Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
Na czym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian zrobil totalne sprzatanie w domu i wietrzyl caly dom pozniej bylo zimno jak mnie przywiozl do siebie to dopiero rozpalal w kominku i w piecu CO kupil wino i powiedzial ze ma dlamnie niespodzianke 2 kieliszki i gada ze nie wyjedzie nigdzie na szkolenie bo bedzie mial je w bielskiej firmie i bedzie tylko rano wyjezdzac i wracac cieszyl sie wypilismy po trochu wina ale ciagel bylo mi zimno to przyniusl koc i zaczelo sie pod kocem on na mnie sie polozyl zeby mnie ogrzac zakrylismy sie cali potym kocem na kanapie w salonie bylo fajnie calowalam sie z nim mialam go miedzy nogami objelam go smialismy sie i nagle koc sie podnosi a tu tesciowa stoi koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co takiego sie stalo? nadzy nie byliscie to o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
była zła bo pijesz a jeszcze nie wiesz jaką masz głowę do alkoholu, a twój facet to może wykorzystać. może nie zapanować nad sobą i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Ale ja tylko troche wypilam w kieliszku byla wiekszosc wina adrian tylko wypil calosc z kieliszk, ja nie pije nigdy wiecej tylko na sprobowanie 2 lyki, tesciowa jest zla a chlopak mowi zebym sie nie przejmowala jej gadaniem, wstyd mi ze tak nas zlapala i to jeszcze w takiej pozycji i wogole teraz bede jej unikac chyba !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
chlopak mi teraz mowi ze w ktorys weekend koledzy do niego wpadna opic jego urodziny no super !!! a ja nawet nie moge nic powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty masz zawsze same przypaly jak nie u tesciowej to u mamy wiec to nic nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic sie nie stanie jak chlopak od czasu do czasu spotka sie z kolegami, przeciez nie bierz w tym udzialu to meski wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
To nie meski wieczor to normalne picie bedzie koledzy z dziewczynami przyjda a adrian chce zebym tez byla tam, super****leja sie i beda swirowac. wkurza mnie juz to ze ciagle albo tesciowa albo mama sie wtraca w to co robimy mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo robicie wtedy co nie trzeba , nie ma zahamowan to macie problem, skoro to wieksza impreza to musicie cos wiecej przygotowac jedzenie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie mama nigdy nie zlapala na niczym na seksie rowniez a to nie znaczy ze robimy cos tylko w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
przeciez my nie wiedzielismy ze tesciowa przyjedzie!! dawno jej u adriana nie bylo ale musiala przyjsc wtedy jak ja z chlopakiem jestem blizej ! a do imprezy ja nic nie bede robic ! nie jestem ich kucharka ja tylko zrobie adrianowi urodziny w w dniu w ktorym ma a nie jakies libacje bede jescze dokarmiac!!! pozatym dziecko tam jest a adrian wogole nie mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
To ja mam tylko takie szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie szczescie tylko glupota, sami sie podkladacie przynajmniej u Ciebie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gospodarzami imprezy bedziecie oboje jakby nie patrzac i chyba wypada cos przygotowac, albo kupic. Co z tego ze dziecko to juz urodzin nie mozna zrobic ? kulturalna impreza niezbyt glosna. Myslisz ze twoi rodzice nie zapraszali gosci jak bylas mala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Ja tam noe mieszkam jak juz to adrian jest gospodarzem i solenizantem! nie to nie bedzie cicha impreza zaczna pic to bedzie smiech wrzaski i inne glosne zachowywania jak adrian opowiadal ze w tamtym roku to sie tak upil z kolegami tylko ze przez 2 dni mial kaca to ta impreza lepsz Nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
moze pogadam z adrianem zeby niepil tyle i cala ta impreze sciszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wtedy byli sami czy z dziewczynami ? jesli bez to wiadomo ze pozwolili sobie na wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie panikuj i nie badz jak pies ogrodnika, jezeli jest madry to sie nie upije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
byly dziewczyny ale on sie odlaczyly od nich i faceci zostali sami w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Upije sie nie panikuje tylko niechce byc tam sama co nie pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to skoro tam beda dziewczyny i bedziesz ty to sie nie odlacza,a ty powinnas podac herbatke, kawke im i je zabawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Adrian ma takich 3 kolegow co ciagle na kazdej imprezie pija do upadlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to widocznie twoj facet tez dawniej tak pil do upadlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rob problemu, po prostu jak dziewczyny beda sie zbierac to ty tez, nie badz glupia i nie siedz sama z facetami to chyba logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
to bedzie jeden wielki koszmar!!! kawka nie bardzo pewnie piwa beda pic, ja wogole chyba nie pojde na to i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Ponoc nie pil do upadlego ale kto tam wie, najchetniej odrazu bym poszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jestes glupia czy jaka? jak beda dziewczyny to od razu im piwsko podajcie i dziwcie sie ze pojda. Upijaja sie bo nic nie jedza i tyle. Po co on robi urodziny jak nic nie kupi ani nic nie zorganizuje? Moze mu to wypadalo jak byl sam ale mi by wstyd bylo jakby przychodzili do mojego a ja bym mu nie pomogla cos zorganizowac ani nic nie poczestowala dziewczyn i kolegow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze wypada nie tylko piwo kupic a wino czy wodke i drinki jakies zrobic? wy nic nie myslicie oboje? moze dziewczyny chca cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×