Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
No skoro on tak chce to tak musi byc. Wlasnie to jest glupie tak zyc. ALbo mieszkasz na stale u siebie i idziesz tam na 2 dni i bierzesz tam rzeczy na 2 dni i wracasz. Dla mnie to byloby wygodniej. Ksiazki tez tak wozisz? Bez sensu. Mam ogrom rzeczy i pewnie bym pogubila i uszkodzila jakbym tak cudowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z reszta ja nie mam takich problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak chce ! książki to mój największy problem bo właśnie muszę je że sobą brać już tak robię że np biorę tylko j. polski i uczę się go przez kilka dni później zmieniam i biorę biologię na kilka i j. angielski tylko z matematyki mam tu u adriana więcej książkę kupił mi różne ćwiczenia i testy, teraz przez ferie to wszystkie zabrałam i muszę je teraz do domu zabrać ale to tam do auta się włoży problemu nie ma jakoś do matury się po mecze z tym a później już będzie łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozniej bedzie gorzej, myslisz ze jak sie tlucze po busach to jest tak fajnie? moja kolezanka tak dojezdza na studia i ciagle narzeka. Nie ma takiego problemu bo nie sypiam u faceta wgl i mi z tym dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że będzie beznadziejnie jeździć autobusem ale mam nadzieję że uda mi się zrobić prawo jazdy szybko i będę od taty pożyczać auto bo czasami tata jeździ samochodem z pracy i auto zostawia w domu. przeraża mnie tylko ta godzinę jazdy autobusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zdajesz sobie sprawe ile kosztuje prawo jazdy i ile taka jedna podroz samochodem na uczelnie? Pewnie 1 dojazd ok 50 zl. Kto CI to bedzie placic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież 1 litr paliwa jest na 100 km ! nie będzie wychodzić 50 zł a pozatym droga S1 ekspresowa to szybko pojadę i aż tak paliwa nie użyje niż gdybym miała jeździć i stać na światłach. wiem że prawo jazdy kosztuje ponad tysiąc no ale pójdę do pracy po maturze to zarobie na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko statystyka, ile masz km do bielska? Na studiach dziennych sa przerwy nie raz po 4 godziny albo wiecej pomiedzy wykladami/ cwiczeniami i co wtedy? trzeba gdzies isc poczekac, zjesc itd. Razem wyjdzie ok 50 zl. Jezdze do pracy to wiem ile wychodzi mi tygodniowo. Zawsze powyzej niz statystyka. Wystarczy korek i juz spalanie wieksze. W zimie wgl auto spala duzo. A co ty myslisz ze po prawku od razu bedziesz smigac nie wiadomo jak? elka a samodzielna jazda to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minimum 5l na 100 km w oszczednym samochodzie, a w niektorych dochodzi do 10l na 100 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawo jazdy ok 1000 zl bez egzaminu i badan lekarskich. egzamin praktyczny chyba 150 zl. A kto powiedzial ze zdasz za 1? Teoria chyba 30 zl. A odkad sie zmienila formula teori nie kazdy zdaje za 1 razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś 25-30km cieszyn- bielsko. W bielsku są centra handlowe Sfera, Geminipark i inne tam będę czekać pomiędzy zajęciami w sklepie zawsze czas szybko leci nie muszę kupować ale zobaczyć albo na uczelni albo tam koło uczelni są Błonie taki otwarty teren ten też można siedzieć. wiem że nie zdam za 1 razem i że są testy trudne ale jakoś będę się starać. no to raczej taty auto będzie dużo palić może mamy nie wiem zapytam ile pali jej wkońcu mam rodziców też mi pomogą jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo adrian mi będzie dawać auto kiedyś obiecał że mi będzie pożyczać. a jak nie to autobusem będę się tluc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to te 30 km chcesz jechac godzine? Zaden autobus tyle nie jedzie a miesieczny by CI wyszedl pewnie 70-90 zl studencki. Ja mam na uczelnie 23 km i busem jade 30-40 min. A to nie jest droga ekspresowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie pojadę autobusem droga ekspresowe! tylko starym odcinkiem drogi przecież autobus musi stawać na przystankach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czy siak taka trasa liczac tam i z powrotem ok 60 km. Gdyby auto palilo 7l to Cie wyjdzie za 1 dzien ponad 20 zl. Niecaly tydzien to juz ponad 100. Bo zajecia nie raz nie sa w 1 miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak na twoim miejscu wolalabym jezdzic autobusem niz ciagle liczyc ze mi ktos pozyczy auto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autobus musi stawac na przystankach ale ma w korkach i na drogach inne prawa i czasem szybciej zajedziesz niz autem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na internecie sprawdzam ilość kilometrów bielsko cieszyn r równie podaja 38,1 km albo 42km wiem że godzinę się jedzie bo już raz z koleżankami pojechaliśmy do bielska i godzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to autem tygodniowo wyjdzie grubo ponad 100 zl. To i tak bardziej ekonomicznie jest kupowac bilet miesieczny niz jednorazowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą studia dopiero w październiku więc daleko, teraz mam inne problemy adrian znowu wymyśla remont i będzie potrzebna kasa i wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co tym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak zdasz prawko to i tak nie wiem czy autem dasz rade taka trase zrobic w 45 minut. WIem co mowie bo mam prawko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten dom nie jest cały wykończony na górze jest pokój poddasze jest duży i strasznie fajny jak się wchodzi to jest okno duże w dachu i ta część ma jakąś szerokość która jest podwyższona i są schodki 3 albo 4 i reszta pokoju jest obniżona stropowo dlatego te schody i dużą przestrzeń duże okno z widokiem na las i trochę stawa widać a w dachu są okna i super pomyślane bo jak słońce wschodzi to promienie dobierając tam i jak zachodzi słońce to też są promienie super tylko że dużo tam trzeba włożyć pieniędzy bo trzeba kupić wełnę jakąś do ocieplenia dachu a później płyty gipsowokartonowe elektryka, podłoga malowanie kaloryfery i inne tam rzeczy. adrian chce tam na zrobić sypialnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to razem z meblami wyjdzie kilkanascie tysiecy. Wata i reszta to drogie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak zdam prawo jazdy to będę prosić adriana żeby mi dawał prowadzić jak gdzieś będziemy jeździć naucze się już potrafię zmieniać biegi jeździć cofać z ręcznego ruszać a resztę się na kursie naucze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie drogo ale przynajmiej ekipy nie będzie trzeba wynajmować tylko elektryka. a meble to te co mamy teraz w pokoju adriana się tylko przeniesie na początek starcza a później się odkupi po trochu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie drogo ale przynajmiej ekipy nie będzie trzeba wynajmować tylko elektryka. a meble to te co mamy teraz w pokoju adriana się tylko przeniesie na początek starcza a później się odkupi po trochu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to rozumiem ale nie sadze zebys droga ekspresowa ty nawet jechala ok 100 km/h. Realnie twierdze ze na drodze sa rozne warunki. W zimie ciezko itd. I bedziesz musiala dobrze i w miare plynnie jechac zeby zrobic prawie 40 km w 45 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×