Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość I co mi z tego pytajnik

nie warto byc tzw porzadna

Polecane posty

Ciekawe riposty pojawiły sie na pierwszej stronie tego topiku. Wynika z nich ze panie ripostujace chetnie by sie puszczały kilka razy dziennie z kim innym tylko niestety nie ma kandydatow odpiwiednio przystojnych. Nie przeszkadza im to wyzywac tych pomimo brzydoty facetow jednak tzw rozwiazłych od najgorszych k***w. Czyzby zazdrosc? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
>>no dobra probuje zrozumiec - a jakbys sie "puszczala" to dlaczego bys tego nie zalowala << Przepraszam, ze sie wcinam i odpowiadam na pytanie adresowane nie do mnie. Ale biorac rzecz na zdrowy rozsadek, miala by wtedy za soba wiele przyjemnych chwil uprawiania seksu i to jest jakas wartoscia. Mysle, ze duza wartoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
555 - wielkie dzieki za ta probe odczytania mysli autorki a ktora to napewno pomoze mi /i wielu nam/ zrozumiec - a swoja droga to ciekawe rozumowanie hmmm... miala by wiele ciekawych chwil w uprawianiu seksu - a tak przegapila mlode lata i nikt juz jej tego nie wroci/przegapiony seks i stracone latka/ osz kuuurffa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak sobie mysle ze moze tak te zmarszczki ktore sie z wiekiem nabawila myslac o tym ze jest pozadna i szanujaca sie- gdyby tak o te zmarszczki zadbala odpowiednio wczesniej to moze by znalazla niejednego rozrywkowego "ru/cha/cza na swoja chetna dzioorke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
>>miala by wiele ciekawych chwil w uprawianiu seksu - a tak przegapila mlode lata i nikt juz jej tego nie wroci/przegapiony seks i stracone latka<< Moim zdaniem taka jest wlasnie smutna prawda. To znaczy mysle, ze ja bym tak sie czul bedac na jej miejscu :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka i jej podobne nie sa porządne tylko nikt ich nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
>>Autorka i jej podobne nie sa porządne tylko nikt ich nie chciał<< A ty skad o tym wiesz? Znasz ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne to sie k***ij kto ci broni gratuluje inteligetnego podejscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
>>gość jasne to sie k***ij kto ci broni gratuluje inteligetnego podejscia<< No i pewnie kobieta to zrobi i bardzo slusznie. Szkoda tylko, ze tak pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy grzech sprowadza konsekwencje czyli cierpienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, coś z Tobą nie tak, skoro mówisz, że źle, że się nie k***iłaś. Wtedy miałabyś 37 lat, zmarszczki, dzieci każde z innym ojcem i jeszcze choroby weneryczne, a może nawet AIDS. I jak Ci się to podoba? Naprawdę nie wolisz spotkać kogoś, kto Ciebie pokocha taką, jaka jesteś? Nie pozwalaj na to, żeby chwila zwątpienia i tęsknoty za miłością doprowadzała Ciebie do tak niedorzecznych wniosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak balwanie, bo zycie to tylko popuszczanie szpary??? Wspolczuje ograniczenia umyslowego.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Rescator555 >>no dobra probuje zrozumiec - a jakbys sie "puszczala" to dlaczego bys tego nie zalowala << Przepraszam, ze sie wcinam i odpowiadam na pytanie adresowane nie do mnie. Ale biorac rzecz na zdrowy rozsadek, miala by wtedy za soba wiele przyjemnych chwil uprawiania seksu i to jest jakas wartoscia. Mysle, ze duza wartoscia". To masz niewiele w głowie i bardzo pusty, ograniczony świat. Bo ja na nim widzę mnóstwo różnych wartości, seks jest tylko jedną z wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jak bedziesz sie obrzerała to bedziesz tłusta i chora i co powiesz ze lepiej zalowac za grzechy niz zalowac, ze sie nie grzeszylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla wielu ograniczonych umyslowo ludzi, jakos udanego zycia mierza na przerobione imprezy, ilosc wypitego alko, lub przpalonej trawy albo ile zaliczylo panienek lub facetow. Przykre ale prawdziwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Rescator555 >>no dobra probuje zrozumiec - a jakbys sie "puszczala" to dlaczego bys tego nie zalowala << Przepraszam, ze sie wcinam i odpowiadam na pytanie adresowane nie do mnie. Ale biorac rzecz na zdrowy rozsadek, miala by wtedy za soba wiele przyjemnych chwil uprawiania seksu i to jest jakas wartoscia. Mysle, ze duza wartoscia". To masz niewiele w głowie i bardzo pusty, ograniczony świat. Bo ja na nim widzę mnóstwo różnych wartości, seks jest tylko jedną z wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sex to choroby weneryczne ciaza uzaleznienie od sexu poczytaj o telegoni powina byc wykładana w szkołach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
