Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przeciętny mniej uniwersalny

Z przeciętniakiem kobieta pójdzie do łóżka tylko będąc z nim w związku

Polecane posty

Gość wczorajsza siedem
Jak bym chciała z kimś budować związek, to chciałabym pierwszy seks opóźnić. Czy ci się wydaje że seks po 2 godzinach to wielki sukces, a po miesiącu to katastrofa? Jakie to ma znaczenie, kiedy poznaje się kogoś interesującego tak naprawdę? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeciętny mniej uniwersalny
Dla mnie byłoby tragiczne, jakbym kiepsko podniecał kobietę, a spotykałaby się ze mną, dlatego że jestem ciekawym rozmówcą, jestem uczciwy, szanuję ją, jestem porządny itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajsza siedem
No ale przecież te właśnei cechy się liczą u partnera do związku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajsza siedem
Ja właśnie szukam kogoś z kim będzie mi się super rozmawiało i kto będzie mnie szanował itd, a nie kogoś, kto będzie chciał od razu seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto moze odwiedzic archiwum o2...mnie sie nie chce.Ten sam typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeciętny mniej uniwersalny
Czyli w kwestii atrakcyjności, pożądania, chemii i fizyczności mogę być gorszy od partnerów, z którymi moja dziewczyna sypiała przelotnie lub niezobowiązująco... Pięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajsza siedem
ja nie czytam forum o2, to nie wiem , ale tu ogólnie na kafeterii jest kilka głównych typów ludzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajsza siedem
no chyba, że nie chcesz ani związku, ani przygodnego seksu, ale zdaje się, że zadeklarowałeś to pierwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem wszystko bom facet z krwi i kosci ale czegos takiego moj zoladek nie trawi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajsza siedem
tzn czego? konkretniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajsza siedem
nie czaje :( o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeciętny mniej uniwersalny
Do: 2014-03-02 22:11:46 gość, A jakbyś potem, po takiej przygodzie była w związku z przeciętnym facetem to nie byłoby Ci głupio, że on Cię fizycznie nie kręci tak, jak przystojniak na jedną noc? Wczorajsza Siedem, bardzo źle bym się czuł z tym, że nie podniecam mojej kobiety tak jak inni i że jestem dla niej tylko "kochanym brzydalem". Ja dla swojej kobiety chcę być atrakcyjnym, podniecającym kochankiem, z którym się ma ochotę na dzikie rżnięcie, a nie czuły seks z powodu uczucia i bycia z kimś w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajsza siedem
no to chyba powinien się cieszyć, że jakaś kobieta chce z nim spędzać czas sam na sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo to jak kogut goni kure :) ta ucieka i oglada sie za siebie, aby nie za szybko bo zadyszki dostanie, no i nie za wolno bo okarze sie latwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajsza siedem
no to przecież namiętność się rozwija swoją drogą, ale ja np nie chciałabym mieć seks z kimś, o kim nie wiem nic, jakim jest człowiekiem, albo nawet czy w razie wpadki sprosta roli ojca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajsza siedem
nie chodzi o to żeby ani się nie wyziębił, ani nie wziął za łatwą, to chodzi właśnie o to, czy się będzie nadawał na związek, bo seks wiąże siłą rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po co ten temat? niech kazdy bedzie jaki chce, nikt nikomu nie zabrania. Po co siedziec i rozpaczac nad rozlanym mlekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajsza siedem
kto tu rozpacza? czas tylko zabijamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeciętny mniej uniwersalny
Wczorajsza Siedem, no ale Ty jesteś porządną dziewczyną, ale mogę trafić już na taką, która poszła z dresem po pół godziny znajomości na kanapę 25letniego BMW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajsza siedem
hahha, no ale to właśnie będziesz wiedział, jakiego pokroju to jest dziewczyna, kiedy najpierw się z nią spotkasz raz albo dwa bez parcia na seks, kumasz czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajsza siedem
no zapętlił się chyba trzeci raz w tym temacie, najpierw chce dzikiego seksu na pierwszej randce, a potem chce mieć pewność, że z nikim innym nie robiła tak samo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×