mi sie wydaje ze masz problem z oddzieleniem wazniejszych wydatkow od mniej waznych. Wazniejsze: mikolajki - my obchodzimy gwiazdke nie to, urodziny, studniowka te 3 wazne, swoje zachcianki na drugi plan. Bo chyba nie masz niewiadomo jakich zarobkow i oszczednosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodze w tiunikach, znowu kolejna ktorej nie skomentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodze na tzw "dyskoteki" u mnie tego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mikolajki kazdy obchodzi nawet moi rodzice gwiazdka, urodziny, a ja osobiscie jestem wychowana tak ze chce obchodzic. je. nie mam problemu z tym gdybym miala to bym dawno kazda wyplate wydala! a ja zbieram kase nie zarabiam duzo a pozatym z adrianem tez odkladamy na wakacje co miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to skoro zbierasz to po co CI kolejne podobne ciuchy ? w koncu cos odloz. Nie obchodze mikolajek bo obchodze gwiazdke. Mi sie tak podoba wychowanie nic tu nie ma do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzilo mi o to ze masz wydatki teraz takie : mikolajki, urodziny faceta i studniowke ale tobie w glowie sweterki, tiuniki. Przeplacasz w tych skleach internetowych zamiast kuic leszej jakosci za mniejsza cene w porzadnych stacjonarnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluby ja to dyskoteki nazywam bo moi rodzice maja dziwnnee myslenie o klubie wiec wole powiedziec ze ide na dyskoteke. Fajna tunika!! to ja niewiem w czy ty chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to tylko takie swetry i tiuniki istnieja ze zastanawiasz sie w czym chodze? W milionie innych rzeczy niz ty i tak pewnie by CI sie nie podobaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i was w klubach tak sie ubieraja? bo u mnie nie . Nie widzialam nikogo w czyms takim jak ty tu proponujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez chlopakowi kupilam cos, na studniowke tez mam i prezenty z wakacji mam wiecej kasy za prace. w sklepach takiego modelu nie ma ! i co ze mam podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeju ale ja mowie ze bym poszla a nie ze chodza! moze nie widzisz bo jak mowisz niee ubralabys tego to oka nie przyciaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×