Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam nianię

Polecane posty

Gość gość

Szukam nianię dla dziecka 3 lata, dziewczynka Gdańsk na pełny etat. 8.00-16.00 z pn. do pt., umowa o pracę Wymagania: - 25-35 lat, kobieta - wyższe wykształcenie pedagogiczne - min. 2 języki obce (w tym angielski) - mile widziane doświadczenie od 4000 brutto (w zależności od doświadczenia i umiejętności)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie szuka pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, oczywiście kobieta z wyższym + 2 języki pójdzie zajmować się dziećmi. I na pewno potrafi. Kariera, nie ma co... Puknij się kobieto w...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym pisze się szukam NIANI. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem kobiet ktore szukają młodych niani, przecież tyle się słyszy jak taka mloda niania wskakuje do wyra żonatemu, ojcowi dziecka ktorym sie opiekuje. Jak ja bym szukala niani to bylaby to pani po 50tce a nie mloda szmata. Poza tym uwazam że to prowo, 4000zl, dobre, moja matka jest nianią u bogatych lekarzy i robią jej łaskę, że jej dadzą 7zl/h, no ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same analfabetki OJCU a nie OJCOWI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  autorka
Drogie Panie, Chyba nie zdajecie sobie sprawy ile jest młodych dziewczyn po studiach bez pracy. Po co ma pracować w fastfoodzie, jak może zarabiać w inny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  autorka
gość nie rozumiem kobiet ktore szukają młodych niani, przecież tyle się słyszy jak taka mloda niania wskakuje do wyra żonatemu, ojcowi dziecka ktorym sie opiekuje. Jak ja bym szukala niani to bylaby to pani po 50tce a nie mloda szmata. Poza tym uwazam że to prowo, 4000zl, dobre, moja matka jest nianią u bogatych lekarzy i robią jej łaskę, że jej dadzą 7zl/h, no ale... ----- Ja szukam dobrej niani, a nie takiej za 7 zł/h. Bez urazy, ale wykształcona opiekunka właśnie tyle zasługuje. Szkoda mi, że Pani mama pracuje za tak mizerne pieniądze. Tylko kobiety z problemami boją się, że niania wskoczy do łóżka mężowi. To swiadczy o poziomie zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzechowelove
ja pracowalam jako niania w okolicach trojmiasta i zarabialam lewdo 1200 zł, od 7 rano do 17-18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  autorka
orzechowelove ja pracowalam jako niania w okolicach trojmiasta i zarabialam lewdo 1200 zł, od 7 rano do 17-18 ----- A nei chce Pani przeprowadzić się do Gdańska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po pedagogice i niemieckiej filologii. Pracuję w Warszawie, opiekuję sie 2 dzieci. Mam 3100 netto + zakwaterowanie. Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzechowelove
Obecnie jestem na wlasnej dzialalnosci ale chyba juz tylko do maja bo ciezkie czasy mamy w Polsce. A do Gdanska nie wiem czy bym chciała się przeprowadzić,gdybym miala rzeczywiście zarabiac takie pieniadze jak Pani oferuje to mysle,ze bylabym w stanie sie sama utrzymac. Ale czy ja bede Pani odpowiadac? A po za tym do Gdanska mam około 30 min drogi, to znaczy zależy gdzie dokładnie w Gdańsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  autorka
Tak rozumiem, że doświadczenie Pani ma. A kim jest Pani z wykształcenia? Mieszkamy w Gdańsku, w okolicach parku prezydenta Reagana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzechowelove
To spokojnie mogłabym dojeżdżać samochodem. A co do wykształcenia to skonczyłam studia II stopnia na UG, pedagogika ze specjalnoscia-pedagogika wczesnoszkolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  autorka
Jeśli Pani jest zainteresowana, prosze o CV pod adres j.wisniewska20010@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×