Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przeciętny mniej uniwersalny

Z przeciętniakiem kobieta pójdzie do łóżka tylko będąc z nim w związku

Polecane posty

Gość do Lara C
serio lubisz facetow w okularach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajsza siedem
Chce porządnej dziewczyny, która dla niego zrobi wyjątek i ogarnięta dziką żądzą odda się mu w pierwszej godzinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajsza siedem
żadne wysiłki, sama przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeciętny mniej uniwersalny
Tu nie chodzi o to, żeby seks był po godzinie. Tylko jaki sens czekać, skoro z innym kobieta robiła to od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajsza siedem
taki, żeby się przekonać, czy to kobieta warta związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajsza siedem
dobra, serio nie da się dyskutować , nie znam go, ale autentycznie jakiś niezbyt bystry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeciętny mniej uniwersalny
Myślę, że jak już poszła z kimś do łóżka od razu, to nie jest warta związku ze mną. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajsza siedem
no więc, jak nie ma w zwyczaju tak robić, to dla ciebie również nie zrobi wyjątku i pójdzie dopiero jak cie trochę pozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeciętny mniej uniwersalny
To by było OK, byleby nie miała za sobą zbyt wielu partnerów. :) Ale chyba nic w tym złego, że się chcę kobiecie fizycznie podobać i nie chcę, żeby miała mnie za brzydala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajsza siedem
to przecież już tłumaczyłam ci od dwóch stron... nie, każdy chce się podobać swojemu partnerowi / partnerce i to jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszecie juz na czwartej stronie, a on nadal niczego nie pojal 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lara nocą
Bingo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor tematu to ja
a co do zwiazku to nie wiem czy sie nadaje, bo nie mam rewelacyjnej pracy, auta, prawa jazdy i nie zapewnilbym kobiecie stabilnej przyszlosci, bo jestem niebieskim ptakiem i rock n rollowcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co ta kobieta miałaby mieć ze znajomości z tobą? z pseudozwiązku bez przyszłości polegającemu na d*****niu sie z niedoświadczonym 'przeciętniakiem' i nawet bez żadnej frajdy, bo nie masz hajsu i tego typu rzeczy? a jakbyś ją przypadkowo zapylił to co byś zrobił, powiedział 'sorry, ale ja jestem rokendrolowcem, radź sobie sama?' :D seksu na swoich zasadach możesz zaznać ewentualnie w burdelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeciętny mniej uniwersalny
A to już nie mam prawa do uczuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeciętny mniej uniwersalny
Może dla jakiejś dziewczyny dusza rockendrolowca jest atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty walczysz o prawo do seksu a nie do uczuć zdecyduj się seks to nie są uczucia uczuciom może towarzyszyć seks przynajmniej od czasu do czasu no po cholerę iść do łóżka bez związku czyli bez uczuć? takie to parweniuszowskie i byle jakie bez sensu no chyba że dla kasy? W związku przeciętniak jakby pięknieje i staje się pociągający, taka jest siła uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciętni najbardziej się pchają do seksu bez zobowiązań. To chyba z kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeciętny mniej uniwersalny
Mam kompleksy, przyznaję się do tego, każdy jakieś ma. Po prostu chcę się czuć seksualnie atrakcyjnym i pożądanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeciętny mniej uniwersalny
A do związku po prostu trzeba się nadawać i poważnie myśleć o życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krytykowanie przeszlosci
