Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
A za dobroc czasem obrywa sie po tylku, zobaczysz jeszcze pozalujecie ze pomagaliscie. A on rzeczywiscie sam sie zwalil i jeszcze wy mu macie rozwiazywac problemy bo jasnie pan umywa rece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, porozmawiam z nim żeby się się wtrącał w ich sprawy ale wątpię żeby mnie posłuchał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie możesz go od chama wzywać ! kolega skoro w dzieciństwie miał ojca pijaka to nie dziwię się że ma dosyć tego i nie miesza się. a to że jest u nas tylko że względu na kacpra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno będzie adrian miał kłopot jakie się teściowa dowie że ktoś tu nowy nocował w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha klopot bo sie tesciowa dowie? a co jak go jutro poniesie i znowu dostanie wezwanie na komisariat? DOm wariatow. I uwazam ze jest chamem bo inaczej by nie prosil was o pomoc tylko sam pojechal z nia. Uwazam ze za duzo wymaga od Was. I co myslisz ze ten bracicszek bedzie trzezwy? Nie sadze. I skonczy sie na tym ze zostana u Was na wieki i sie tak latwo ich nie pozbedziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wież i tego się boję że adrian uderzy tego brata! muszę z nim rozmawiać żeby nie jechał z nimi! nie chce ich tu tej kobiety chce jak dawniej żeby było! muszę chyba ja na adriana wywrzeć presję żeby to skończył i nie by taki jak teraz mam dosyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po prostu mowie racjonalnie jak jest. Powinniscie sie cieszyc zyciem a nie ciagle rozwiazywac problemy innych ludzi. Przeciez jak wyjedziesz na studia to nie bedziecie miec tyle czasu dla siebie. A ta kobieta za pewne nie pracuje to nic nie wynajmie. I przyjdzie kolega predzej czy pozniej was prosic zeby mogli zamieszkac. WNet we wlasnym domu bedziecie goscmi. I tak juz macie 0 prywaty przez kolege.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie bo też z studiami też już z adriane x rozmawiałam na tym wyjeździe kilka decyzji podjęliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznaliśmy ludzi w zakopanym studenci z krakowa z AGH i oni gadal że studia nic im nie dają bo pracują na kasie albo na produkcji i że bez znajomości to mało kto dostanie stołek i tak stwierdziłam że jak dostanę się na ATH do bielska to tam będę studiowac i zamierzam z narzeczonym a adrian mnie nauczy programu autocad i będę za niego robić zlecenia a on tylko będzie mnie sprawdzać i jak teraz będę pracować u niego w pracy w soboty i jak się uda w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam fajneg faceta wiele koleżanek mi zazdrości go, a ja go kocham bardzo jest naprawdę odpowiedzialny i to mi się podoba w nim to to że dba o mnie i mnie do niczego nie zmusza jest kochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze . Tak będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spodziewałam się że zaraz powiecie że źle robię że wybrałam studia tu i nie wyjadę do krakowa. przemyślalam to i jeśli zostanę to o wiele więcej się mogę nauczyć od adriana i studia zrobię a jakbym wyjechała to poza tytułem inżyniera czy magistra nic bym nie miałai pewnie nawet pracy też nie bo ciężko jest o sensowną! a tak naprawdę to już 2 raz nie znajdę lepszego chłopaka takiego jak adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko chcac zostac to trzeba sie powaznie wziazc za zycie, przemyslec jak z mieszkaniem razem, uporzadkowac te wasze wszystkie sprawy no i sie zabezpieczac przede wszystkim, jak bedziesz myslec glowa a nie cipka to sie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
wiem tabletki muszę zdobyć antykoncepcyjne tylko nie wiem co adrian na to a pozatym kasa będzie mi potrzebna i w wakacje będę musiała przepracować całe bez urlopu żeby oszczędzać na dojazdy do uczelni a jest daleko z cieszyna do bielska godzina autobusem a z bielska do uczelni MZk ale może uda mi się dostać stypendium tylko nie wiem czy na tej uczelni płacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosiłam adriana żeby nie jechał tam do tego brata i udało się moi sami tam pojechali i wkońcu jest tak jak wcześniej ja adrian kacper r kolega ! a ta żona to siedziała w domu tu i nawet nie mogła prania zrobić małemu cały kosz jest pełen brudu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa stypendia ale zazwyczaj na 1 roku socjalne. Dostaniesz jak spelniasz kryteria dochodowe. A nie masz jakiejs panstwowej uczelni tam gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pranie to ty mozesz zrobic jak tam mieszkasz, ona byla gosciem. Wiec nie przesadzaj. Schowaj takie zadania do kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są tu uczelnie ale kierunki beznadziejne nie chce robić studiów tylko dlatego że są blisko i brać byle jaki kierunek jak mam iść na studia to chce się nauczyć dużo! jeden rok to słabo i pewnie dla osób które mają jakieś limit dochodów na członków rodziny jeśli tak to ja napewno nie dostanę bo rodzice zarabiają. ale ta żona jadła i miała gdzie spać za free to chociaż mogła włożyć ubrania do pralki!! ja połowę już mam wyprana dziś po szkole to robiłam TA ŻONA JEST NIEWDZIĘCZNA I TYLE ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam ze sie czepiasz, zle zrobila jesli sie nie zapytala czy by nie pomoc ale sama jakby sie zaczela rzadzic u Was to byloby niekulturalne. Jakby mi sie ktos zaczal panosic to bym zaraz byla wkurzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam oj tam za to że ja przyjęliśmy mogła chociaż zrobić pranie od tak od siebie! ja kacperkowi jakoś zrobię pranie i ułoże w szafce a nie muszę bo jestem u siebie i mały ma ojca od tego ale ciężko mi nie jest! czasem koledze też machne ubrania jak są, nie lubie takich ludzi co tylko biorą a nic bezinteresownie nie zrobia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a coz to sie stalo ze wrocilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam żeby rodzice się nie wściekli bo przegiełam trochę miałam wrócić po przyjeździe do domu a pozatym chce jutro z narzeczonym spędzić weekend cały i nasza rocznicę wkońcu świętować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to skoro chcesz spedzic weekend to po co wrocilas na 1 dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby nie było że wogóle mnie nie ma już w domu! a pozatym to trochę rzeczy zabiore do adriana bo ciągle chodzę w tych samych kilku a adrian mi dziś zrobi więcej miejsca w szafce to akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sie musisz zdecydowac w koncu co robic. Po co zawozic tam ubrania jak wrocilas do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tylko kilka zabieram ubrań do adriana żeby tam mieć jak np będę chciała dłużej mieszkać ferie się skończyły więc przydają mi się jakieś ubrania do szkoły a pozatym to lepiej mieć na wszelki wypadek zawsze kilka więcej u adriana. przeprowadzić się całkowicie nie mogę teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolalabym miec wszytskie ciuchy w domu u siebie, a do niego zabierac jak bede tam nocowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie zawsze jestem w stanie przewidzieć to ile tam dni będę więc w moim wypadku lepiej mieć u niego kilka rzeczy czystych a pozatym to adrian też chce żebym miała u niego swoje rzeczy. sama w biurze adriana jestem i to co mi miałam już zrobiłam i teraz się nudze jeszcze godzinę pracy i do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×