Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Juz wogole nie bede nic z alkoholi pic! nie wiem co mnie tak podkusilo zeby wypic taka ilosc adrian ciagle dolewal przy kominku i we wannie ciagle ppilismy. ale urodziny udane mój prezent się udał chłopak był zaskoczony i ciągle się chwali jaki to mu prezent dałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam u chłopaka w portfelu wezwanie na policję nie wiem o co chodzi ale może ten menel co adrian mu przyłożył doniósł na niego odgrażał się wtedy, ten gość wtedy nas zaczepił a później obraził chyba też powinna tam iść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie dostalas wezwania to tam nie idz. jesli chodzi o ta sprawe to bedzie mial nauczke,za glupote trzeba placic. A co tak nagle ta roznica Ci przeszkadza? Lepiej nie pij skoro masz slaba glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tez w tym bralam udzial tez widzialam co tam sie dzialo adrian tylko bronil mnie chyba go zapytan o to i z nim pojade nie pozwole zeby adrian byl osadzony nie sprawiedliwie. Roznica duza nie wiem czy uda mi sie nam uda sie na dusza mete ja jednak mam swoja przyszlosc ksztaltowanie wyksztalcenia a on juz ma to wszystko boje sie ze ta roznica przyniesie konsekwencje kocham go jest nr dobrze teraz z nim nic mi nie brakuje i wogole jest bardzo dobrze miedzy nami tylko to jest teraz a naplyw jego potrzeb dziecka slubu mieszkania razem coraz czesciej napiera na mnie A co będzie za kalisz czas! chce coś osiągnąć też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wszytsko bylo wiadome od poczatku przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DOpoki CIe nie wezma na swiadka nawet twoich zeznan nie beda brac pod uwage. A tak wgl po co grzebiesz w rzeczach mu. To nawet moze nie byc to tylko co innego. Jak sie nie nauczy panowac nad soba to takie sprawy beda czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co innego może byc , nie mam pojęcia a może coś zrobił wtedy jak wyjechał na szkolenie . a co do bójki to facet dostał bo przegio, no to tam pójdę i powiem że też byłam w tym czasie najwyżej dostanę wezwanie w inny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie grzebie mu w rzeczach, sam mi dał portfel po tym jak zapytalam czy ma rozmienic pieniądze. zresztą nie mamy jakiś pretensji do siebie jak nawet on mi w torebce coś sprawdzi czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rob co chcesz skoro to pochwalasz co on robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pochwałam! reagowałam mówiłam mu żeby nie robił tego łapałam go jak z kolega się bił ale to nic nie daje on i tak robi swoje to co ja mogę ? on zawsze mówi że chłop który nie potrafi się bić czy obronić to nie facet tylko ciul. mam m0 grozić żeby przestał bo coś nie jestem w stanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swojemu zabronilam i mam spokoj. ale ty nie umiesz nawet na niego wywrzec wplywu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak ja mam na nim wywrzeć wpływ jak on ma takie nastawienie do tego. jak mu zabranie to on pójdzie na to dla spokoju a jak będzie jakąś sytuacja to on i tak zrobi swoje! zabiore mu te przyrządy do ćwiczenia to może przestanie myśleć jaki to silny jest i odbudowywać swoje ego na tym punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian pojechał na lotnisko po tego kolegę co wyjechał dziś ma go przywieź, nie zdążyłam go nawet zapytać o to wezwanie. z małym siedzę bo kolega popiół laduje do kontenera głupio trochę bo chłopak miał mu pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian pojechał na lotnisko po tego kolegę co wyjechał dziś ma go przywieź, nie zdążyłam go nawet zapytać o to wezwanie. z małym siedzę bo kolega popiół laduje do kontenera głupio trochę bo chłopak miał mu pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ego nie zmienisz zabierajac przyrzady, nie zmieniaj go tylko dalej brnij w takie akcje masz racje w koncu on taki wspanialy. ALes ty naiwna masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto CI napisal zeby dac w pysk? nie masz wplywu zadnego na faceta i chcesz to zalatwic agresja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
już to załatwilam z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslisz ze to takie latwe i piszesz ze juz zalatwilas? okaze sie w trakcie waszego zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Tak załatwilam bo mu powiedziałam że 2 razy nie będę się powtarzać! dziś byliśmy w 4 w centrum handlowym adrian zwariował bo wykupił połowę sklepu z ozdobami świątecznymi ! ale było fajnie jak zrobiliśmy do domu to całe ubieranie choinki, świątek na ścianie na oknach i wogóle super. dlaczego w centrach nie ma gdzie dziecku pieluchy zmienić ! mały zrobił nam bombę i nie mieliśmy gdzie tego zrobić wkońcu w toalecie zmieniłam kolega mi pomagał a wszystko w damskiej się działo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Dopiero niedawno wróciłam a mama już mi pokazuje swoje szpilki na sylwestra kupiła a do mnie przyszła ta sukienka biała mama ja jednak kupiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Boże dziś rano wyemitowałam aż się boję jaki jest powód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu sie zatrulas moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×