Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy moja dziewczyna jest jest biseksualna. Pomóżcie ;)

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam pytanie takie jak w temacie, spotykam się z dziewczyna od jakiś dwóch msc. i jakoś ostatnio zacząłem się zastanawiać czy nie jest czasem BI. Chodzi o to że np. ostatnio się spotkała z przyjaciółką (jej najlepszą). Z tego co wiem to piły wino, a później ta koleżnka u niej spała. Do tego była bardzo podekscytowana że ją zobaczy, nie widziały się raptem może z dwa tygodnie. Pod wieczór rozmawiałem z nią, jak tam wczorajszy wieczor/poranek. Powiedziała mi że poranek był cudowny ? Pytam tutaj ponieważ ciężko mam zrozumieć aby dwie kobiety w wieku 30 lat spały ze sobą, np. ja nie wyobrażam sobie spać z własnej woli z facetem, bo to jest obrzydliwe. Nie wiem jakie mają podejście do tego same kobiety, stąd pytanie kieruję do Was, bo być może tak macie, jeśli się kobiety przyjaźnia. Być może to nic takiego, w koncu mam z nia swietny seks, ale zastanawiało mnie jej całe podniecenie tym spotkaniem. A jeszcze bardziej mnie w tym utwierdziło to że powiedziała że miała cudowny poranek, a w nocy obróciły 2 wina. Powiedzcie mi dziewczyny jak to jest, czy kobiety tak robią nawet jeśli się bardzo przyjaźnią i są po 30stce. (to jak będę miały po 50 lat, to też razem będą spały - wybaczcie ale ciężko mam to ogarnąć, a nie zapytam jej po dwóch msc czy jest less, bo opórcz tej przyjaciółki nic na to nie wskazuje, no może to że lubi mieć dużo kolegów) Seks z nią naprawdę jest świetny, bo potrafimy to robić nawet 5/6 godzin z małymi przerwami, więc ciężko mi stwierdzić czy jest bi, bo na seks naprawdę nie narzeka. Czekam na Wasze opinie, być może rozwieją moje wątpliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×