kobiet to dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezdzicie po autorze tego postu jak po przyslowiowej "lysej kobyle", a tymczasem ma on sporo racji, tylko moze nie potrafil dobrze przekazac o co mu biega. A chodzi o to, ze z jednym facetem kobieta jest gotowa wyladowac w lozku po paru godzinach znajomosci i nic wiecej nie oczekiwac, natomiast z innym chetnie zwiaze sie na dluzej, ale do seksu dojdzie dopiero gdy bedzie w nim w jakims tam zwiazku. Ta pierwsza grupa facetow to tzw. ciacha, ale w glowach sieczka, natomiast ci drudzy to przecietnie mniej atrakcyjni fizycznie, za to majacy inne zalety, ktore powoduja, ze sa dobrymi kandytatami na partnerow zyciowych. Czy to sprawiedliwe: nie, ale takie sa prawa buszu. Oczywiscie na szczescie nie wszystkie kobiety sa takie, myslenawet, ze sa w mniejszosci, tyle, ze bardziej rzucaja sie w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko zmaterializowane
O rzesz k****, jest nad czym rozpaczać :-0. Wyobraź sobie, że jesteś super przystojniakiem i po 2 godzinach i 3 drinach laska poznana w klubie idzie z Tobą na tylny fotel Twojej fury. Super życie, co? A teraz sobie wyobraź, że przed Tobą wycierała tylne kanapy fur połowy przystojniaków w Twoim mieście wojewódzkim. Extra doznania, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On_24_Wro
Gosciu z tego co piszesz jestes poprostu za przeproszeniem piz**.Placzesz,ze dziewczyny ida z przystojniakiem szybciej itd. Zastanow sie co zrobies w tym kierunku,zeby to zmienic i zwiekszyc swoje szanse(mam na mysli ogolnie,a nie tylko takie na seks w dzien poznania sie).Po Twoim poscie wnioskuje,ze jestes zakokmpleksionym gosciem,ktory nie wyglada swietnie,nie ma gadki i do tego prawdopodobnie kasy,wiec czego Ty wymagasz?Osobiscie jestem podobno dosc przystojny(wiadomo tez bez przesady),dbam o siebie tzn. rozne sporty,mam w miare gadane i nie ma problemu z dziewczynami,tylko u Ciebie jest ten problem ,ze Ty tylko placzesz i uzalasz sie nad soba i masz pretensje do calego swiata.Niestety sam nie robisz nic w kierunku,zeby to zmnienic,wiec wybacz kolego to nie jest jakas gierka na kompie i nie wpiszesz tutaj kodu na bycie fajnym i interesujacym,musisz sam zaczac dzialac,bo w przeciwnym razie beda latka leciec,a Twoja najlepsza przyjaciolka bedzie renia raczkowska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciętny mniej uniwersalny Nie zależy mi na niezobowiązującym seksie. Mam swoje zasady i pewnie do łóżka byłbym w stanie iść tylko z uczucia... Ale... Nie chcę być od nikogo gorszy, nie chcę żeby moja kobieta miała mnie za jakiegoś brzydala, z którym do łóżka idzie się później. xxxxx To musisz znalezc taka ktora nie bedzie miala Cie za brzydala tylko za podniecajacego goscia.To chyba jasne? Masz sprecyzowane oczekiwania o ktorych piszesz teraz tylko odszukac odpowiednia kobiete;-) Ewentualnie dziewice albo mloda ktora poleci na starszego :-D A to czy jestes postrzegany jako ciacho zalezy od Ciebie bardziej niz Twej geby. Frida ma troche racji,ta pomaranczowa tez,zeby byc pociagajacy musisz byc interesujacy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podobno jestem przystojny...kobiet nie wybieram same się znajdują. Z wartościowymi idę do lóżka z blacharami nie bo nie mam o czym z nimi rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeciętny mniej uniwersalny
Dokładnie, jedni mają seks od razu, inni muszą się wykazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor ma wiele racji celowo zmieniłem kiedyś image czesanie na bok jak chłopak z plakatu,tanie ciuchy trochę niechlujne,pożyczyłem nawet samochód od siostry starego Peugota 307 i jaki efekt kobiety przestały się mną interesowac,a przed transformacją starałem się być zadbanym,dobrze ubranym facetem niezmanierowanym z samochodem o wiele nowszym ale nie luksusowym,wystarczyło,że wszedłem do klubu zamówiłem sobie drinka i już były uśmiechy,itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×