Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
nieeee, my nie jesteśmy Izą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli twoj chlopak wie o tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniecznie mam potem napisz czy mu stanął :) i jak się znowu ośmieszał licząć na jakieś macanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego ja mam byc tu grzeczna jak ktos atakuje, nie stawiajcie sie w jednej pozycji a zreszta widze ze ja tu bede zawsze winna Ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podszywy ??? A czy my się pod kogoś podszywamy ? Piszemy wszystkie z gościa i jest nas tu kilka przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestes winna we wszystkim tylko po co dajesz sie sprowokowac? jestes nerwowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro mamy wszyscy spadac to nie oczekuj potem rad itp. Bo ja Cie w zadnym poscie nie obrazilam i nie bede tu obrywac za innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stanął mu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zakładasz topik na forum, to się licz z tym, że każdy może wejść, przeczytać i napisać co mu się żywnie podoba, łącznie z krytyką twojej osoby, czy ci się to podoba czy nie Możliwość kasowania komentarzy albo wyłączenia możliwości ich dodawania to na własnym blogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spodnie fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spodnie tak, szkoda , że chłopak do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian spi wlazl mi miedzy nogi obiol mi brzuch i glowe polozyl na brzuchu i zasnol uciska mnie tym swoim cialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty się ucz do tej matury, bo byk na byku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
objoł, zasnoł, ja prdl, po jakiemu to ty i matura, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O moja mature nie musicie sie bac nie boimy się, od razu widać ze ani technikum , ani matura, ani rodzina na poziomie, nawet jak na prowincję i jakąś wieś to za niski poziom. Masz panna fantazję to sobie wygenerowałaś wirtualny byt i tak ciągniesz telenowelę od miesięcy, chciałoby się mieć takie życie jak opisujesz, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marynarka srednia nie wiem ktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty chyba chodzisz do szkoly specjalnej, nie wierze ze czlowiek prawie dorosly robi takie bledy ortograficzne w prostych zdaniach. Boze co za przygłup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Adrian mnie zapytal czy juz myslalam kiedy zrobimy cos wiecej w naszych zabawach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a myslalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pamietasz nazwe tych gumek albo kolor pudelka? to sa z durexa? Ja bym na twoim miejscu zrobila to co my robilismy. Za ktoryms razem sciagij ten stanik niech sobie podotyka przez to przeciez nic sie nie stanie. a kiedys tam pozniej jak bedziesz gotowa na cos wiecej pozwol mu wlozyc reke do majtek albo je sciag mozesz wtedy nie sciagac stanika jak sie wstydzisz byc calkiem naga. chlopak musi poznac twoja c*pke bo inaczej dla was te 1 raz moze byc meczarnia bo nawet nie bedzie mogl sobie trafic w odpaowiednie miejsce swoim czlonkiem. Oczywiscie on ma byc ubrany conajmniej w bokserki i nie dotykac cie nawet penisem przez majtki wtedy jest bezpiecznie..Potem np ty sie ubierasz i dotykasz jego. Musi cie nauczyc orgazmu i wiedziec gdzie dotykac zeby potem wam bylo latwiej i obylo sie bez bolu. A jesli chodzi o wpadke to lepiej zeby w takich zabawach najeirw facet dotykal ciebie a potem ty jego wtedy dojdzie na koncu juz Ci pisalam to kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz robic tylko tyle ile chcesz, do niczego nie zmuszaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Pamietam to, ale ja niewiem czy adrian na to przystanie ! bo on chce rownoczesnie sie dotykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×