Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
obudzi sie bo glodny to dasz mu mleko i pewnie bedzie sie chcial bawic. Jakbys mu dala przed snem to moze by juz pospal do rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ze tez nie zdazylam z tym jedzeniem a moze teraz go obudze dam to spiacy zasnie mi bo jak nie to pewnie sie obudzi jak mi bedzie sie chcialo spac, oj mam nadzieje ze tatus jego wroci. raczki Sobie dal za glowke, on spi wogole w ubranku chyba mu cieplo i jeszcze kocyk boje sie go ruszyc chociaz zeby zdjac bluze, ciezko bedzie bo niemam go gdzie polozyc a na lozku nie moge bo moze zleciec, chyba ze w wozku albo na materacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sobie zrob takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie budz go bo moze nie chciec pic jak go nagle obudzisz bedzie marudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama przyjechala kupila pieluch, i kazala mi go odkryc, fajniutki jest ten maluch mowilam a nie ze chce jakiegos malucha!! jak nie on to ja bede marudna jak sie obudzi za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno, czasem trzeba zarwac noc dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno, czasem trzeba zarwac noc dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedne matki!! adrian mi napisal ze pizze zamowili sobie i piwo ! ze te zlaczki zmienili i jeszcze pojemnik jakis musza dokrecic i na dzis koniec a jutro reflektor Zaloza i nowe zarowki musi kupic, czyli jeszcze posiedza tam ciekawe jak wroca jak pija !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Mam dosc chlopak znowu wpadl w wir dziecka i ciagle gledzi i gledzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co na przyklad? od czego tym razem sie zaczelo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
W niedziele zaczol ze wszysty w okolo jego znajomych sa w ciazy albo planuja a jak nie to juz urodzili czy cos mam dosc jego kuzyn jest w ciazy z dziewczyna i maja jakies 20-21 lat i adrian mi mowi ze on tez chce Ze on ma tyle lat dziewczyne i mysli powaznie o dziecku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sadze ze ten kuzyn planowal dziecko, nikt normalny nie planuje w tym wieku. Powiedz mu ze chciec to sobie moze ale od chcenia dziecka nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczuje Ci takiego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
a kurcze do niego nic nie trafia! niema ze niechce obraca to w zart i nie bierze moich slow powaznie no to mu powiedzialam ze seksu nie bedzie wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba to jest jedyne wyjscie, z zabaw bardziej ryzykownych tez bym zrezygnowala. Niestety nic wiecej nie doradze bo on Ci i tak nie odpusci. Prawda jest taka ze nie dasz mu tego co chce prawdopodobnie przez najblizszy czas i nie wiem czy to przetrwacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
ja niewiem co bedzie dalej z nami bylo fajni i znowu musi to niszczyc tym dzieckiem! on mi do brzucha gada, pochyla sie glowa i gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
nawet imie ma Natan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem czy to juz nie zachacza o manie na tym punkcie, ma troche z psychola. Moze on mysli ze jak sobie znalazl mlodsza to ja wychowa i bedzie robil co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Nie, on od poczatku chce zemna miec. dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie dlatego ze od poczatku tylko dziecko ma w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Nie bede z nim seksu uprawiac. to i dziecka nie bedzie niechce miec, a pozatym nie czuje sie wogole gotowa do ciazy i calosc co za tym idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my to wiemy i tego nam nie musisz tlumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Mam dosc. tematu dziecka !! z chlopakiem po prostu koniec nie bedzie mial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 21 prawie lat, biore tabletki, wiadomo to jest ponad 99 % skutecznosci ale mam studia i tez sie boje ciazy. Nie wiem chyba bym sie zalamala jakbym teraz zaszla i to tylko dlatego ze jestem ambitna i chce do czegosc dojsc sama a nie zyc na garnuszku u faceta i z jego portfela korzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Ja tez niechce tak! niechce byc uzalezniona od kasy chlopaka chce cos swojego miec z zycia a nie w garach i z pieluchami!! ja juz sie zalamuje na sama rozmowe z chlpakiem ile mozna tak gledzicc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Powiedzialam mu ze jak nie przestanie to powiem mamie i ona z nim napewno bedzie chciala gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zalamuj sie i nie poddaj presji ! a jakos moze sie ulozy, nic nie obiecuj mu, nie daj sie naciagnac na obietnice ze kiedys urodzisz, nie daj sobie wmowic ze nie chcesz miec z nim dziecka bo go nie kochasz itd, tanie chwyty. Takie sprawy trzeba stawiac jasno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz sama sobie raczej radzic, tesciowa i rodzice nie powinni sie wtracac do zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
ale mam dosc gadki o dziecku jak mnie wkurzy i nie przestanie to z nim zerwe kocham go ale to co on oczekuje mnie przerasta,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×