>>To masz niewiele w głowie i bardzo pusty, ograniczony świat. Bo ja na nim widzę mnóstwo różnych wartości, seks jest tylko jedną z wielu.<< A moze tak bez inwektyw. W ktorym momencie powiedzialem, ze poza seksem nie ma innych wartosci? Bo jakos sobie nie przypominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
>>czyli jak bedziesz sie obrzerała to bedziesz tłusta i chora i co powiesz ze lepiej zalowac za grzechy niz zalowac, ze sie nie grzeszylo<< Bo grzeszyc tez trzeba umiec :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, to idiotyczne gadanie. Grzechy nie są nazywane grzechami dlatego, że tak sobie wymyślono, tylko potrafią szkodzić ludziom (nie, nie o religię mi chodzi, tylko o sprawy medyczne). I jest wiele wartości poza seksem, dużo ważniejszych. A seks służy budowaniu bliskości z drugim człowiekiem, ale żeby tak było, musi to być ktoś, kogo się kocha i kto jest też przyjacielem i musi też być bezpieczny. Inaczej skutki seksu będą odwrotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
>> A seks służy budowaniu bliskości z drugim człowiekiem, ale żeby tak było, musi to być ktoś, kogo się kocha i kto jest też przyjacielem i musi też być bezpieczny. Inaczej skutki seksu będą odwrotne.<< To twoje zdanie, ze do tego sluzy seks. Owszem to tez, ale nie tylko. Takze po prostu dla przyjemnosci. A co masz na mysli piszac "odwrotne skutki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludziska maja zapewne wiele pragnien,zyczen,checi do spelnienia a autorka tez ma i- jedno tylko pragnienie mianowicie k******** c sie ! - bardzo oryginalne zreszta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
>>ludziska maja zapewne wiele pragnien,zyczen,checi do spelnienia a autorka tez ma i- jedno tylko pragnienie mianowicie k******** c sie ! - bardzo oryginalne zreszta<< Nie, ona tylko o tym jednym pisze. A co ma tu przedstawic swoje CV i list motywacyjny >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vlex
a jakby to była wasza mamusia też byście jej zalecali ciup/cianie z byle kim?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawy temat. Ja tylko chciałam dodać od siebie, że też się szanowałam, byłam porządna, żadnych seks przygód, żądnych kolegów do seksu i co? I tak żaden mój facet tego nie docenił, nie chciał mnie za żonę. Za to kobiety, które były prostytutkami, miały sponsorów, już dawno wyszły za mąż i są szczęśliwe. Niedługo skończę 30l, panna. Ale ja w sumie nie żałuję, że się nie puszczałam, bo mi z tego by przyszło? Chyba tylko choroby weneryczne, a tak przynajmniej jestem zdrowa i nie mam niechcianego dziecka. Mam tylko straszny żal, że żaden facet nie kupił mi głupiego pierścionka i nie chciał mnie za żonę, mimo że tak bardzo mnie kochali i w ogóle. Teraz mając prawie 30l już nie chce mi się szukać faceta, jestem nimi zmęczona. I co gorsza każdy zaraz myśli, że jak panna 30letnia to spała pewnie z kim popadnie i dlatego żaden nie chciał jej za żonę. Szczególnie że ja nie jestem ani gruba ani brzydka, po prostu miałam pecha do facetów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie, nikt tu nie mówi o puszczaniu sie z kazdym widze ze mierzycie innych i temat wg siebie ja załuje ze nie miałam seksu w zwiazku 2 letnim, bo czułam sie niepewnie z nim zaluje ze nie flirtowalam i bylam za porzadnicka teraz chce skorzystac w koncu, bo facet napalony, az kipi seksem i pozadaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze seks jest b. waznym elementem zycia- ale wybaczcie takie "wynuzenia" jakie ma autorka to jest masakra ! - ona nie ma innych waznych celow w zyciu ! najwazniejsza zyciowa wartosc to seks ! wielu moich znajomych