Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
no to sama sie zdecyduj czy zostajesz tam gdzie jestes czy idziesz na studia. Tylko ciekawe czy on zostawil by dla Cb wszytskie plany i marzenia i sie np przeniosl do Krk? Nie sadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam też żeby pójść na zaoczne do bielska a w krakowie robić dziwne takie zabezpieczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dasz rady studiowac 2 kierunkow i to jeszcze w 2 miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie możliwe jest żeby pio przeniósł moim zdaniem ale zapytam go przy okazji. ale raczej wolę żeby tu został ciężką praca poszedł do stanowiska w pracy a pozatym ma obowiązki prace dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wlasnie to cala ty. Juz szukasz ustepstw i kompromisow. A on co? ksiaze tylko rzadzi i rozdaje karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszesz niezrozumiale. Chcesz studiowac w Bielsku zaocznie i siedziec co drugi weekend od 7 rano do np 20? I studiowac jeszcze dziennie w Krakowie? A kiedy czas na jakies zycie ? Zajedziesz sie i juz wgl nie bedziesz miala czasu na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przecież to głupie żeby on zrezygnował z wszystkiego i jechał zm mną r pracował za krajowa wypłatę nie chce wzbogacac się koszte jego rezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tylko byl przyklad ze nie mozna wymagac od kogos zmiany decyzji bo to nie fair. Jezeli chcesz studiowac 2 kierunki to licz sie ze 1 semestr na zaocznych to ponad 2000 zl. A jezeli sie jeszcze studuije dziennie to na nie nie zarobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak zazwyczaj sa co 2 tyg. przez caly weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian mi dziś powiedział że musimy zacząć coś z seksem żeby było przed wyjazdem już współżycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty jak na to zareagowalas? seks i moze dziecko na zatrzymanie Cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaskoczył mnie i mu powiedziałam że wywiera na mnie teraz podjęcie decyzji poważnej i że nie, bo to czy będziemy przed czy po nie jest kwestia ustalenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a poza tym co? pogodziliscie? jakis kompromis? kto odpuscil ty czy on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawialiśmy na różne tematy ale kompromisu to raczej nie będzie, on jest uparty i nie zgadza się na nic, nawet jak obiecuje przyjeżdżać z tego krakowa na weekendy i już u niego mieszkać to nie nie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawialiśmy na różne tematy ale kompromisu to raczej nie będzie, on jest uparty i nie zgadza się na nic, nawet jak obiecuje przyjeżdżać z tego krakowa na weekendy i już u niego mieszkać to nie nie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z seksem to już myślałam że może w rocznicę związku sama jego zaskocze i spróbujemy się dotykać nago ale teraz to nrd jestem pewna! już prawie rok jesteśmy w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i do auta kupił jakieś Spoiler i ma przyciemniane tylne szyby i tak mi mówi że teraz to kobiety będą za nim patrzec czy nie jestem zazdrosna, a tak naprawdę jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak jakieś dziewczyny lecą na takie rzeczy to masakra. Jeżeli nie jesteś gotowa to nic nie rób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W związku to normalne. JA oglądam i się śmiejemy z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okropne ! nie będę ogląda jak ktoś się zabawia. Adrian jak chce to niech sobie ogląda. rozmawiałam z tata i on mi też mówi żebym sobie sprawdziła na jakie kierunki jest zapotrzebowanie że śląsk to przemysłówka. twierdzi że po studiach to większość pracuje za wynagrodzenie krajowe najniższa wypłatę i też mi mówi żebym posłuchala chłopaka bo coś jest w tym. ja już niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie to jest tylko film -nagranie seksu nienaturalnego, dla Cb na razie wszystko jest be a z czasem do wszystkiego sie przekonasz. Ja tez rozne rzeczy mowilam ze sa okropne. A ogladajac z nim przynajmniej zobaczylabys co go kreci. To nie jest tak ze jemu nie wystarczaja wasze zabawy tylko moze Ci chce uswiadomic ze ma wieksze potrzeby niz nic nie robienie. Jak na razie to przeciez nic nie robicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w czym masz posluchac chlopaka? przeciez on Ci tylko miejsce studiow chcial wybierac. Technczne kerunki to tylko Krk bo tam sa lepsze uczelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nasze zabawy mu nie wystarczają że chce oglądać takie rzeczy. normalnemu facetowi takie zabawy nie wystarczają. Siedzenie na kolanach, leżenie na sobie itp. bzdury.....Ani to ze po roku związku może mu kiedyś cycki pokażesz, ale może jednak nie. Twój jest jakiś totalnie popaprany, ale i tak fizjologia działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoiler i ma przyciemniane tylne szyby i tak mi mówi że teraz to kobiety będą za nim patrzec czy nie jestem zazdrosna, a tak naprawdę jestem ,,ach ten prowincjonalny tandetny lans ... jeszcze jakieś umc umc z głośnika i zimny łokieć;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
jest normalny adrian! nie każdy facet od razu musi dziewczynę do łóżka zaciągnąć! i nie jest typem który wykorzystuje auto dla podrywania innych kobiet a tym bardziej to nie słucha głośno muzyki i lokcia nie wywala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×