Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fasolka1982

Jillian Michaels

Polecane posty

Gość fasolka1982

Zamierzam zacząć ćwiczyć z tą trenerką i chciałabym poznać opinie osób, które z nią ćwiczyły, ćwiczą, zamierzają ćwiczyć. Będzie mi raźniej jak ktoś ze mną może zacznie się ujędrniać, w końcu wiosna za pasem:)Moja historia to dwie ciąże, po pierwszej wróciłam do siebie, po drugiej nadal walczę a minął już rok, wspomagam się od października 2013 roku moroznikiem kaukaskim. Udało mi się z nim zrzucić 10 kilo, ale nadal do zrzucenia mam drugą dychę i niestety mk przestał działać więc czas się wspomóc. Kto chętny dołączyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzki82
Witaj cwicze na przemian z Jillian i Chodakowska od 2 miesiecy. Efekt: -8 kg, i 2 rozmiary ubran. Tez sporo przytylam po ciazy bo podczas samej ciazy niewiele tylko 10 kg w tym corka 4 kg, wiec zle nie bylo. Gorzej po ciazy, brak czasu na zdrowe i regularne jedzenie itp i na efekty dlugo nie czekalam. Pod koniec grudnia siegnelam swojego osobistego dna, waga pokazala 80kg przy 173 przenigdy tyle nie wazylam. Przed ciaza 61kg i do tej wagi daze. Z Jillian skonczylam shreda i wlasnie zw mna pierwszy tydzien ripped.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka1982
Witaj Mamazuzki82 cieszę się że dołączyłaś:)Jak na tak krótki czas ćwiczeń to piękny efekt, a jak z jedzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzki82
w zasadzie to nie stosuje zadnej konkretnej diety, jestem ich przeciwniczką bo kiedy dieta sie skonczy. Jem zdrowo, duzo warzyw i owocow, swiezo wyciskane soki z cytrusów 2 x dziennie, drob, tylko ciemne pieczywo. Raz w tygodniu pozwalam sobie na cos slodkiego ale tez nie rzucam sie na 120 pączkow i pół blachy ciasta a raczej zjem do kway 2 ciastka zbozowe czy 2-3 ząbki czekolady gorzkiej. Nie jem po 18:30, a ze cwicze ok 20 to po treningu pije tylko sok pomidorowy albo inny wielowarzywny. Ale nie glodze sie, nie zawracam sobie glowy dietami. Jem rozsądnie. Wczoraj np mialam spagetii na obiad. Sobie nie gotowalam innego tylko zrezygnowalam z parmezanu, wybralam dobry, ciemny makaron i zmniejszylam porcje sosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka1982
MamaZuzki82 jakie warzywa jesz, jak je przygotowujesz, bo ja zwłaszcza w takim zimowym okresie mam z tym problem:)Zaraz zaczynam pierwszy trening z Jillian i jestem bardzo ciekawa jak mi pójdzie. Chodakowską odpuściłam bo strasznie mnie nudziły jej ćwiczenia, mam nadzieję, że z JM będzie inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzki82
wiesz co ja nie mam jakos problemu z warzywami. Robie duzo surowek z bialej i czerwonej kapusty, marchewki, selera, uwielbiam seler naciowy połąćzony z ogórkiem kiszonym i kukurydza. Uwielbiam tez warzywa na parze (tu uzywam mrozonek zrobionych latem, mam ich cala zamrażarke), jem salatki typu grecka. Jem tez sporo kapusty kiszonej - nieskokaloryczna i ma duzo wit c. Ja zauwazaylam ze wszystkie cwiczenia czy to chodakowskiej czy jillian nudza sie po jakims czasie, bo jezeli cwiczy sie codziennie to po 3-4 tyg. znasz juz to na pamiec i kazde sie nudzi. Dlatego ja cwiczac codziennie przeplatam chodakowska, jillian i mel b zebym nie zwariowala od tego samego zestawu codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka1982
Jestem po pierwszych ćwiczeniach z JM i mogę powiedzieć, że dały mi w kość to na pewno, są prowadzone dynamicznie, ale plusem jest to że byłam w stanie doprowadzić trening do końca co też jest dla mnie motywujące żeby dzisiaj pomimo zakwasów stanąć do ćwiczeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×