Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lidia0452

POLECONE I SPRAWDZONE PANIE SPRZĄTACZKI Z WARSZAWY

Polecane posty

Gość lidia0452

Witam. Poszukuję godnej polecenia Pani sprzątaczki w Warszawie. Jeśli takie macie i ze szczerego serca je polecacie podzielcie się namiarami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile będziesz jej płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kszeno
Odpalili coś takiego jak pozamiatane.pl, tam się zainteresuj, faktycznie sprawdzone sprzątaczki, 2 razy zamawialiśmy. Godzina wyszła 30 zł, praca dobrze wykonana - bardzo dokładnie sprawdzaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampers
Odnośnie pozamiatane.pl - czy cena usługi zależy od dzielnicy miasta? Bo oni w Wawie tylko działają co nie? Nie widzę nigdzie takiego info, ale nie chcę, żeby mi cena usługi skoczyła razy dwa. To jak temat wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egnes
Dzielnica nie ma znaczenia - po prostu oni obsługują jedynie wybrane dzielnice, wybrane części miasta. Na pewno mają Ursynów i Mokotów, a więcej to sprawdź sobie na stronce - na pewno jakieś jeszcze są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charlotte1991
Jeśli szukasz Pani do sprzątania to zobacz tutaj http://www.wooloo.pl/ - widziałam tam sporo ogłoszeń. Teraz trudno jest znaleźć kogoś godnego zaufania ale czasami się udaje. Ja szukałam sprzątaczki pół roku i w końcu znalazłam miłą, starszą panią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×