Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
no wlasnie ja mam tak ze jak mi sie nie podoba to j***e po oczach i od razu widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ci sie podoba tylko sie przyznajesz!! adrianowi sie podoba jak sie ubieram kiedys mi powiedzial ze mam styl taki lekki i mu sie podoba ze odslaniam ramiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z ciebie blachara. Kompletne bezguscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podoba mi sie, obracam sie w zuelnie innym stylu i nosze co innego, zle bym sie czula w czyms takim, podobac sie musze w tym przede wszystkim sobie a potem facetowi itd inaczej nie bede sie czula soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak tam zboczone 16 letnie suki ?Dalej szukacie 25 latka? galerianki pier..one ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam juz, jutro babka z angielskiego robi nam egzamin maturalny na oceny! adrian jest kochany bo wpadl tylko po to zeby mi zyczyc powodzenia slodki zmienil sie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko czasem warto jest cos zmienic w swoim stylu i czasem zaszokowac elegancka prostota, innym krojem, fasonem itd a nie ciagle obracac sie w 1 i tych samych sklepach, swetrach, leginsach, odslonietych ramionach, dekoltem itp jak u Cb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mow ze sie zmienil po jednym zachowaniu, na zmiane czasem trzeba czekac lata, miesiace a nie jednorazowy akt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie ubieram sie w jedno i to samo! nie chodze tylko w leginsach czy ciagle z dekolT!!! mam wiele innych ubran! nie wiesz to nie mow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze nie non stop ale 70 % takich masz, nie raz tu pisalas o legginsach itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co ? lato bylo to pisalam o leginsach i sweterkach czy cos a teraz nie nosze leginsow tylko spodnie roznie !!! i rozme swetry bluzy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamowione spodnie i marynarka dla adriana wlasnie odebralam ale nie dam mu chyba dzis bo jest wsciekly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj mu to na mikolaja a nie znowu kupuj mu kolejny prezent bez okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian jes zly bo jakas baba uderzyla mu w auto i ma swiatlo cale rozwalone a terza u mechanika trzeba czekac az odpowiedni model zamowia a chlopak auto musi miec sprawne strasznie sie wkurza dobrze ze kolega jest i mu pomaga z zalatwieniem bo bylo by ciezko! byl u mnie adrian zdenerwowany chcialam go uspokoic jakos i usiadlam mu na kolana i calowalismy sie az znowu mama nas zlapala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martwie sie o niego jest zamyslony kurcze ze tez do auta adriana musiala uderzyc! jezdzi na motorze a teraz jest niebezpiecznie prosilam zeby zostal u mnie alle on musi z kolega pogadac. jeszcze,jutro do pracy pewnie tez na motorze po mnie przyjedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tylko swiatlo, masz chlopaka nerwusa. Jak zrobisz prawko to sie przekonasz ze auto to nie zabawka, a czasem takie rzeczy sie zdarzaja, nie jego wina i tyle. Skoro o taka rzecz tak sie mu rozchodzi to co dopiero jakby mu cale skasowala, nie cackaj sie z nim i nie rozdmuchuj sytuacji, przejdzie samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy by na adriana miejscu sie wkirzyl a pozatym chlopak ma jechac na to szkolenie i akurat teraz musialo sie to stac przed jego wyjazdem ! jak nie uda mu sie naprawic to bedzie duzy problem. teraz tam u jakiegos kolegi mechanika jest i cos tam naprawiaja swiatlo musza nowe dac. ale naszczescie udalo sie znalezc odpowiedni model do hondy civic!!!! !! a teraz z malym jestem biedny mial kolke, teraz juz jest ok ale wczesniej plakal bardzo, ogladamy sobie bajki z youtuba i to go troche ciekawi taki maly a zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam zaproszenie od kolegi na andrzejki na fb mi napisal cos sadze ze on to specjalnie zrobil zeby chlopaka wkurzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu te chlopy sa takie dziwne !! jak bylam sama to kolega sie tylko przyjaznil zemna a teraaz robi jakies akcje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem cos sie nagle dzieje i juz. Nadal twierdze ze to tylko swiatlo, a to mozna w 1 dzien zrobic bez pomocy mechanika nawet jesli tylko czesci sa kupione. Bynajmniej moj w tyle czasu zmienil wszystkie swiatla i w modelu auta do ktorego jest ciezej znalezc niz do tego co ma adrian. Wiecej cudujecie niz wszystko warte. A po tych klubach to nie za czesto chodzicie/? widze ze cie to wciaglo. A kolega sobie jaja robi bo wie ze twoj sie wscieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze bo teraz zlaczki jakies sa uszkodzone i swiatla nie dzialaja i jest pekniety jakis zbiornik na plyn !! odkrecaja teraz znowu wszystko i zlaczki zmieniaja to nie jest zwykle pekniecie reflektora! nie chodzimy czesto tylko ostatnio po kinie bylismy a dzis juz nie rezygnujemy nie wciaglam sie ! a kolega mam go gdzies nic nie odp niech sobie szuka innej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie raz przy naprawach tak jest jedno sie zrobi a potem do poprawki albo sie okazuje ze cos sie jeszcze zepsulo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie i teraz naprawiaja naprawiaja!! ttylko zeby co inneggo nie wyszlo zze zepsute kurcze jestem uziemiona w domu kolega tam z nimi jest a ja malucha mam i chyba zostani u mnie na noc jak takiego bobasa wykapac? mama jest w stajni i tata tylko w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takiego dziecka nie kap, najwyzej jutro go tata wykapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a masz dla niego jedzenie i pampersy na zapas ? poza tym oni tez sie w koncu poloza i wezmie malego nie beda przeciez do rana robic, najwyzej to zostawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze 1 pampersa ale mamie napisalam es zeby kupila pampersy, jedzenie mam wystarczy do rana i na wieczor jakby zglodnial. Zasnal mi i nie zdazylam mu dac mleka!! chyba te bajki go tak uspily albo rzucanie pileczki boryskowi, no to raczej nie bede kapac go, zakrryje go tylko troszke kocem i niech spi gorzej jak sie obudzi i bedzie bardzo glodny ale mam nadzieje ze jego tata wroci do tej pory. niewiem kiedy to zrobia i czy wogole dzis, ale maly zostanie u mnie bo juz niechce kolega go narazac na przeziebienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×