Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość Limonka17
Na tą chwilę to mnie denerwuje ta całą głupia impreza!! Wogóle obyło się by bez jej to było jak był sam a teraz adrian dał by sobie spokok jest w związku w domu jest dziecko wogóle albo coś z mała ilością alkoholu. Mi to nie pasuje i nie zmienię mojego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie zmieniaj zdania, moze Ci sie nie podobac ale chyba nie musisz robic zolzy z siebie przed goscmi i pomoc mu cos przynajmnie zrobic jako tako a nie wstyd i samo piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jezu nie będzie tylko piwo tym się nie upija! Woda jakieś inne alkohole i to co znajomi dają chłopakowi ! Soki to sobie zrobią drinki ! Zresztą adrian wie co połączyć żeby było dobre picie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady, mama kontroluje dorosłego mężczyznę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Nie rozumiem ? jak kontroluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my jak cos robimy to tak: najpeirw kawa, herbata jakies ciasto do tego, jezlei jest wieczor to mozna zamowic cos na wynos goracego, albo wczesniej zrobic i tylko podgrzac, do tego ja robie ze 2 salatki, podaje jakies przekaski, cos slodkiego zalezy co upieke , klade owoce, do salatki wedlina, chleb, papryka, ogorki, pomidory itd. Wszystko ladnie ukladam, dekoruje, nawet zmywam w miedzy czasie jak jest dretwo. Dla dziewczyn kupujemy winko i faceci sie nie upijaja bo w miedzy czasie jedza i nie lacza alkoholi, pija wodke tylko. Zabawiamy gosci i trzymamy fason i nas zwykle chwala. Nie ma krzykow, hukow itd. jest po prostu milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Ja nigdy nie organizowalam imprezy!! niewiem co i jak wiem tylko tyle co adrian opowiadal z ubiegluch imprez ze pili jakies paluszki ciastka i tyle bylo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marnota byla to sie dziwisz ze wyszly? moj facet praktycznie sam szykuje jedzenie i sprzata, nigdy u Cb nic w domu nikt nie organizowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Moze faktycznie przejme inicjatywe i zorganizuje mu ta impreze z jedzeniem i bardzien ogranicze mieszanie alkoholi zeby byli dluzej trzezwi, tylko to cale jedzenie bedzie koszmarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to cos zamowcie a do tego chyba potrafisz kupic kilka ciast, ciastka, podac kawe albo herbate do wyboru, salatki warzywnej nie umiesz zrobic? wszytsko mozna kupic, soki, wode w dzbanku z cytryna mozna poddac, owoce umyc i poukladac itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Organizowali rodzice ale ja sie nie interesowalam tym co mama robi do jedzenia czy cos,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Umie kupic jedzenie ale czy ta wersja sie spodoba znajomym adriana i jemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
mama mnie wola jak tesciowa jej domiosla to mnie cos trafi chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pomagasz jej w niczym ani nie siedzialas przy tym stole ze nie widzialas co podaje i w jaki sposob? moze popros ja o pomoc, zrob wszytsko w domu a tam tylko zawiez, poza tym to twoj facet jest ciemny skoro w wieku 26 ? lat nic nie wymysli tylko paluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Alee mnie nie interesowalo to co mama robi zreszta na takie imprezy to nas rodzice prosili zeby nie przeszkadzac albo bylismy u dziadkow im chodzilo o to zebysmy nie widzieli jak pija i w takim towaxystwie byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Kawaler sie nie staral cos szybkiego do ugryzienia i alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz dziwna rodzine skoro nawet nie wiesz co na stol twoja mama kladzie w swieta czy na imieninach, u mnie i u mojego faceta to normalne sa takie imprezy itd zawsze bierzemy udzial, a to ze ich zapraszal i nic nie kupil nawet to tez dziwne moj wie co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak zrobisz cos to cie moga obgadac ze zle albo ze cos nie dobrze ale przynajmniej sie postarasz a jak nie zrobisz nic to wyjdziesz na panienke co nic nie umie ani nawet nie wpadnie na to ze wypada cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslalam ze skoro umiesz cos ugotowac to ze radzisz sobie z takimi rzeczami. WIdzisz jak umiem swietnie piec a gotowac to lepiej facet razcej umie niz ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
W swieta wiem co bo z mama robilam jedzenie chodzi o takie imprezy z alkoholem tu rodzice nas trzymali z dala co zrobie takie wychowanie nam dali! zapytam mamy moze mi podpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na 18 tez nigdy nie bylas u nikogo w domu albo na urodzinach kolezanek itd /?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Gotowac lubie i potrafie ale zupy, 2dania miesne salatki sosy, bylam ale na 18 ale bylam w klubie a w domu to nie bylo salatek tylko jakies ciasto ciaskta i soki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Kto to jest Noxeli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Zrobie mu ta impreze i kupie balonik jakies p*****lki i jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogolnie im wiecej na stole tym lepiej, tylko nie daje sie wszystkiego od razu a po kolei. W tym nie ma zadnej wielkiej filozofii, po prostu dla mnie to wszystko jest normalne i oczywiste ze cos trzeba, a jak wy to rozwiazecie to juz wasza sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tymi balonami to chyba zartujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Hehe tak balonow nie bedzie hiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zart na poziomie podstawowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p********e w wieku 17 lat nie umiec przyjac gosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Musze adriana przeprosic bo dzis bylam dla niego nie do zniesienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×