jak ja musialo w zyciu duzo pracowac/nie jestem malolata jak tu pisali/ bylo naprawde ciezko - a wyjechac z kraju nie majac znajomosci zadnych i nigdzie to juz graniczylo z lotem w kosmos - tak ! a jednak udalo sie !chociaz bylo bardzo ciezko walczyc o kazdy dzien bycia /na nielegalu wtedy/ walczyc z przeciwnosciami przepisami walczyc o byc i zyc to byly czasy ! - tu sie poznalismy 15-e lat temu tu sie dorabialismy wszystkiego i byl tez i SEKS - a jakze ! i powiem ci autorko ze bylam wtedy tylko pare lat mlodsza od ciebie - ale niestety pewne wartosci i idee ktore mi przyswiecaly i prowadzily do zycia byly zupelnie ale to zupelnie INNE !!! - no ale jestesmy zupelnie innymi charakterami nooo coz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
>>ale niestety pewne wartosci i idee ktore mi przyswiecaly i prowadzily do zycia byly zupelnie ale to zupelnie INNE !!! - no ale jestesmy zupelnie innymi charakterami nooo coz !<< A coz to byly za wartosci i idee, jesli mozesz zdradzic. I skad wiesz, ze dla autorki liczy sie tylko seks, albo nawet przede wszystkim seks. Przciez na forum, nie opisuje swojego calego zycia, tylko jakis jego fragment, niekoniecznie ten najwazniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieszni jestescie
Przecież to oczywiste ze autorka, wcale nie zaluje tego ze sie nie puszczala "za mlodu". Jest po prostu sfrustrowana faktem, ze nie udalo jej sie ulozyc sobie zycia pomimo tego, iz wziela sobie do serca rady w stylu "szanuj sie a zobaczysz ze ktos to doceni" czuje sie oszukana.I zazdrosci -tym ktore takie porzadne nie byly a znalazly milosc, pozakladaly rodziny itd. Dziewczyno jezeli za "cnotliwosc" (czy dobre serce, czy pomaganie innym czy jakakolwiek inna z chwalebnych postaw) OCZEKUJESZ OD ZYCIA NAGRODY, SADZISZ ZE KTOS TO DOCENI, WIERZYSZ W DZIEJOWA SPRAWIEDLIWOSC TO WIEDZ ZE TO TAK NIE DZIALA!!!!takie postawy przyjmuje sie dla samej siebie bo zycie i tak toczy sie swoim torem (DOBRYCH/ CNOTLIWYCH NIE WYNAGRADZA A ZLYCH NIE KARZE) i zaskakuje wbrew wszelkim prawom logiki. nIE MA RECEPTY NA SZCZESCIE A NA PEWNO NIE JEST ONA TAK PROSTA ZEBY MOZNA BYLO JA SPROWADZIC DO SLOW _SZANUJ SIE SORRY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa kreizi
555 - juz ci sie postaram odp.na twoje pytanka -a coz to byly za wartosci i idee /ktore mi przyswiecaly/ - tak ? odpowiadam juz - ja mysle ze bylam poprostu bardziej ambitna bardziej odpowiedzialna i powazniej odbieralam to co nazywamy zyciem ja w dosc mlodym wieku bardzo staralam sie oto aby zapewnic domowi warunki na odpowiednim poziomie,potrafilam pracowac po 24- godziny po kilka dni w tygodniu,potrafilam tez dbac o siebie /w wieku 30-l zrobilam juz sobie kilka op.plastycznych tez lifting -czy jak to sie pisze/majac 20 - pare lat sprowadzalam z zachodu elektronike i spozywke w dosc duzych ilosciach- do mojego stoiska w duzym miescie ustawialy sie 100 metrowe kolejki a w okresie swiatecznym zarabialam dziennie tyle co inni miesiecznie ! nie bylo wtedy lidla - ja mialam to wszystko w sprzedazy u siebie na stoisku ! - ja nie mialam NIGDY problemow poznac faceta albo sie z nim umowic z prostej przyczyny ze to oni do mnie lgneli niekiedy nawet na sile, a pod domem bywalo ze stylo po kilku znajomych /nie znali sie nawzajem/ to byly dla mnie wartosci- cos w tym zyciu osiagnac i byc kims cos znaczyc - juz wiesz ? na nastepne pytanko odpowiadam tak - jesli czytales uwaznie co autorka napisala to pewnie sie domyslisz po takim stwierdzonku -co z tego ze sie szanowalam teraz mam37 lat zmarszczki ... i takim sposobem zaluje ze nie pouzywalam sobie, bo moglam sie k/u/r/w/ic i cos w zyciu przezyc a tak mam zmarnowane zycie a i tak faceci twierdza ze w tym wieku to mam niezly przebieg - nooo nic tu dodac !!! - stad WIEM ZE DLA AUTORKI LICZY SIE TYLKO SEKS - pisze przeciez wyraznie oco jej chodzi- pewnie ze nie opisuje swojego calego zycia - bo opisuje tylko sedno sprawy - jest samotna z tego powodu ze "nie dawala" za mlodu i teraz zaluje tego gdyby sie k/u/r/w/i/l/a - to jej slowa - to by dzisiajmiala inne zycie - napewno ciekawsze - nooo TAKIE MA PODEJSCIE DO ZYCIA !!! - czy nie cudowne ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×