Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rozliczenie pit z 2 miejsc pomocy!!!!

Polecane posty

Gość gość

POMOCY!!!!!!! Po czasie przyszło że byłam zatrudniona 3 miesiące w firmie,nie szlo sie doprosić umowy a okazało się,że ją wystawili,przyszedł pit w poniedziałek. Ja wtedy nie zglosiłam tego w urzedzie pracy bo nie chcieli mi dac umowy na papierze,czyli nie mialam podstaw żeby mnie wyrejestrować, czy roliczając się z urzedu i tej pracy będzie kara? Odpowiedz na ten temat »

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, za to może grozić kara. z: http://forumprawne.org/umowy-zlecenia-o-dzielo/21038-umowa-zlecenie-rejestracja-w-pup.html 1. Dokonując rejestracji podpisał Pan oświadczenie, iż nie wykonuje innej pracy zarobkowej. Oświadczenie to stanowi dowód w postępowaniu toczonym na podstawie ustawy i jako takie zostało złożone pod rygorem odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych zeznań - zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności zgodnie z art. 233 kk. 2. Bezrobotny wykonujący inną pracę zarobkową nie powiadamiając o tym urzędu pracy podlega karze grzywny nie niższej niż 500 zł (art. 119 ust. 2 ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podpisałaś umowy a dali C***IT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana222
A to dobre, spróbuj się skontaktować z PIP i poproś o radę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klempa888
też właśnie az mnie zszokowało jak to zobaczyłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×