Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość Limonka17
jezu co za dzień, adrian uderzył jakiegoś menela a drugi menel jeszcze chciał go uderzyći jeszcze tamten facet powiedział że pójdzie na policję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal nie mogę zdecydować się na jakąś sukienkę na ta studniowke masakra jakąś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz agresywnego faceta a zazdrosc jego zachowania nie tlumaczy, nie umie sie powstrzymac to niech idzie sie leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale te menele najpierw chcieli kasy po chłopaku on im nie dał to zaczęli do mnie teksty głupie i adrian się wkurzył i jednego popchnąłi później to kochany słowa i uderzył, sami prowokowali nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro Ci to nie przeszkadza to trudno, tylko ile razy jeszcze da sie sprowokowac ? moj jakos sie nie leje z kazdym kto go zaczepi. Wiec nie masz sie czym chwalic, patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
caly czas go tlumaczysz, bojka w galerii, bojka z kolega itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Ciekawe jak twój chłopak by zareagował na słowa menela że chętnie by taka cizie bzykal i inne teksty pewnie by dał cb obrażać a adrian chociaż zareagował ale wolę żeby się nie bił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawniej moze i by sie rzucil za takie cos a teraz juz wie ze ja sobie nie zycze tego i po prostu idziemy dalej a nie czekamy na nastepne zaczepki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a za takie bojki mozna potem miec sprawe w sadzie i co ? lepiej sie rzucac na kogos i za to miec problem? nie oczekuje takiej obrony od mojego faceta jak mnie nikt nie dotyka ani nic mi nie robi tylko slowne zaczepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, byłaś w takiej sytuacji to nie możesz powiedzieć teraz że by przeszedł bez reakcji, a zresztą to lepiej jak facet umie się bić a niż ktoś go bije !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale oni sami zaczepili nas i sami też mnie obrażali a pozatym ludzie też widzieli kto zaczyna a po menelach nic dobrego nie można się spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A adrian to już jest zazdrosny o dziecko i jeszcze mi wymyślił że mi się podoba kolega samotny tatuś już dziś z chłopakiem czas spędziłam a mały płakał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam nie raz w takiej sytuacji i jakos nikt sie nikomu nie stalo :) a umie sie bic bo zna sztuki walki :) wiec nie trafilas, a myslisz ze przechodnie sa tacy chetni do zeznan? zostanie tylko slowo przeciw waszemu, a z piescia kto wystartowal tego wina. Kolege tez pobil juz nie mowiac o akcji z galerii ? Po prostu cienkie nerwy i daje sie latwo sprowokowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i niech placze nawet, musisz go odzwyczaic od siebie troche i nie spedzac z nim tyle czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Nie jest nerwowy! Nie dał im gadać na mnie i tyle stanoł w mojej obronie a zresztą mógł chłopak bardziej mu przyłożyć! Trudno mi było słuchać płaczu lubię tego malucha jest kochany i bardzo bystry bo wczoraj uczyłam się z angielskiego i malucha miałam na sobie siedział mi na brzuchu i ssal smoczek a później adrian wrócił a mały zaczol się bawić suwakiem od mojej bluzy i rozpinal go a chłopak zareagował i mu mówi że jestem jego dziewczyna i ma mnie nie rozbierać a mały chyba zrozumiał bo zrobił yyyyyy taki dźwięk i znowu zaczol rozpinac a chłopak do niego że jest siusiomajtek zwróciłam uwagę adrianowi a mały się śmiał dźwięki wydobywał i się tulil do mnie i wychylał główkę i robił yyy śmiejąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile on ma miesiecy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kazdemu imponuja bijatyki jako dowod milosci i zaangazowania. Mi nie i nie bede o tym z Toba dyskutowac bo sama jestes nerwowa skoro oboje macie problem z zaczepkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly zaczął chyba 8 miesiąc już, jest bystry. nie jestem nerwowa! po prostu nie każdy lubi słuchać jak się obraża kogoś bliskiego, takie słowa to też w pewnym sensie jest jak byś dostał w twarz to też boli a ja nikogo nie uderzyłam ! Byłam z mama nz zakupach j ona kupiła na mikołaja maluszkowi taki basenik dmuchany z pileczkami kolorowymi i taka fontanny jest gdzie te piłki się wkłada a z drugiej strony wyskakują fajna zabawa będzie. nz mu też kupiłam statek podwodny do kąpieli, maskotke i bluzę z czapka mikołaja, a chłopak dostanie perfumy ta marynarkę i spodnie który kupiłam przez internet i cóż jeszcze kupię. komorze chyba też wydawałoby co dać ale to z adrianem uzgodnie żeby nie było mu przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie te perfumy kupilas ? jesli mozna wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na osiem miesiecy jeszcze nic nie mowi? ja mam gdzies krytyke i zaczepki mam na to wyj****e, nigdy sie nie przejmuje p*****lami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a koledze sie nie nalezy jesli Ci nic nigdy nie kupil nawet jakiegos drobiazgu za pomoc przy dziecku, wystarczy ze jego dziecko od was duzo dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfumy marki Calvin klein. A mały to nie jestem pewna czy już ma te 8 miesięcy czy dopiero kończy 7, zapytam jego taty jutro, nie mówi ale wydaje dźwięki Y, albo bab, am. Podnosi się na raczkach albo łokciaći i u ucieka na 4 raka jeszcze mu to nie wychodzi ale się uczy. Nie dostałam nic od kolegi ale wkońcu on musi wychować i utrzymać dziecko a ja nie chce nic od niego wystarczy mi że mogę się z małym pośmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian znowu wrócił do tematu świat żebyśmy razem je spędzili i jeszcze zaczol wspominać noc andrzejkowa że to było tydzień temu a chodzi mu o to że bawiliśmy się i ma znów ochotę i mi mówi że go zaniedbałam przez małego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupie czekoladki moglby Ci kupic bo sie nalezy. Brak kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ktore z klaina ? niektore z nich to po godzinie juz nie czuc. ALe teraz to sa wszedzie na promocji, wystarczy przejsc po drogeriach i mozna nawet do 100 zl zaoszczedzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoj facet to jest dziwny, rzeczywiscie ma zaburzone poczucie wlasnej wartosci skoro zazdrosny o dziecko. Z drugiej strony ma troche racji ze za duzo sie poswiecasz, no ale znowu niby sam chce miec dziecko to dopiero wtedy by sie nie wybawil, powinien teraz dojsc do wniosku ze musiscie pouzywac zycia a potem pieluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×