Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nojaniewiem

Barbara "Klan"

Polecane posty

Gość nojaniewiem

Od jakiegoś czasu czytam Wasze wypowiedzi na forum Klanu i nadziwić się nie mogę że ona ma tylu "fanów". Chyba że to jedna i ta sama osoba pisze albo kilku napalonych prawików :P Powiedzcie mi, co Wy w niej widzicie? Przecież to sam botoks jest i plastik! Macie temat, tu piszcie, nie zaśmiecajcie Klanu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz tu się będą prześcigiwać w pisaniu, co by to oni z nią nie robili :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja się wypowiem- jestem kobiętą a powiem Wam że jak będę w jej wieku chciałabym chociaż w połowie wyglądać tak dobrze jak ona. Gadanie o kimś plastik botoks itp itd wydaje mi się że jest zazdrością. Fakt usta ma trochę za duże ale ludzie spójrzcie na nią - cera piękna nie pomarszczona piersi piękne figura cudo piękne gęste włosy i z twarzy jest poprostu ładna, swoją drogą skoro czepiacie się botoksu to spójrzcie sobie na Ele od Jerzego- przeciez 5 lat temu wyglądała starzej niż teraz widać że ma wygładzoną twarz. dlaczego o niej nie mowicie plastik??? a dlatego że nie jest taka ładna jak barbara,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym wygładzenie twarzy w tych czasach to nie tylko botoks a szereg innych nieinwazyjnych zabiegów jakby chociaż mezoterapia czy peeling kawitacyjny który stosowany w odpowiednim czasie spłyca zmarszczki i są to zwykłe zabiegi kosmetyczne które są bardzo powszechne teraz i wcale nie drogie. więc miłe panie po co ta zazdrość??? weźcie każda z tych zazdrosnych poświęćcie 100zl raz na jakiś czas na swój wygląd zamiast na jedzenie a zobaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przez te botoksy cos dziwnego robi jej sie z oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche to mozna, ale umiar trzeba znac, kiedys byla ladna, a teraz dmuchana lala, a wary- obciagary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopóki zabiegi na ciele wyglądają naturalnie to można się zachwycać, czy nie zwracać w ogóle uwagi, ale później to już widać, że coś nie tak i nie ma tu czego zazdrościć, to raczej szyderstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona wygląda jak wokalista Aerosmith...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p*********e.... seksowna jest babka chciałybyście tak wyglądać jak ona ! co za cycki mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kto by chciał zobaczyć jak Barbarę obracają dwaj murzyni :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie chciała wyglądać tak w wieku 40 lat, jeszcze rozumiem młodość, "młode to i głupie" jak siwiec, ale żeby stare babsko chciało być tylko obiektem seksualnym to już reprezentuje dno i wodorosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×