Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

badania na płodność czy ktoś robił i ile kosztują

Polecane posty

Gość gość

witam, z mężem od roku staramy się o dziecko , ale nic nie wychodzi , zaczynamy się zastanawiać nad badaniami. dlatego interesuje mnie jak takie badania wyglądają , ile kosztują i gdzie je przeprowadzić . jeśli ktoś wie cos na ten temat to proszę o wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badanie nasienia ok 100 zł .w zamkniętym gabinecie zwali se konia i tyle.wykonują to np.w luxmedzie,albo tam gdzie leczą bezpłodność.u kobiet nie wiem jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badanie nasienia konkretne z morfologią ok. 260 zł. U kobiety na początek chlamydia (100 zł), poziom hormonów (do 70 zł może taniej dokładnie nie pamiętam), monitoring owulacji (wizyta usg u ginekologa ok. 80-150 zł), tsh (20 zł?). Jak to wszystko wyjdzie dobrze to dalej... przeciwciała przeciwplemnikowe, HSG (zabieg sprawdzający drożność jajowodów 500-700 zł), AMH (badanie rezerwy jajnikowej ok. 120 zł), jak dalej nic nie wychodzi to może dojść do laparoskopii diagnostycznej (5 tys. zł ale można zrobić na NFZ). I full innych badań jest... nawet nie pamiętam dokładnie... na początek radzę zrobić badanie nasienia w poważnym laboratorium plus u kobiety hormony, tsh i usg w okolicy dnia owulacji. Potem już ginekolog pokieruje. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz zamowic test dla meza i zrobic w domu. sprawdza jedynie ilosc, a nie jakosc plemnikow, ale jest pewna wskazowka czy problem moze lezec po stronie mezczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saratok
Podoba mi się jak działa test ślinowy Ovu Control. Nie zajmuje dużo miejsca, a samo badanie to kwestia chwili. Fajna opcja jak ktoś chce rzeczywiście sobie sprawdzać płodność, żeby wycelować w te dni kiedy zajście w ciążę jest najbardziej prawdopodobne. My właśnie z mężem się staramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA27

Witam Was mam do Was pytanko ja i mój partner jestesmy po rozwodach ja mam dziecko i on też ma staramy się od roku o nasze wspólne dziecko ale jakoś nie mogę zajść w ciążę czy wiecie co to może znaczyć strasznie się martwię A ginekolog nic nie widzi by było coś nie tak z zajściem w ciążę 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tego typu test można zrobić w domu. Np. ze ZbadajNasienie.pl . Przychodzi test, robimy i w 15 minut wynik. U nas przydał się w momencie starania się o 2 dziecko. Musieliśmy monitorować stan na bieżąco. Latanie w tej sytuacji do laboratorium nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×