Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Ale ja jeszcze nie mam ani dziecka ani slubu z nim to troche lepsza sytuacja niz tamtej autorki mimo ze adrian jest zazdrosnikiem i chce zadzic w tym zwiazku to ja jeszcze moge sie buntowac i nie musze sie sluchac i zyc pod pantoflem uzalezniomej od jego kasy i wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ona tak samo myslala jak ty nie miala slubu i dziecka w planach, miala studia i myslala ze zawojuje swiat. A tu bec, tez myslala ze moze sie rozstac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowe przejrzenie na oczy to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jej przypadku to ona i tak wywinela sie od depresji poporodowej, a z tymi studiami to moze i to dobry pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej wpadka to jest przestroga dla innych w podobnych zwiazkach! koniec juz. u niego nie bede spac bo on jest zdolny do wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama tego malucha tez byla mloda i nie gotowa, czy Adrian tego nie widzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydrukowalam to dam to adrianowi zobacze co powie o takim zyciu i moze zobaczy jak moze mnie zranic tak jak tamten maz autorke!!! a co do dziecka to wpadlam na pomysl zeby na tydzien zajmowac sie dzieckiem kolegi 24/h sniadania obiadki kolacje wstawanie w nocy bawienie sie a co najwazniejsze bedzie musial sie dostosowac. zebym mogla chodzic. do szkoly a on pracowac i jeszcze malym sie zajmowac ciekawe jak to rozplanuje skoro ploblemu nie widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przeciez to jasne ze on sie bedzie staral przez ten tydzien a potem w zyciu prawdziwym nie bedzie tak latwo, bedziecie na jego utrzymaniu, bedzie pracowal czyli w nocy nie bedzie wstawal, w dzien go nie bedzie, za ciebie nie nakarmi itd, to jest rzeż, pozatym on bedzie chcial zebys jak najdluzej karmila piersia pewnie bo sie naczyta, rok bys miala dziecko przy cucku itd inne metody zaczerpniete z netu`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna sie wydawac dojrzalym jak nie trzeba stawiac czola wielkim problemom albo nie jest sie stawianym przed takimi rzeczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co ja nie wiem czego ty oczekujesz od niego, prezczyta i powie jak zwykle ze u was bedzie inaczej, pozajmuje sie tym dzieckim i bedzie bardzo szczesliwy a ty dojechana na maksa i z zaleglosciami w szkole, takie gadki z nim nie maja sensu, u Ciebie to tylko zero seksu albo tabletki i pilnowanie zeby ich nie zniszczyl i studia w Krk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie ujdzie na dlusza mete bez seksu a ta glupia ginekolog niechce mi dac. tych tabletek!! mam wrazenie z tego co klikacie ze jak kobieta zajdzie w ciaze i urodzi to jej sprawa zostaje sama z tym a facet tylko splodzi a ty babo teraz sie mecz! przeciez to jest okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem czego sie spodziewac po chlopaku moze bedzie super ojcem a moze oleje dziecko. moze przeczyta i zrozumie cos jakas przzestroge dostanie, po co mam rok dziecko piersia karmic przeciez pokarm tak dlugo chyba nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no facet moze jej pomagac ale jak myslisz ile na oko skoro pracuje? w nocy nawet jesli by wstal to przeciez nie nakarmi dziecka za Ciebie? a czasem trzeba wstac pare razy i co ? nawet jakby sie palil to jak ma tak jak twoj prace i zlecenia to mu zostanie ze 3,4 h zeby Ci pomoc a kiedy inne rzeczy kolo domu ? drewno, naprawy, auto ,zakupy itd. Kobieta niestety musi sobie radzic sama w wielu rzeczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze byc a moze zaniknac wczesniej a wtedy jak na uczelnie z dzieckiem bo trzeba dac jesc? slyszalam ze niektore matki dlugo karmia bo niby to zdrowsze niz to z butelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On ok ale kobieta zajmujac sie dzieckiem tez pracuje przeciez to nie zabawa ! facet nie nakarmi ale moze po karmieniu ululac do spania, zmienic pieluchy itp a co kobieta przez caly dzien z dzieckiem i jeszcze obiad zrobi pranie dopiero sie na skaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam maly kolegi pije z butelki i zdrowy nie choruje nic, a zreszta ja dziecka miec nie bede teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pytanie czy jest sens byc niewyspanym we dwoje jak twoj facet zaczyna wczesnie prace to myslisz ze ile by dal rade wstawac a potem w pracy jeszcze z niewyspania sie mylic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale to juz nie jest niemowlak, poza tym dzieci czasem zasypiaja jedzac to nie trzeba ich lulac, potrzebuja piersi do zasniecia przynajmniej tak miala kuzynka dziecko budzilo sie 4 razy zeby sobie possac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian napisal mi es ze moze kompromis co Bozegonarodzenia Nie moge mu odp bo znowu zacznie ze po nocy z kims gadam ale jestem ciekawa co wymyslil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz znowu sie boisz jego gadania, juz jestes jak ta dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rob wszystko z glowa a nie zyj chwila a bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale skoro on chce to niech tez wie ze latwo nie jrst z dzieckiem i niech wstaje w nocy, musi pogodzic prace dom i dziecko niema wymowki ze nie wyspany! ja niewiem jak jest z tymi dziecmi i piersiamy czy zasypiaja przy ssaniu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu ja bym nie zyla zludnymi obietnicami: bedzie dobrze, damy rade itd. pomoge. Musisz byc gotowa na wszystko i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niesety i tak wiekszosc obowiazkow jest kobiety i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×